אצטדיוני הבייסבול הטובים בעולם

אורקל פארק נחשב לאחד מאצטדיוני הבייסבול היפים בעולם
ממוקם בסאות' ביץ', אורקל פארק נחשב לאחד מאצטדיוני הבייסבול היפים בעולם.
רוב אצטדיוני הבייסבול הטובים ביותר נמצאים באירופה. רוב, לא כולם! אפשר למצוא הפתעות מודרניות גם ביפן ובאיים הקריביים.

אתה יכול למצוא כמה מאצטדיוני הבייסבול הגדולים באירופה. אבל, גם למדינות אחרות יש פלאים של ימינו. בואו ללמוד הכל על האצטדיונים הטובים ביותר בפוסט שלנו היום.

אצטדיוני הבייסבול המדהימים ביותר

אצטדיונים רבים ברשימה שלנו היום מגיעים מארה"ב כי הם פשוט הגדולים והטובים ביותר. אבל זה לא אומר שלמדינות אחרות אין אצטדיונים מרשימים משלהן; אנו נותנים להם קול צעקה לפני שנסיים את הפוסט שלנו!

1. פארק פנווי (בוסטון)

Fenway Park הוא ביתם של Boston Red Sox מאז 2012. הוא עבר שיפוצים רבים במהלך 100+ שנות ההיסטוריה שלו. הנה עובדה מוזרה: בעוד פארק פנווי הוא אחד האצטדיונים הקטנים בארה"ב - המכיל 40,000 צופים - הוא אחד המפורסמים ביותר, הודות לקבוצה שלו.

האצטדיון הזה אירח את סדרת הבייסבול העולמית 11 פעמים כשה-Red sox זכה ב-6 מהן. אבל האצטדיון לא פתוח רק למשחקי בייסבול; הוא גם רואה משחקים מהבוסטון רדסקינס, פטריוטס ויאנקס בנוסף לקונצרטים ואירועים פוליטיים או דתיים.

2. אצטדיון ינקי (ניו יורק): אצטדיוני בייסבול

אצטדיון היאנקי הוא עוד אצטדיון מפורסם בעולם שהניו יורק יאנקיז מכנים בית. נחנך ב-2009, האצטדיון החדש הזה החליף את הקודם ששירת מ-1923. כיום, האצטדיון יכול להכיל קצת יותר מ-50,000 צופים והוא האצטדיון השלישי בגודלו ב-MLB.

המשחק הרשמי הראשון שהתקיים באצטדיון היאנקי היה בין היאנקיז לקליבלנד האינדיאנים. עם זאת, לפני המשחק הרשמי, היאנקיז שיחקו בשיקגו קאבס בקדם העונה.

3. פארק אורקל (סן פרנסיסקו)

למרות שהשם באופן רשמי הוא "AT&T Park" על שם נותני החסות שלהם, אוהדי ענק בסן פרנסיסקו מתייחסים לאצטדיון כ"אורקל" (ולפני כן, "פעמון פסיפיק"). ממוקם בסאות' ביץ', אורקל פארק נחשב לאחד מאצטדיוני הבייסבול היפים בעולם. זאת הודות לנופי מפרץ סן פרנסיסקו.

אצטדיוני הבייסבול המדהימים ביותר
אצטדיוני הבייסבול המדהימים ביותר.

בארי בונדס עשה שיא באורקל פארק עם עונת 73 הום-ראן שלו (2001). שש שנים מאוחר יותר, הוא יהפוך לאגדת בייסבול לכל הזמנים לאחר שעשה את ההום ראן ה-756 שלו.

4. אצטדיוני בייסבול: אצטדיון בוש (סנט לואיס)

אצטדיון בוש הוא ביתה של קבוצת ה-MLB the st. לואי קרדינלים. נחנך ב-2006 עם משחק מול מילווקי ברוארס, הוא החליף את אצטדיון בוש הזיכרון. הקרדינלס זכו באליפות העולם באותה עונה.

אצטדיון בוש - ראה תמונה מוצגת - יכול להכיל כמעט 47,000 אוהדים ועלותו בסך הכל 365 מיליון דולר.

5. פארק מרלינס (מיאמי)

מיאמי מרליס מכנה את מרלינס פארק, או סאן לייף, הבית ומאז 2011, שתי קבוצות אחרות התמקמו גם כן; מיאמי דולפינים והוריקן של מיאמי. פארק מרלינס ניצב על גבי היסוד של אצטדיון נוסף, הקערה הכתומה שנהרסה רשמית.

הוא גם אירח משחק כדורגל בין AS מונקו לאתלטיקו נסיונל עבור גביע אירופה ב-2014. בנוסף, הוא גם אירח משחק ידידות בין קבוצות הכדורגל הלאומיות של קולומביה והאיטי.

6. פארק אוריולה בקמדן יארד (בולטימור): אצטדיוני בייסבול

אוריול פארק הוא אחד מאצטדיוני הבייסבול היפים באירופה וממוקם בבולטימור. כמעט פרויקט בן שלוש שנים שנמשך בין 1989 ל-1992, פארק אוריולה נבנה במקום האצטדיון הקודם באותו שם. זה יכול להכיל כמעט 49000 צופים.

משחק ההשבעה התקיים נגד קליבלנד אינדיאנים באפריל, 1992.

אחרון חביב, הנה אצטדיוני בייסבול נוספים שכדאי לראות (גם בתוך ומחוץ לארה"ב): צ'ייס פילד (אריזונה דיאמונדבקס), טוקיו דום (יפן), אצטדיון דודג'ר (לוס אנג'לס דודג'רס), אצטדיון קוויסקיה חואן מרצ'ל (סנטו דומינגו, הרפובליקה הדומיניקנית), אצטדיון קאופמן (קנזס סיטי רויאלס), אצטדיון חירם ביתורן (סן חואן, פורטו ריקו) ופארק פטקו (סן דייגו פאדרס).

פופולריים