תרגילים להפחתת שומן בטני

שימו לב לתרגילים הבאים להפחתת שומן הבטן
בין אם אתם מתאמנים בבית או בחדר כושר, שימו לב לתרגילים הבאים להפחתת שומן הבטן.
הגוף שלך נוטה לאגור שומן סביב הבטן שלך שנראה לא יפה. כדי להתמודד עם בעיה זו, הקפד להקפיד על תזונה נכונה ולבצע את התרגילים הללו כדי להפחית את השומן בבטן.

עבור חלקם, שפיכת שומן מהבטן קלה יותר מאשר הורדת שומן מאזורים אחרים בגופם. אבל למרבה הצער, זה לא נעלם בקסם! כדי להגיע ליעדים שלך, תצטרך לעשות סדרה של תרגילים להפחתת שומן בטני לצד אכילת תזונה בריאה. ככזה, תוכל להעלים את שומן הבטן ולקבל את הבטן השטוחה שתמיד חלמת עליה. המשיכו לקרוא כדי לראות אילו תרגילים להפחתת שומן בטני נכנסו לרשימה שלנו.

תרגילים להפחתת שומן בטני

בין אם אתם מתאמנים בבית או בחדר כושר, שימו לב לתרגילים הבאים להפחתת שומן הבטן. כדאי לעשות את האימון הזה שלוש פעמים בשבוע (לנוח יום אחד, בין כל אימון). בנוסף לירידה במשקל, אתה יכול גם לחטב את שרירי הבטן. וגם אתה לא צריך להיות מומחה בשביל לעשות את זה!

1. כפיפות בטן

אלו "הכפיפות הבסיסיות" שכולם מכירים. ראשית, שכבו על הגב, על מחצלת, כשהברכיים כפופות וכפות הרגליים נטועות על הקרקע. לאחר מכן, הנח את הידיים מאחורי הצוואר (כשהמרפקים פונים החוצה).

הרם לאט את פלג הגוף העליון שלך עד שהשכמות שלך לא נוגעות יותר במזרן. ודא שרירי הבטן שלך פועלים, ולא הגב שלך. אם הגב שלך כואב או מפריע לך, אתה לא עושה את זה נכון. הורידו את פלג הגוף העליון וחזרו לעמדת ההתחלה. בצע 20 חזרות.

2. בורפי

בורפי הוא הבא ברשימת התרגילים שלנו להפחתת שומן בטני. הם גם נותנים לך אימון אירובי ומחזקים את הרגליים והידיים שלך. זה תרגיל שלם! התחל על הרגליים, והתכופף קדימה כדי להביא את הידיים אל הקרקע (כאשר רק הברכיים כפופות).

לאחר מכן, למתוח את הרגליים ולבצע שכיבות סמיכה. החזירו את הברכיים לאחור וחזרו לעמדת ההתחלה, וקפוץ למעלה עם רגליים מתוחות. חזור על דקה ללא מנוחה.

3. קרשים

קרשים הם אחד התרגילים היעילים ביותר עבור שרירי הבטן שלך. הם דורשים יותר מאמץ מאשר תרגילים מסורתיים, אבל אתה בהחלט תראה תוצאות. ראשית, שכב עם הפנים כלפי מטה על מחצלת עם רגליים מתוחות.

תרגילים להפחתת שומן בטני
תרגילים להפחתת שומן בטני.

לאחר מכן, הנח את האמות על הקרקע והרם את גופך. רק האמות וקצות אצבעות הרגליים אמורים לגעת בקרקע. לאחר מכן, ודא שהרגליים והגו מקבילים לרצפה. תחילה, נסה להחזיק במצב זה למשך 30 שניות. לאחר שצברת ניסיון נוסף - לאחר שבועיים - תעבוד עד דקה אחת.

4. כפיפות בטן קרוספיט

אלה הם וריאציה של כפיפות בטן, אבל הרבה יותר אינטנסיבי. בנוסף, הם מצוינים להפחתת שומן בטני, תוך השגת תפקוד הגוף. שכבו על הגב עם רגליים מתוחות. לאחר מכן, כופפו את הברכיים והניחו את כפות הרגליים על הקרקע.

מתח את הידיים מאחורי הראש. לאחר מכן, באמצעות הבטן - והדחיפה מהזרועות - הרם את פלג הגוף העליון שלך עד שהחזה שלך נוגע בברכיך. לבסוף, חזור לעמדת ההתחלה. בצע 15 חזרות.

5. כפיפות אופניים

עוד תרגיל נהדר שמגשיג שתי מטרות: הוא שורף שומן מהבטן ומחזק את הידיים והרגליים. יתר על כן, זה מושלם לעבודה על הקואורדינציה שלך! שכב על הגב, על מחצלת והקרב את הברכיים אל החזה. הידיים שלך צריכות להיות מאחורי הגב.

מתחו את רגל ימין וסובב את פלג הגוף העליון כך שהמרפק הימני נוגע בברך השמאלית. לאחר מכן, חזור על זה בצד השני (רגל שמאל מתוחה). ודא שכאשר רגל אחת נמתחת, השנייה כפופה. בצע 20 חזרות בכל צד.

6. מספריים אנכיות

לבסוף, אנו נותנים לך תרגיל שמפעיל את שרירי הבטן התחתונים שלך, וזה נהדר להעלמת שומן מאוחסן. יתרה מכך, זה אולי נראה פשוט לביצוע אבל זה למעשה דורש מאמץ.

התחל על הגב, על מחצלת עם רגליים מתוחות והידיים שלך לצדדים. הרם את רגל ימין שלך והאריך אותה עד שהיא מאונך לקרקע. הורידו אותו באיטיות ולפני שהוא נוגע ברצפה, הרם את רגל שמאל.

המטרה כאן היא שהרגליים שלך יצטלבו קרוב לרצפה, מבלי לתת לעקבים שלך לגעת בקרקע. במילים אחרות, הרגליים שלך צריכות להיות תמיד באוויר. כדי להפוך את זה לקצת יותר מאתגר, הנח את הידיים מאחורי הצוואר והרם את השכמות מהשטיח. הרם כל רגל 20 פעמים.

פופולריים