איך להתחיל דיאטה בריאה כדי לרדת במשקל?

הדבר הראשון שאתה צריך כדי להתחיל דיאטה בריאה כדי לרדת במשקל הוא מוטיבציה
הדבר הראשון שאתה צריך כדי להתחיל דיאטה בריאה כדי לרדת במשקל הוא מוטיבציה.
כדי להתחיל דיאטה, אתה צריך לתכנן ולאמץ הרגלים חדשים, אחרת אתה עלול לקבל השפעות הפוכות ממה שאתה רוצה להשיג. קרא את העצות הבאות כדי להתחיל דיאטה בריאה כדי לרדת במשקל.

אם אתה נושא משקל נוסף ואתה חושב להתחיל דיאטה בריאה כדי לרדת ממנו, אתה במקום הנכון! במאמר הבא, אנו נותנים לך כמה טיפים להשגת המטרות שלך בצורה הקלה ביותר.

הדבר הראשון שאתה צריך כדי להתחיל דיאטה בריאה כדי לרדת במשקל הוא מוטיבציה. מוטיבציה היא המפתח להשגת כל מטרה שתציבו לעצמכם, וזה לא שונה בכל הנוגע לדיאטות.

בדרך כלל, אנשים בעלי מוטיבציה במהלך הימים הראשונים של התחלת תזונה בריאה. אבל ככל שעובר הזמן, המוטיבציה נעלמת ואנשים בסופו של דבר עוזבים. כדי למנוע את זה, אנו ממליצים להגדיר יעדים שבועיים, כגון אלה שאנו מציעים להלן:

  • בחר יום אחד בשבוע לשקול את עצמך ורשום את ההתקדמות שלך.
  • רשום את המרחק שאתה רץ או הולך כל יום. לשים לב שהסיבולת שלך גדלה תהיה מוטיבציה מצוינת להמשיך לרדת במשקל.
  • התקן אפליקציה בטלפון שלך שבה תוכל לראות מידע זה בצורה ויזואלית ומוטיבציה.

אם אין לך מספיק מוטיבציה, אנו ממליצים לא להתחיל דיאטה. סביר להניח שבסופו של דבר תפסיק לאחר מספר ימים ותחווה את אפקט הריבאונד. מצא מוטיבציה ואז התחל בתזונה בריאה כדי להגיע למשקל האידיאלי שלך.

כשאתה חושב להתחיל דיאטה, בדרך כלל הדבר הראשון שעולה לך בראש הוא שינוי הרגלי האכילה שלך. ביצוע השינוי הזה הוא מהותי, מכיוון שאתה חייב להפחית את צריכת הקלוריות שלך ולחסל את המזונות הלא בריאים שאתה צורך. אבל עדיין זכור שדיאטה זה לא הכל; פעילות גופנית היא גם נדבך בסיסי בכל סוג של דיאטה.

קרא את העצות הבאות כדי להתחיל דיאטה בריאה כדי לרדת במשקל
קרא את העצות הבאות כדי להתחיל דיאטה בריאה כדי לרדת במשקל.

אם לא התאמן קודם, התחל עם כמה תרגילים בעצימות נמוכה. הליכה של שעה אחת ביום או לסירוגין כמה מטרים של ריצה עם כמה מטרים של הליכה היא דרך מצוינת להתחיל. תוך מספר ימים בלבד תראה שהסיבולת שלך משתפרת ותוכל להתחיל להרחיב את זמן האימון שלך ולעשות אותו בעצימות גבוהה יותר.

אנו ממליצים לך גם להתאמן על ידי ביצוע פעילויות יומיומיות, כגון אלה הבאות:

  • השתמש במדרגות במקום במעלית.
  • לכו לסופרמרקט, לבית הספר של ילדכם או לסידורים.
  • לכו למקום העבודה שלכם, ואם זה לא אפשרי, אל תחנות ממש מחוץ לדלת.

כולנו שמענו פעמים רבות על החשיבות של חמש ארוחות ביום. מעט מאוד אנשים עושים זאת בפועל; ואותו דבר קורה עם אנשים שעושים דיאטה, כי הם מאמינים שאם הם יאכלו יותר פעמים ביום, הם ירדו פחות במשקל.

במציאות, אכילה חמש פעמים ביום שולטת בתחושת הרעב ומונעת אכילה מוגזמת. ארוחת בוקר, צהריים וערב הן הארוחות החשובות ביותר. אבל כדי להעלים חרדה ולשלוט בתיאבון לאורך היום, יש צורך בחטיפים בריאים.

כדי להקל על הירידה במשקל וכדי לעזור לך להגיע ליעדים שלך, נציג לך כמה טיפים שיעזרו לך לאכול פחות. רק לשנות כמה הרגלים זה מספיק כדי לרדת יותר במשקל עם פחות מאמץ.

  • אוכלים על צלחת קינוח. זה נהיה יותר ויותר פופולרי לאכול בקערות, אבל זה רק גורם לך לאכול יותר ומסיר את השליטה על כמה אתה אוכל. ההמלצה שלנו היא לאכול מצלחת קינוחים. זוהי דרך קלה לאכול מנות קטנות יותר, ובקושי תשימו לב כי הצלחת עדיין תהיה מלאה.
  • אכלו פחות מזונות בכל ארוחה. כשיש לכם סוגים שונים של מזונות על השולחן, ייתכן שתרגישו צורך לנסות את כולם, וכתוצאה מכך תאכלו יותר ממה שאתם צריכים. זה קורה בדרך כלל במהלך ארוחות ערב מזדמנות. לכן אנו ממליצים לבשל רק מנה אחת או שתיים כדי להגביל את עצמכם לאכול רק את המנה הדרושה.
  • קנה מצרכים אחרי שאתה אוכל. אנחנו בטוחים שהייתם שם: אתם קונים מצרכים לפני שאתם אוכלים ואתם רעבים. זה גורם לך לקנות יותר מזון ממה שאתה באמת צריך, ויש לך סיכוי גבוה יותר לקנות מזון לא בריא. כדי למנוע את זה, הזמן הטוב ביותר לקנות מצרכים הוא דקות ספורות לאחר שאכלת.

אם יש לך את המוטיבציה הנכונה, ירידה במשקל אפשרית. חוץ מזה, ביצוע הטיפים האלה יקל על התהליך הרבה יותר.

פופולריים