7 שחקני כדורגל ששיחקו רק בקבוצה אחת

כאשר אנו מבינים את מספר שחקני הכדורגל ששיחקו רק בקבוצה אחת
כאשר אנו מבינים את מספר שחקני הכדורגל ששיחקו רק בקבוצה אחת, אנו יכולים להעריך את הנאמנות והמחויבות המדהימה שלהם.
שחקני כדורגל ששיחקו רק בקבוצה אחת מייצגים מילה אחת: נאמנות. התשוקה שלהם למועדון שלהם והדחף לנצח הופכים אותם למדהימים. היום נבחן כמה משחקני הכדורגל הטובים ביותר שדבקו במועדון שלהם!

זה מאוד נפוץ ששחקני כדורגל עוברים ממועדון אחד לאחר. עם זאת, ישנם כמה שחקני כדורגל ששיחקו רק בקבוצה אחת במהלך הקריירה שלהם! זה כמעט לא יאומן בהתחשב באיך ששחקנים בימינו יכולים לשנות קבוצה מעונה אחת לשנייה! האם תרצה לדעת את שמות השחקנים הנאמנים הללו? היום, נסקור כמה מהם.

מי הם שחקני הכדורגל ששיחקו רק בקבוצה אחת?

כאשר אנו מבינים את מספר שחקני הכדורגל ששיחקו רק בקבוצה אחת, אנו יכולים להעריך את הנאמנות והמחויבות המדהימה שלהם. כמה שחקנים נמצאים באותו מועדון כבר יותר מ-20 שנה! לאחר מכן, נספר לכם מי הם:

1. פאולו מאלדיני (AC מילאן)

למלדיני היה הכינוי "קפטן נצחי". השחקן הזה לא היה רק בקבוצה אחת לאורך הקריירה שלו, אלא הוא גם שיחק הכי הרבה עונות: 25 בסך הכל (1985-2009).

אנשים זוכרים את מאלדיני כאחד משחקני מילאן הטובים ביותר - הוא שימש כהגנה - בגלל הטכניקה שלו.

תמונה: US As.

אחד משחקני הכדורגל האיטלקיים ששיחקו רק בקבוצה אחת
פרנצ'סקו טוטי (AS roma), אחד משחקני הכדורגל האיטלקיים ששיחקו רק בקבוצה אחת.

נוסף על כך, מלדיני הוא אחד השחקנים עם הכי הרבה משחקים: 902 משחקים מדהימים! בנוסף, לאורך הקריירה שלו, הוא זכה בשבעה סרייה A, גביע איטלקי אחד, חמישה גביעי סופר-קאפ איטלקיים, חמישה גביעי אירופה לאלופות, חמישה גביעי סופר-קאפ אירופיים, שני גביעים בין-יבשתיים ומונדיאל אחד למועדונים. לבסוף, הוא פרש ב-2009, לאחר חיים שלמים של הישגים.

2. פרנצ'סקו טוטי (AS roma), אחד משחקני הכדורגל האיטלקים ששיחק רק בקבוצה אחת

טוטי הוא עוד שחקן כדורגל נאמן. הוא שיחק 'כל חייו' ברומא. בתקופתו שם, איל קפיטנו היה מלך השערים השלישי של calcio italiano, עם 307 שערים.

בתחילה, הוא החל את הקריירה המקצוענית שלו בשנת 1993 ופרש בשנת 2017. לאחר 24 עונות, הוא זכה בליגה איטלקית, שני גביעים איטלקיים ושני גביעי סופר קאפים איטלקיים. בגלל זה, הוא עדיין זכור כאחד השחקנים הטובים במועדון.

מצד שני, טוטי גם השתתף בכל הבחירות הלאומיות של ארצו. כך, לאורך הקריירה שלו, הוא היה חלק מנבחרת תת 15 ועד לנבחרת הלאומית המוחלטת (בין 1992 ל-2006). באחרון כבש טוטי 28 שערים ב-105 משחקים. בנוסף, הוא היה אלוף במונדיאל 2006 בגרמניה!

3. חואן קרלוס פלאטה (מועדון חברתי וספורט עירוני של גואטמלה)

למרות שחואן קרלוס פלאטה לא מאוד מפורסם ברמה בינלאומית, מגיע לו להתבלט. הוא היה אחד משחקני הכדורגל ששיחקו רק בקבוצה אחת ומגיע לו מקום בנאמנותו. למעשה, הוא נשאר באותו מועדון במשך 23 עונות!

