גלה את היתרונות המדהימים של עיסוי

חשוב לדעת על יתרונות העיסוי שכן ישנם סוגים רבים כגון
חשוב לדעת על יתרונות העיסוי שכן ישנם סוגים רבים כגון: ספורט, מרגיע, טיפולי ועוד.
עיסוי כולל טכניקות רבות עם מטרות שונות. הם יכולים להיות רכים, עזים, מרגיעים, מחוספסים, מרגיעים; כל אחד צריך טכניקה אחרת בהתאם לצרכים שלך. המשיכו לקרוא כדי לגלות עוד על היתרונות של עיסוי.

עיסוי הוא פעולת שפשוף או טפיחה קצבית של חלק בגוף במידת עוצמה מסוימת. חשוב לדעת על יתרונות העיסוי שכן ישנם סוגים רבים כגון: ספורט, מרגיע, טיפולי ועוד. עם זאת, לא כל אלה יתאימו לך. ככזה, הבנת היתרונות של עיסוי תבטיח לך שהוא מתאים לך.

תשעה סוגים שונים של עיסוי

עיסויים מעוררים את השכבות השטחיות של השרירים שלך, כמו גם את השכבות העמוקות ביותר. כל סוג של עיסוי משתמש בטכניקות שונות.

עיסוי מרגיע

עיסוי מרגיע משתמש בלחץ יציב ויציב. זה עוזר לשחרר מתח מאוחסן, מכיוון שהוא פועל על מערכת העצבים וזה מוביל לבריאות פיזית ונפשית טובה יותר.

עיסוי ספורטיבי

מטרת העיסוי היא לשקם ספורטאי. העיסוי מאפשר לשרירים להירגע, משפר את הביצועים, תוך הגברת הגמישות.

רפלקסולוגיה

זה נעשה באופן ידני, על ידי לחיצה על האצבעות בנקודות שונות הממוקמות על שתי הרגליים. זה מאפשר לאנרגיה שלך לזרום, מה שמשפיע לטובה על מערכת העיכול, העצבים והאנדוקרינית שלך. זה גם מקדם זרימת דם טובה יותר.

עיסוי במחזור הדם

מטרתו היא להאיץ את סילוק הרעלים מגופך על ידי הפעלת זרימת הדם.

עיסוי ניקוז

הטכניקה המשמשת לעיסוי ניקוז לימפתי תילחם ברדיקלים חופשיים. זה צריך להתבצע לאט, לחיצה לכיוון בלוטות הלימפה בצוואר. אבל אם העיסוי מבוצע על הרגליים, הטכניקה הנכונה תהיה לנוע כלפי מעלה, מכפות הרגליים ועד הברכיים.

מונע

סוג זה של עיסוי מבוצע על אזור מתוח מאוד, או אולי פצוע, והוא מאתר על ידי בדיקה מראש. זה עוזר להגביר את היעילות של כל טיפול שנבחר עבור כל אדם.

יופי והיגיינה

עיסוי זה שואף לשכלל את המראה שלך. כדי לעזור להחזיר את טונוס השרירים שלך, מצא איש מקצוע שישתמש בטכניקות הנכונות. זה גם מרגיע אותך ועוזר להעלים מצבורי שומן.

רפואי

ודאו שרק איש מקצוע מוסמך מבצע עיסוי מסוג זה. כאשר נעשה בצורה נכונה, זה יכול לשפר את זרימת הדם ולהחזיר כל ניידות שהרקמות שלך איבדו.

רדוקטיבי

הבנת היתרונות של עיסוי תבטיח לך שהוא מתאים לך
ככזה, הבנת היתרונות של עיסוי תבטיח לך שהוא מתאים לך.

עיסוי רדוקטיבי מגביר משמעותית את תהליך ההרזיה, מכיוון שהוא מגייס ומרכך רקמות שומן תת עוריות.

עשרה יתרונות של עיסוי

עיסויים משלבים ממריצים פיזיים שונים בחלקים שונים של הגוף. כתוצאה מכך, הם מספקים יתרונות לבריאות הפיזית והנפשית שלך.

הם מפחיתים מתח ועוזרים לך להימנע מהשפעות שליליות

עיסויים מסלקים את המתח המצטבר בגופך, כלומר, הם עוזרים לגוף עייף. יתרה מכך, הם ממריצים את זרימת הדם והחמצן בכל הגוף. כתוצאה מכך, זה משחרר נקודות לחץ ומאפשר לך להירגע לחלוטין.

מפחית כאבים

אם אתם סובלים מכאבי שרירים עקב מתח או יציבה גרועה, אתם צריכים עיסוי מרגיע. עיסויים יכולים לעורר אזורים כואבים ולהפעיל את העצב שאומר למוח לחסום כאב.

הם גם מרפים את השרירים שלך, מה שעוזר להם להתאושש. הם צריכים להימשך מספר דקות; בנוסף, הקפידו להשתמש בשמן עיסוי או בקרם, כדי שיהיה קל יותר לביצוע.

לנטרל תסמינים קדם וסתיים

עיסוי עדין עם שמן מפחית את התסמינים הקדם-וסתיים, עוזר להילחם בשינויים במצב הרוח ומבטל נפיחות.

עזור לשלוט בחרדה

לעיסויים יש את היכולת לווסת את רמות הקורטיזול, מה שנקרא הורמון הלחץ, מכיוון שהוא משתחרר בתגובה ללחץ. עיסויים עוזרים לרסן את החרדה על ידי הורדת לחץ הדם ושיפור מצב הרוח. יתרה מכך, עיסויים מעוררים את הסרוטונין, שהוא הנוירוטרנסמיטר ששומר על איזון מצב הרוח.

גורם לשינה

עיסויים מעולים למי שסובלים מנדודי שינה. עיסוי יגביר את גלי הדלתא של המוח שלך, הקשורים לשינה עמוקה. בנוסף, העיסוי יגרום לכם להירגע ובכך יקל עליכם לישון.

לעזור לך להתמודד עם מחלה

עיסוי טוב יכול להקל על המאבק במחלות סופניות. עיסויים הופכים את טיפולי הסרטן לנסבלים יותר מכיוון שהם מקלים על כאבים, עייפות וחרדה. מה שכן, הם מעוררים מחשבות חיוביות ומגבירים את האנרגיה.

הימנע מהזדקנות מוקדמת

עיסויי יופי משפרים את המראה שלך. הם מאפשרים ניקוי רעלים והזנה של התאים שלך, לשפר את זרימת הדם ולחיטוב השרירים שלך. כתוצאה מכך, העור שלך נראה מחודש.

זכור כי יתרונות העיסוי מושגים רק כאשר הם מבוצעים כראוי. כך תמנעו מפציעות ותיהנו מתוצאות מעולות.