הספורטאים הטובים ביותר בתולדות הספורט

הספורטאים הטובים ביותר בתולדות הספורט
הספורטאים הטובים ביותר בתולדות הספורט.
לאוהבי ספורט, אף פעם לא קל לבחור את הספורטאים הטובים ביותר בהיסטוריה של כל ספורט. במאמר זה נציג כמה מהשמות המופיעים בדרך כלל בוויכוח מסוג זה.

לכל ילד שמתחיל לעסוק בספורט יש לרוב רפרנט בראש שהשפיע על בחירת פעילות מסוימת. אולי ספורטאי מיוחד משך את תשומת לבך והיה מקור השראה כשהיית ילד? במאמר זה, נדבר על כמה מהספורטאים הטובים ביותר בהיסטוריה של הספורט; ספורטאים שהיו המשפיעים ביותר בחברה.

לאורך ההיסטוריה של הספורט, היו ספורטאים מקצועיים רבים שהפתיעו והדהימו את כולם בכישרון שאין שני לו. כפי שאתם יכולים לדמיין, זה לא קל להכין רשימה הכוללת את הספורטאים הטובים ביותר בכל ההיסטוריה; ספורט הוא תחום שמאפשר הרבה דעות תקפות.

הספורטאים הטובים ביותר בתולדות הספורט

במקרים רבים, זה קריטריון סובייקטיבי למדי. למרות זאת, נשתדל להיות כמה שיותר אובייקטיבי ולהסתמך על נתונים המאששים את הבחירות שלנו עבור רשימה זו. בפסקאות הבאות נציג את הבחירה שלנו של הספורטאים הטובים ביותר בתולדות הספורט.

1. מייקל ג'ורדן, דוגמה מצוינת לאחד הספורטאים הטובים בתולדות הספורט

שש הופעות בגמר ה-NBA, שש תארים בליגה, שישה פרסי MVP. זוהי הקדמה טובה להציג את השחקן הטוב ביותר בהיסטוריה של הכדורסל.

הגארד המסמל ביותר עבור השוורים של שיקגו שלט בספורט במהלך שנות ה-80 וה-90. לאחר מכן ג'ורדן התפנה לנסות את מזלו בהיותו שחקן בייסבול מקצועי. הוא לא השיג הצלחה רבה בענף הזה כמצופה, וזו הסיבה שהוא חזר לשחק כדורסל עם הבולס זמן קצר לאחר מכן.

דוגמה מצוינת לאחד הספורטאים הטובים בתולדות הספורט
מייקל ג'ורדן, דוגמה מצוינת לאחד הספורטאים הטובים בתולדות הספורט.

מייקל ג'ורדן היה יורה ועובר מוכשר במיוחד, בנוסף להיותו הגנה עזה. הוא זכה לכינוי 'אייר ג'ורדן' בגלל יכולת הקפיצה יוצאת הדופן והפעלולים האקרובטיים שלו. הפופולריות שלו הגיעה לשיאים שמעט מאוד ספורטאים או מפורסמים למדו להכיר.

2. מיכאל שומאכר

מייקל שומאכר זכה בסך הכל בשבע אליפויות עולם בפורמולה 1 עם פרארי. הוא זוכה לא רק להכרה על שעזר לפרארי להפוך לקבוצה שהיא היום, אלא גם על היותו נהג ה-F1 היחיד שיש לו עונה שלמה של פודיומים, הישג אליו הגיע ב-2002.

הנהג הגרמני הוא האיש היחיד בהיסטוריה של ה-F1 שזכה עד היום בשבעה אליפויות עולם. הוא זכה בחמישה מהתארים הללו בשנים רצופות (2000-2004). לרוע המזל, הוא עבר תאונת סקי ב-2013, שהותירה אותו נכה קשה לאחר שהיה בתרדמת במשך חודשים רבים.

3. מוחמד עלי

אחד הדברים במוחמד עלי שהכי כבשו את הקהל שלו הוא שהוא היה לוחם גדול עם מהירות היד וזריזות הרגליים של מתאגרף קל. כשהיה בן 22, עלי זעזע את העולם כאשר ניצח את סוני ליסטון הפופולרי והפך לאחד הספורטאים הצעירים ביותר שניצחו את הכתר במשקל כבד.

הוא החזיק בתואר העולמי במשך שלוש שנים, לפני שהושעה בגלל סירוב לעמוד בשירותו הצבאי. עם זאת, הוא השיג את התואר ב-1973 במהלך 'Rumble in the Jungle' הידוע לשמצה, אותו שמר במשך חמש שנים נוספות.

מוחמד עלי היה אחד הפעילים והמגנים המשפיעים ביותר על זכויות השחורים. הוא שינה את ההיסטוריה של האגרוף המודרני.

4. מייקל פלפס

אין ספק שמייקל פלפס שפרש כעת הוא השחיין הטוב בכל הזמנים. האירופי זכה ב -18 מדליות זהב אולימפיות לאורך הקריירה שלו, מה שמייצג את המספר הגבוה ביותר של מדליות שזכה ספורטאי אולימפי.

היכולת הנהדרת של פלפס לשחות היא שילוב של מיומנות, מיומנות פיזית ועבודה קשה. יש לו פלג גוף עליון ארוך מאוד, ידיים מחוסנות וארוכות, רגליים גדולות ורגליים קצרות ביחס לגובהו. כמה מומחים אפילו מאמינים שגופו תוכנן לשחייה.

5. פלה, אחד השחקנים הטובים בהיסטוריה של הספורט הפופולרי ביותר

בפסקאות הבאות נציג את הבחירה שלנו של הספורטאים הטובים ביותר בתולדות הספורט
בפסקאות הבאות נציג את הבחירה שלנו של הספורטאים הטובים ביותר בתולדות הספורט.

אדסון ארנטס דו נסימנטו החל את הקריירה שלו בכדורגל מקצועני כשהיה בן 15. הוא נבחר לייצג את נבחרת ברזיל כשהיה בן 16. הידוע יותר בשם פלה, הספורטאי הברזילאי שיחק במשך 19 עונות במועדון הברזילאי סנטוס. במהלך אותה תקופה של הקריירה שלו, הוא כבש 619 שערים ב-638 הופעות. הוא סיים את הקריירה שלו בניו יורק קוסמוס.

עם זאת, המקום שבו ' O rei ' באמת הפך לאישיות גדולה היה במונדיאל. הוא זכה בגביע העולם עם ברזיל כשהיה רק בן 17 בשנת 1958. במהלך אותה תחרות, הוא כבש חמישה שערים בין חצי הגמר לגמר.

כאילו זה לא מספיק, הוא זכה בגביע העולם השני 12 שנים מאוחר יותר, ב-1970. הוא השיג זאת עם מה שנחשבת לאחת הנבחרות הטובות בכל הזמנים. פלה זכה גם בפרס השחקן הטוב ביותר.

אנשים רבים מחשיבים את הברזילאי לשחקן הכדורגל הטוב ביותר בכל הזמנים. נוסף על כך, בעוד שאנשים רבים מתווכחים על אמיתות המספר הזה, הוא טוען שהוא כבש למעלה מאלף שערים.

לפני סיום מאמר זה, עלינו להזכיר שבמקרים רבים, בחירת הספורטאים הטובים ביותר בהיסטוריה של הספורט היא תהליך מאוד סובייקטיבי. מסיבה זו, אנו ממליצים לך להטיל ספק ברשימה הזו ולחשוב על מי תוסיף. מי לדעתכם השחקנים הכי טובים?

פופולריים