ההשפעה החמה והקרה של קרמי ספורט

וההשפעות החמות והקרות של קרמי ספורט יעילות מאוד בהקשר זה
וההשפעות החמות והקרות של קרמי ספורט יעילות מאוד בהקשר זה.
אם אתה רוצה ליהנות מההשפעות של תרמו-תרפיה או קריותרפיה, קרמי ספורט יכולים להיות בעל ברית נהדר. במאמר זה תוכלו ללמוד עוד על כך!

ישנן דרכים רבות להחיל חום וקור על שרירי הגוף והרקמות הרכות. אחת השיטות הפשוטות והלא פולשניות היא שימוש בקרמי ספורט. האם הם יעילים? באילו מצבים תרצו אפקטים קרים או חמים?

דרך נוספת לטיפול במצבי שריר ושלד

מחלות שרירים הן בעיות קלאסיות המשפיעות גם על ספורטאים וגם על לא ספורטאים. אתה יכול לרוץ במשך שעה עם כאבי שרירים מאוחרים (DOMS) או לשאת שקיות קניות הביתה ולהבחין באי נוחות בכתף.

לכן, יש דרכים להקלה על כאבי שרירים בבית חשובה מאוד. וההשפעות החמות והקרות של קרמי ספורט יעילות מאוד בהקשר זה. טיפול המספק טמפרטורות שונות לרקמות רכות תת עוריות יכול להיות בעל השפעות שונות.

בדרך כלל, חום הוא הטוב ביותר עבור פעילות ספורטיבית או להרפיית שריר שהיה מכווץ במשך יותר מ-24 שעות. הגברת אספקת הדם לאזור תעזור לשרירים להתמודד עם האתגר של עיסוק בספורט. חשוב גם להזיז את השריר שכן זה גורם לרכיבי דם הקשורים להתאוששות רקמות להגיע לאזור.

מצד שני, קור מיועד למחלות מיידיות. אם זה עתה סיימתם לתרגל ספורט ותרגישו אי נוחות, או אפילו אם עשית מהלך רע ואזור מסוים מתחיל להתנפח, האטה באספקת הדם תעזור. זה עוזר על ידי שליטה בדלקת שהגוף מגיב לכל בעיה דומה איתה.

עכשיו אתה יודע את היתרונות של תרמו-תרפיה וקריותרפיה. אבל איך אתה יכול לנצל אותם? הנה כמה מהם:

  • לטבול את האזור הפגוע במים חמים או קרים.
  • יש כרית צוואר מקררת או מחוממת בבית.
  • פיזיותרפיסט יכול לתת לך עיסוי.
  • החל חבילת קרח.
  • מחממים את האזור באור אינפרא אדום.
באילו מצבים תרצו אפקטים קרים או חמים
באילו מצבים תרצו אפקטים קרים או חמים?

עם זאת, אתה לא יכול לטבול את הקרסול שלך במים באמצע מגרש כדורגל וגם כרית לא תפעיל את אותו לחץ על כל הרקמות. ואתה לא יכול לקחת איתך פיזיותרפיסט לכל מקום שאתה הולך! אז עולה האלטרנטיבה של קרמי ספורט.

קרמי ספורט

קרמי ספורט הם דרך נוחה ויעילה לנצל את היתרונות של תרמו -תרפיה וקריותרפיה. יש הרבה שמות מותגים שונים. כל אחד מהם מכיל רכיבים שונים כדי לייצר השפעות אחרות, כגון משכך כאבים. כל מה שאתה צריך כדי לוודא הוא שהאחד שאתה בוחר מספק אפקטים חמים וקרים.

מכיוון שהם פתרונות מקומיים, כלומר הם מורחים על העור, עליך להבין שחדירתם תהיה מוגבלת. המשמעות היא שאם כואב שריר שטחי, כמו שריר הדו-ראשי, עיסוי קרם ספורט על האזור יגרום לאפקט לעבור דרך השכבות השונות של הדרמיס דרך הרקמה התת עורית עד שהוא יגיע לבסוף לשריר.

עם זאת, אם יש לך אי נוחות בחזה הקטנה או הסולאוס, (כדי לציין שתי דוגמאות לשרירים עמוקים) קרמי ספורט לא יעזרו במיוחד.

מסקנות

זכור שלמרות שחם וקר הם בני ברית טובים למחלות שרירים, הם לא תרופת פלא. טיפול תרמותרפי צריך להיות מלווה בתרגילים, מתיחות או מניפולציות בשרירים (עיסוי). מצד שני, יש להשלים טיפול קריותרפי במנוחה כדי "לאפס" את השריר ולהחזירו למצבו ההתחלתי.

עם זאת, אם יש לך אי נוחות במשך כמה ימים, כאבי צוואר, או אם בן הזוג שלך יכול לעסות את הגב שלך אם יש לך כאבי גב, קרם ספורט אפקט חום יעזור מאוד.

מצד שני, אם הקרסול שלך נפוח לאחר ספורט או כואב לך המרפק לאחר חיתוך כמה ירקות במטבח, קרם עם אפקט קר יקל מיד על הכאב.