אימון במזג אוויר קר עוזר לשרוף יותר שומן

זה ידוע כי אימון במזג אוויר קר היא אחת הדרכים הטובות ביותר לרדת במשקל
זה ידוע כי אימון במזג אוויר קר היא אחת הדרכים הטובות ביותר לרדת במשקל.
כשהחורף מגיע, אנשים רבים בוחרים לדחות את האימונים שלהם. עם זאת, אימון במזג אוויר קר יכול למעשה לעזור לשרוף יותר שומן. במאמר זה נדבר על כל העובדות מאחורי טענה זו.

זה ידוע כי אימון במזג אוויר קר היא אחת הדרכים הטובות ביותר לרדת במשקל. במילים אחרות, הגוף שלך שורף יותר קלוריות כי הוא צריך לווסת את הטמפרטורה שלו כדי להילחם בקור. אבל, יש הרבה אנשים שעדיין לא מאמינים בזה. במאמר הבא נספר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על פעילות גופנית בקור, ואם זה נכון שתוכלו לשרוף יותר קלוריות על ידי כך.

חלק מהעונות, כמו החורף, מועילות יותר בקידום ירידה במשקל. עם זאת, חלק מהספורטאים מאמינים שכדי לרדת במשקל, כל מה שהם צריכים לעשות הוא לאכול פחות ולהתאמן במזג אוויר קר.

עלינו למגר מחשבות כאלה ממוחנו, מכיוון שהן מסוכנות מדי. למעשה, אם אתה רוצה לשרוף יותר שומן, אתה לא צריך לאכול פחות; כל מה שאתה צריך זה תזונה מאוזנת היטב.

נכון שמזג אוויר קר יכול לתרום לירידה במשקל, אבל זה לא גורם מכריע בפני עצמו. פעילות גופנית בצורה נכונה ואכילת תזונה מגוונת ומזינה יבטיחו תוצאות בכל הנוגע לירידה במשקל.

חוץ מזה, אם אתה מתאמן בספורט שדורש גמישות, מזג האוויר הקר כנראה לא יהיה בעל הברית הטוב ביותר שלך. בנסיבות אלה, השרירים נמתחים ומאבדים את גמישותם.

באופן דומה, אם תתרגל פעילות שדורשת תנועות מהירות, תהיה פחות יעיל. זה קורה בגלל שהמהירות שלך ועוצמת התכווצות השרירים שלך יורדות באופן משמעותי במזג אוויר קר. עם זאת, אין צורך לדאוג יותר מדי בקשר לזה מכיוון שמזג אוויר קר יכול לשפר את הביצועים שלך ברמה הקרדיווסקולרית.

הידרציה ותזונה, המפתח להימנעות מפציעות

אם אתה רוצה לעסוק בספורט במהלך החורף, עליך לנקוט כמה אמצעי זהירות. אל תשכח שכדי למנוע מחלות או פציעות, חשוב שתהיה לך רמה טובה של הידרציה. אתה חייב גם לאכול תזונה הכוללת פחמימות, חלבון, שומנים בריאים, פירות וירקות.

אימון במזג אוויר קר יכול למעשה לעזור לשרוף יותר שומן
עם זאת, אימון במזג אוויר קר יכול למעשה לעזור לשרוף יותר שומן.

כשמדברים על הידרציה, חשוב לזכור שבעוד שמזג אוויר קר יכול לגרום לתחושת הצמא להיעלם, הגוף שלך עדיין מאבד מים באמצעות הזעה ונשימה. לכן, חשוב שתהיה לחות טובה. זכור שהקור יכול להפחית את הצמא שלך גם כאשר התאים שלך לא מקבלים מספיק מים.

ייתכן שלא תרגישו צמאים כשאתם מתאמנים במזג אוויר קר. עם זאת, האמת היא שנשימת אוויר קר וניסיון לשמור על טמפרטורת הגוף יכולים להאיץ את תהליך ההתייבשות. עכשיו ברור שלפני, במהלך ואחרי האימון שלך, הידרציה היא היבט חיוני!

מצד שני, אתה גם צריך לשקול להגדיל מעט את צריכת הקלוריות שלך כדי לפצות על אובדן האנרגיה בגלל הטמפרטורות הנמוכות.

למעשה, כאשר אתה מתאמן במהלך החורף, אתה צריך פחמימות לאנרגיה. פחמימות מאפשרות לשרירים שלך לעבוד כראוי. כידוע, פחמימות אלו קיימות במגוון רחב של מזונות: אורז, פסטה, דגנים, פירות וירקות.

הכן את הגוף שלך לפני אימון במזג אוויר קר

בעוד שספורט ומזג אוויר קר הם בני ברית טובים לירידה במשקל, חשוב גם להכין את הגוף לפני תחילת האימונים שלך. בעיקרון, עליך לוודא שאתה מותח את כל השרירים שלך כדי להכין אותם לסבול את הדרישה הפיזית והטמפרטורות הנמוכות.

אל תשכח את המפרקים, הרצועות והגידים שלך, מכיוון שהם עלולים להיות חסרי ניידות וגמישות בגלל מזג האוויר הקר. הקוטר של כלי הדם שלך יכול לרדת כדי למנוע איבוד חום. זה מסביר בבירור מדוע השרירים שלך אינם מלאי לחות, מה שמגביר את הסיכון לפציעות שרירים.

כשקר, כלי הדם שלך מתכווצים, המפרקים שלך נוקשים יותר וקשה יותר לחמם את השרירים שלך. לכן יש צורך להקדיש תשומת לב מיוחדת ולבצע חימום טוב אם אתה מתאמן במזג אוויר כזה. באופן כללי, זה מקטין את הסיכון לפציעות שרירים ומפרקים.

לבסוף, זכרו שאין נוסחת פלא לירידה במשקל ולשריפת שומן. אתה חייב לאכול פחות ובריא יותר, ולהתניע על ידי תרגול כל סוג של פעילות גופנית באופן קבוע.

אל תשכח שמזג אוויר קר יכול לקדם ירידה במשקל. אם תשלבו את זה עם תזונה נכונה ותתאמנו בשגרה, תקבלו תוצאות מדהימות. נצל את תנאי מזג האוויר במהלך החורף כדי להשיג את המטרות שלך!

פופולריים