אירובי ביתי: שישה דברים שתצטרכו לאימון יעיל

אין צורך בציוד מיוחד כדי ליהנות מאימון אירובי בבית
אין צורך בציוד מיוחד כדי ליהנות מאימון אירובי בבית, שכן רבים מהתרגילים ישתמשו בגוף עצמו.
זה פשוט ולא יקר. אתה יכול להפוך חלק קטן מהבית שלך למיני חדר כושר כדי לעשות אירובי בבית ולחיות אורח חיים בריא יותר.

אימוני אירובי ביתיים מציעים מגוון יתרונות ללא צורך בביקור בחדר הכושר. אם אתה רוצה להתחיל תחום אירובי ביתי, אלה הדברים שתצטרך, כדי להתחיל מיד.

אירובי ביתי: הדברים החיוניים

אין צורך בציוד מיוחד כדי ליהנות מאימון אירובי בבית, שכן רבים מהתרגילים ישתמשו בגוף עצמו. עם זאת, על מנת להקים חדר כושר אירובי מאולתר בביתך, ייתכן שהפריטים הבאים יהיו שימושיים:

1. חבל

קפיצה בחבל היא תרגיל אירובי יעיל שתוכל לעשות בבית, בפארק, בחצר האחורית או בכל מקום אחר שתבחר. כל מה שאתה צריך זה חבל עבה וארוך מספיק לגובה שלך. אתה אפילו לא צריך לקנות אחד מיוחד בחנות ספורט. רוב חנויות הבית והחומרה מוכרות אותם לפי מטר.

אם יש לך ילדים, אתה יכול אפילו להשתמש באותו חבל קפיצה שבו הם משתמשים בפארק. אתה כנראה יכול למצוא אחד שמסתתר בין רכושך, אם תחפש מספיק. קפוץ בחבל לפחות חמש דקות לפני שמתחילים בשגרה.

2. פלטפורמת צעד

הפלטפורמה הפופולרית לאירובי צעד יכולה להפוך לבת ברית הטובה ביותר שלך לביצוע אירובי בבית. זה לא יקר מדי, ויאפשר לך לבצע מגוון רחב של תרגילים. שימו קצת מוזיקה וצעדו על הרציף וירדו ממנו לפי הקצב. תתחיל להזיע ולשרוף קלוריות, תוך כדי כיף בו זמנית.

אפשרויות אחרות כוללות עמידה על רגל אחת, או ביצוע לזונות וכפיפות בטן. אתה יכול גם לעשות קפיצות עם רגל אחת או שתיים, או לשים את הידיים על הרציף ולעשות שכיבות סמיכה. תן לדמיון שלך להדריך אותך ולהניע אותך.

3. אופניים נייחים

אתה לא צריך הרבה כדי להתחיל אימון אירובי ביתי
אתה לא צריך הרבה כדי להתחיל אימון אירובי ביתי.

אמנם אין לך מספיק מקום להליכון או אליפטי, אבל עדיין יש הרבה דגמים של אופני כושר וספינינג שיתאימו לחללים קטנים יותר.

רכיבה על אופניים היא אחד מתרגילי הקרדיו הטובים ביותר, ואתה יכול לעשות זאת תוך כדי צפייה בטלוויזיה, בדיקת דואר אלקטרוני או שיחה עם המשפחה שלך. ברור ששמירה על קצב מסוים תניב תוצאות טובות יותר, אבל תנועות קטנות זה בסדר כשמתחילים.

4. TRX

חבלים אלה זמינים בחנויות לציוד ספורט, ויכולים לעזור לך לעשות סיבוב שונה בביצוע אירובי ביתי. זכור כי אתה צריך לחבר אותם למקום יציב, וכי אתה צריך להתחיל עם תרגילים פשוטים. אלה יכולים לכלול אחיזה בקצוות החבל וביצוע כפיפות בטן עם קפיצות קלות.

ישנם תרגילי אירובי רבים שאתה יכול לעשות עם חבל TRX, כדי לאמן אזורים שונים בגוף. בנוסף, החבל יעזור לך להשיג יציבות, שיווי משקל וגמישות.

5. שק חבטות

אין תרגיל אירובי טוב יותר מאיגרוף. ואתה אפילו לא צריך להתכונן לקרב כדי ליהנות מהיתרונות של הספורט הזה. כל מה שאתה צריך זה להשיג שק חבטות, זוג כפפות וקצת סרט אגרוף.

הצב את התיק באזור מרווח וודא שמשקל התיק (המלא בחול) נתמך, ושהמתקן יכול להתמודד עם השפעת האגרופים והתנועות שלך. אתה יכול לשחרר את כל הלחץ והאנרגיה העצורה שלך על ידי פגיעה בתיק. אם אתה לא רוצה תיק גדול, אתה יכול לקנות שק חבטות קטן 'דמעה'. זה קל מאוד וניתן להגדיר אותו בכל מקום.

אתה לא צריך הרבה כדי להתחיל אימון אירובי ביתי. רבים מהתרגילים אינם דורשים אביזרים כלשהם. אין שום תירוץ לא להתחיל היום.

פופולריים