תמונה: Publinews.

הקריירה המקצועית שלו החלה ב-1988 והוא שיחק כשוער עד פרישתו ב-2011. במהלך זמנו הפעיל, כבש 376 שערים ב-511 משחקים. מצד שני, הוא גם היה חלק מהנבחרת הלאומית של גואטמלה, בין השנים 1996 ל-2010. איתם כבש 35 שערים ב-87 משחקים.

4. ריאן גיגס (מנצ'סטר יונייטד), אחד משחקני הכדורגל ששיחקו רק במועדון אחד

אחת האגדות של השדים האדומים, גיגס נולד בוויילס. ב-2018 הפך למאמן הנבחרת הוולשית.

לאורך השנים, הוא הפך לשחקן המצליח ביותר בהיסטוריה של מנצ'סטר. הוא מתהדר ב-35 תארים תחת החגורה, רק על ידי הברזילאים, מקסוול ודני אלבס, למרות שהם נמצאים במועדונים אחרים.

גיגס הניף גביעים רבים ב-23 העונות שלו במנצ'סטר. אלה כוללים 13 פרמייר ליג, ארבעה גביעי FA, עשרה מגני קהילה, ארבעה גביעי אנגליה ליגת ושתי ליגות אלופות, כמו גם סופר קאפ אירופי אחד, גביע בין יבשתי אחד ומועדון מונדיאל אחד.

5. טוני אדמס (ארסנל FC)

עם 22 עונות באותו מועדון, טוני אדמס היה אחד השחקנים הטובים ביותר מבין קבוצות לונדון. הידוע גם בשם "מר ארסנל", אדמס החל את הקריירה המקצועית שלו ב-1984 ופרש ב-2002.

ישנם כמה שחקני כדורגל ששיחקו רק בקבוצה אחת במהלך הקריירה שלהם
עם זאת, ישנם כמה שחקני כדורגל ששיחקו רק בקבוצה אחת במהלך הקריירה שלהם!

לאורך הקריירה שלו, אדמס זכה בחמש ליגות פרמייר, שלושה גביעי FA ושני גביעי ליגת כדורגל; כמו גם ארבעה מגני קהילה וגביע אירופה למחזיקות גביע אחד.

6. Piru gaínza (בילבאו אתלטית)

לספרדי, agustín 'piru' gaínza יש יותר עונות באותה קבוצה. למעשה, הוא שיחק 21 עונות! בגלל זה, הוא אחד החברים הזכורים ביותר של אתלטיק בילבאו, ששיחק בין 1939 ל-1959 בעמדה השמאלית הקיצונית. במהלך הקריירה שלו, גאינזה זכה פעמיים בליגה הספרדית הראשונה, שבעה גביעי ג'נרליסימו וגביע אווה דוארטה.

Gainza ממשיך במהלך חגיגה. תמונה: Diario As.

לפיכך, גאינזה הוא מלך השערים השלישי בתולדות המועדון עם 152 שערים. בנוסף, התשוקה שלו לכל המועדון הייתה כזו שכשהוא פרש הוא הפך למאמן. למעשה, זו הייתה הקבוצה היחידה שהוא ניהל לאחר שהיה שחקן פעיל!

7. לב יאשין (FC dinamo moscow)

יאשין הוא השוער הטוב בכל הזמנים. השחקן הרוסי הזה נולד במוסקבה, והכינוי שלו היה "עכביש שחור". הוא הופיע לראשונה בדינמו במוסקבה ב-1949 ופרש באותו מועדון ב-1971.

אחרי הכל, הוא שיחק 21 עונות עם הקבוצה שלו! למעשה, הוא זכה בשלושה גביע ברית המועצות וחמש תארים בליגה הראשונה של ברית המועצות. עם הנבחרת הסובייטית, הוא זכה במדליית זהב במשחקים האולימפיים במלבורן 1956.

תמונה: Russian Football News.

ראוי לציין שחקנים נוספים ששיחקו רק בקבוצה אחת. כל הבאים שיחקו עם הקבוצות שלהם במשך 20 עונות. הם ריקרדו בוצ'יני הארגנטינאי (אינדיפנדנט), פרנקו בארסי האיטלקי (מילאן), צ'יליאני, מריו לפ (האוניברסיטה הקתולית), האנגלי, פול סקולס (מנצ'סטר יונייטד) והיפני, קזויוקי מוריסאקי (סנפרצ'ה הירושימה).

פופולריים