היתרונות של אימון פונקציונלי

ההבדל המהותי בין אימון פונקציונלי לאימון קונבנציונלי הוא תחרות
ההבדל המהותי בין אימון פונקציונלי לאימון קונבנציונלי הוא תחרות.
אימון פונקציונלי מורכב מתרגילים המשתמשים במספר שרירים. על ידי אימון פונקציונלי, אתה יכול לפתח תנועות טבעיות ולעבוד על השרירים השונים בגופך.

אימון פונקציונלי יעיל מאוד. זהו תרגיל המותאם לצרכיו של כולם ונועד לשפר את המשימות היומיומיות. זה יעלה את איכות החיים למי שמתאמן בצורה כזו.

התנועות היומיומיות מוגברות גם על ידי תרגילים מסוג זה.

הבדלים בין אימון פונקציונלי לאימון קונבנציונלי

ההבדל המהותי בין אימון פונקציונלי לאימון קונבנציונלי הוא תחרות. אימון פונקציונלי הוא כאן כדי לשפר את הבריאות והרווחה הכללית של האדם שמתאמן בו.

מצד שני, מבוצעים תרגילים אירוביים מסורתיים. עם זאת, באימונים פונקציונליים, ספורטאים מפיקים את המקסימום מהתנועות שלהם ומהגוף שלהם בכלל.

עם אימון פונקציונלי, כל תחומי הכושר מתאחדים. מלבד התחשבות בפיזיולוגיה וביו מכניקה של תפקוד תקין של הגוף, מדעי המוח וחוקים פיזיקליים מיושמים בכל תנועה בגופנו.

לפיכך, כדי ליהנות מתוצאות מיטביות, תרגילים פונקציונליים מבוססים על מחקר מפורט של הגוף של האדם ומצבו של האדם.

בנוסף לשיפור היכולות הגופניות כמו כוח, מהירות או סיבולת, באימון פונקציונלי אנו עובדים גם עם יכולות חשובות נוספות לפעילות היום-יומית שלנו. אלה הם: זריזות, ניידות, יציבות, קואורדינציה או שיווי משקל.

יתרון נוסף של תרגיל זה הוא שאינך צריך להשתמש במכונות. מספיק להחזיק משקולות, כדורי תרופות או TRX בהישג יד.

מקל על שריפת שומנים

נכון שתזונה בריאה ומאוזנת היא המפתח לירידה במשקל, אבל אם תשלבו תרגול של אימון פונקציונלי תראו תועלת מוגברת.

ספורטאים מפיקים את המקסימום מהתנועות שלהם ומהגוף שלהם בכלל
עם זאת, באימונים פונקציונליים, ספורטאים מפיקים את המקסימום מהתנועות שלהם ומהגוף שלהם בכלל.

עם סוג זה של אימון, תוכל לשרוף שומן, ובנוסף, זה יעזור לך לשפר איכויות שונות כגון התנגדות, להגביר את חילוף החומרים שלך, ולהגביר את כוח השרירים שלך.

משפר את היציבה

יציבה לא נכונה לאורך היום, בשילוב עם מתח, עלולים לגרום לחוסר איזון שרירי. בעזרת אימונים פונקציונליים אלו תוכלו לתקן יציבה גרועה וחוסר איזון בשרירים.

יציבות טובה יותר

אימון פונקציונלי עובד על יציבות הגוף, גמישות, שיווי משקל, ניידות וכוח. הודות לשילוב זה של גורמים, הגוף שלך יחווה שיפור גדול ביציבות, בנוסף לקידום בריאותך.

אימונים משלימים

ביצוע אימון פונקציונלי משמש הן לשיפור הבריאות והן להשלמתו עם ספורט אחר. זה גם משפר את הקשר בין מערכת העצבים למערכת השרירים.

משפר את חוזק הליבה

סוג זה של אימון משפיע ישירות על הפעלת הגרעין. אנחנו יכולים לעזור לייצב את עמוד השדרה, באמצעות סדרה של תנועות ותנוחות שעלינו לבצע מדי יום.

מפחית את הסיכון לפציעות

מעבר לתיקון היציבה שלך ולהציע יתרונות לגוף שלך, אימון פונקציונלי גם עוזר לך להימנע מפציעות. הודות לסדרת התנועות עליהן דיברנו, נוכל גם לחזק גם את השרירים וגם את המפרקים. אין ספק שעם שרירים חזקים יותר, נפחית את הסיכון לסבול מפציעות.

הטבות סוציאליות

כל פעילות הכוללת עבודה בקבוצה מועילה ליחסים חברתיים. כאשר מתרגלים בקבוצה, אימון זה עוזר גם ליצור מערכות יחסים חדשות.

פופולריים