שבעה התרגילים הטובים ביותר באמצעות כדור תרופות

גלה את שבעת התרגילים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות באמצעות כדור תרופות
גלה את שבעת התרגילים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות באמצעות כדור תרופות.
כדורי רפואה הם כלים שימושיים לפיתוח היכולות שלך, שריפת קלוריות וחיזוק השרירים. עם זאת, כדאי לדעת את הטכניקות המדויקות כדי שתוכל למנוע פציעות ולהשיג את המטרות שלך.

כדור תרופות דומה מאוד במראהו לכדורסל, רק שהוא הרבה יותר כבד. כדורי רפואה זמינים במשקלים שונים, וניתן להניף אותם, להרים אותם, לזרוק אותם ולתפוס אותם. הם אביזר אידיאלי עבור אימוני כוח ופעילות גופנית. גלה את שבעת התרגילים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות באמצעות כדור תרופות. המשיכו לקרוא כדי ללמוד כיצד תוכלו להפיק תועלת מהיתרונות של שימוש בכדור תרופות במהלך האימון.

שימוש בכדור תרופות בשגרת האימונים שלך מאפשר לך לחוות אימון אינטנסיבי ואפקטיבי יותר. אתה גם תעבוד על כל הגוף שלך, במיוחד במהלך תרגילי זריקה.

זריקת כדור אל קיר

תרגיל זה עוזר לך לשרוף קלוריות, למרות שהוא דורש כוח, וזו הסיבה שאנשים רבים משלבים אותו בשגרת קרוספיט. אם אתה משתמש בטכניקה הנכונה, אתה תעבוד על רוב הגוף שלך, כולל : glutes, quadriceps, pectorals, triceps, כתפיים ושרירי הירך.

שקעי קפיצה

זהו התרגיל המושלם שיעזור לפתח שרירים שונים ולרדת במשקל. עליך להשתמש בכדור תרופות במשקל בינוני ותרגיל זה יועיל גם לתנועתיות הידיים והרגליים שלך.

שכיבות סמיכה לסירוגין באמצעות כדור תרופות

אם אתה עושה את זה נכון, אתה יכול לשרוף הרבה קלוריות. יתר על כן, הם עובדים על החזה, הליבה והתלת ראשי שלך.

בורפי מסורתי

אלה נועדו לעבוד על החזה, הכתפיים והזרועות שלך. במקביל, גם תשרפו קלוריות ותעבדו על הרגליים. הדרך הנכונה לעשות בורפי מסורתי עם כדור תרופות, היא להניח על הרצפה. אלא, אתה צריך לתמוך בעצמך באמצעות הכדור, במקום להשתמש ברצפה. זה יוצר נקודת תמיכה רועדת, שמחזקת את השרירים שאתה עובד, ודורשת מאמץ רב מהליבה שלך.

סלימבול

הידוע גם כזריקת הכדור לרצפה, סלאמבול מפעיל את פלג הגוף התחתון והעליון שלך, כמו גם את שרירי הבטן. כדור התרופות שבו אתה משתמש צריך להיות כבד מספיק, כדי שיוכל להתמודד עם הפגיעה.

קרש מעל כדור תרופות

כדי לבצע את הקרש באמצעות כדור תרופות, אתה צריך שרירים חזקים בחלק האמצעי של הגוף שלך. אם אתה מתחיל, עליך להניח את הידיים על הכדור, למתוח את הידיים ולהרים את גופך בהדרגה מהרצפה. כדי לשפר את הטכניקה שלך, מלבד הנחת הידיים על הכדור, אתה יכול גם להניח את הרגליים על כדור אחר. אתה לא צריך לכופף את המותניים או להרים את הכתפיים.

זזים זזים

המשיכו לקרוא כדי ללמוד כיצד תוכלו להפיק תועלת מהיתרונות של שימוש בכדור תרופות במהלך האימון
המשיכו לקרוא כדי ללמוד כיצד תוכלו להפיק תועלת מהיתרונות של שימוש בכדור תרופות במהלך האימון.

תנועות זז מעודדות את התפתחות שרירי הבטן האלכסוניים שלך והתרגיל הזה הוא אימון רגליים מדהים. הניחו את הרגליים ברוחב הכתפיים, והחזיקו את כדור התרופה בשתי הידיים לפניכם. לאחר מכן, קח צעד קדימה עם רגל ימין.

עם רגל שמאל (עדיין שטוחה על הקרקע), בצע זריקה עד שהברך השמאלית שלך נוגעת בקרקע. כאשר אתה מגיע לנקודה הנמוכה ביותר, סובב את הליבה שלך (ואת הכדור) ימינה. קום וחזור על התהליך בצד השני.

כפי שדיברנו, הכדורים הללו הם כלים נהדרים לאימון ולחיזוק הליבה והאזור האמצעי שלך. כדי להפיק את המרב מהכלי הרב-תכליתי הזה, נסה את התרגילים הבאים:

פיתולים באמצעות כדור תרופות

שב עם הברכיים כפופות, וכפות הרגליים על הקרקע. הנח את הכדור על החזה שלך והישען פנימה עד שתיצור זווית של 45 מעלות. שמור על הבטן הדוקה, והרם את הראש והכתפיים מהקרקע, לפני הרמת הכדור.

צלעות עץ

עליך לשמור על הברכיים כפופות ולאחוז בכדור התרופה בשתי הידיים. השאר את הידיים שלך מושטות והזיז את הכדור כלפי מעלה, ולכיוון שמאל. בצע בין 10 ל-12 חזרות.

קרש באמצעות כדור תרופות

הניחו את הידיים על הכדור עם הידיים מושטות החוצה. מתחו את הרגליים ואיזנו את הידיים על הכדור. החזק עמדה זו למשך 30 שניות, והגבר בהדרגה את העוצמה עד ל-60 שניות. זכור לכווץ את הבטן.

בחירת כדור תרופות קל מדי, היא הטעות הנפוצה ביותר שאנשים עושים. עבור כל שגרה, תזדקק למשקל ספציפי, וכדי לבחור את המשקל המתאים לך, פעל לפי ההצעות הבאות:

  • אימון מהירות: כדורי קל
  • אימוני כוח: כדור גדול וכבד יותר
  • אם אתה מאבד שליטה על הכדור, השתמש באחד קל יותר

זכור את ההצעות לעיל כאשר אתה בוחר את המשקל של כדור התרופה שלך. כך תיהנו מתוצאות נהדרות ותקצור את היתרונות של פעילות גופנית עם כדור תרופות.

פופולריים