3 טיפים תזונתיים יעילים לירידה במשקל

בעזרת הטיפים שנתנו לכם תוכלו להגיע לירידה יעילה במשקל באחוז גדול מהמקרים
בעזרת הטיפים שנתנו לכם תוכלו להגיע לירידה יעילה במשקל באחוז גדול מהמקרים.
הפחתת שומן הגוף היא גורם מכריע בכל הנוגע לשיפור מצב הבריאות שלך. מסיבה זו, נשתף שלושה טיפים תזונתיים יעילים לירידה במשקל.

השגת הרכב גוף טוב חשובה לשיפור בריאותך ולמניעת הופעת מחלות בעתיד. מסיבה זו, אנו רוצים לחלוק שלושה עצות תזונתיות לירידה במשקל. אם תיישמו אותם בתזונה שלכם, תשיג תוצאה טובה.

קודם כל, זכור שהדרך הטובה ביותר לשפר את התזונה שלך היא להתייעץ תחילה עם איש מקצוע. הם יוכלו לבצע הערכה מלאה ולהציע המלצות המתאימות לצרכים האישיים שלך. בדרך זו, הם יקלו על הדבקות בתוכנית שלך.

עצות תזונתיות לירידה במשקל

הטיפים הבאים מתמקדים בשינוי הרגלים, ומחליפים את ההרגלים הנוכחיים עבור אחרים בריאים יותר.

1. הפחת את צריכת הפחמימות

הנחיות התזונה עדיין ממליצות לאכול מספר רב של פחמימות במהלך היום. עם זאת, כמעט כל הניסויים הנוכחיים, כמו מחקר שפורסם ב-2018, קובעים שביצוע בדיוק ההפך הוא אופטימלי. במילים אחרות, הפחתת פחמימות ושימת דגש על צריכת חלבונים ושומנים איכותיים. על ידי כך, אנו משיגים ייצור יעיל יותר של שובע.

מצד שני, יש לזכור שצריכת סוכר בנבדקים בישיבה עלולה להשפיע לרעה על חילוף החומרים. זה מסבך את הירידה במשקל בעתיד, מייצר עמידות לאינסולין ומעכב את חמצון השומן.

יש אפילו מחקר הקושר צריכת פחמימות גבוהה בתזונה עם סיכון גבוה יותר לפתח מחלות מורכבות. נכון שהאסוציאציות הללו מתרחשות בעיקר בנושאים בישיבה. הסיבה לכך היא שבהקשר של פעילות גופנית, צרכי הפחמימות גדלים. עם זאת, זה עדיין משהו שצריך לקחת בחשבון.

2. כלול מאכלים חריפים

תבלינים קולינריים הוכחו כמועילים לבריאות בהיבטים רבים. חלקם נלחמים בהתפתחות של מחלות מורכבות על ידי נטרול רדיקלים חופשיים. אחרים מסוגלים ישירות לקדם ירידה במשקל.

על פי מחקר שפורסם בכתב העת הבינלאומי למדעי המזון והתזונה, צריכת מזון חריף מגרה ירידה במשקל באמצעות חמצון של שומנים. זה נובע מחומר - קפסאיצין - שאחראי לטעם החריף. כמה מומחים טוענים כי יש לו השפעה על חילוף החומרים, מגביר אותו. אחרים פשוט מסבירים שזה מסוגל לשפר את קצב ניצול השומנים כמקור אנרגיה.

שפר את הבריאות שלך עם עצות תזונתיות לירידה במשקל
שפר את הבריאות שלך עם עצות תזונתיות לירידה במשקל.

אתה יכול לספק טעם חריף דרך מזונות שונים. פלפל שחור וג'ינג'ר הם אפשרויות נהדרות, אם כי אסור לנו לשכוח פלפלים, כמו פלפל צ'ילי.

3. הגדל את צריכת הסיבים שלך

כאשר המטרה היא לרדת במשקל, אתה צריך לבסס גירעון קלורי. נכון שהמנגנון הזה הוא לא היחיד שיקבע את ההצלחה. אבל אם זה לא מובטח, קשה להשיג תוצאות טובות.

מכיוון שאנו מדברים על דיאטות מעט היפוקלוריות, אתה יכול לחוות תחושת רעב מסוימת שמגנה לרעה את ההקפדה שלך. זה משהו שאתה צריך להימנע ממנו, מכיוון שהוא יכול להרוס את כל העבודה הקשה שלך, ולגרום לך לנטוש את שינוי ההרגלים שלך.

לשם כך, חשוב לכלול מוצרים המכילים כמויות משמעותיות של סיבים בתזונה. חומר זה אינו מזין, אך הוא מצליח להגדיל את גודל בולוס המזון, ובכך גורם לעלייה בתחושת השובע ולמשך שובע ארוך יותר.

בנוסף, לסיבים יש גם השפעה חיובית על המיקרוביוטה, מרכיב נוסף הקשור קשר הדוק להרכב הגוף. במקביל, הוא מסדיר את המעבר על ידי הקלת פינוי, מה שמונע עצירות היוצרת אי נוחות.

שפר את הבריאות שלך עם עצות תזונתיות לירידה במשקל

בעזרת הטיפים שנתנו לכם תוכלו להגיע לירידה יעילה במשקל באחוז גדול מהמקרים. עם זאת, אל תשכח שאתה גם צריך להשלים את התזונה שלך על ידי קידום הרגלי חיים בריאים אחרים. חיוני שתתאמן באופן סדיר ושתשיג מנוחת לילה טובה.

אם יש לך שאלות נוספות, התייעץ עם איש מקצוע. הם יוכלו להתאים את המשטר לצרכים האישיים שלך ולהמליץ על תוספים מסוימים כדי לעזור לך להשיג את המטרות שלך.