שיעורי כושר שלא ידעתם עליהם

נספר לכם על כמה שיעורי כושר שלא ידעתם עליהם
נספר לכם על כמה שיעורי כושר שלא ידעתם עליהם.
אם תמיד רצית להשתתף בשיעור התעמלות, או אולי אתה רק רוצה להשלים את השיעור הנוכחי שלך עם עוד שיעור, קרא את המאמר הזה. אתה יכול ללמוד את כל סוגי התרגילים השונים הזמינים וכיצד לתרגל אותם.

מכוני כושר התפתחו עם הזמן והתאימו את השיעורים שלהם לצרכים של הספורטאים של היום. נגמרו שיעורי אירובי, מדרגה ושיעורים ידועים אחרים. לשיעורים של היום יש שמות אחרים והם עברו מוטציה למשהו שונה מאוד ממה שתמיד הכרנו. נספר לכם על כמה שיעורי כושר שלא ידעתם עליהם.

שיעורי ההתעמלות החדשים שלא הכרתם

יש הרבה כיתות קולקטיביות חדשות עם שמות שאולי לא נשמעים מוכרים. למעשה, חלק מחדרי כושר אפילו ממציאים שיעורים משלהם עם שמות משלהם, והופכים אותם לטרנד. הנה כמה שיעורים שגילינו וחקרנו.

קפיצת כוח

זה ידוע גם במכוני כושר רבים כקפיצה, וזו פעילות אינטנסיבית שתגרום לך להוריד שומן במהירות תוך שיפור שיווי המשקל, ההתנגדות וחיטוב השרירים.

זה מורכב מקפיצה על טרמפולינה תוך כדי סדרת תרגילים. זוהי דרך מצוינת לשפר את מצב הלב- ריאה שלך, תוך איבוד שומן והנאה.

Cxworx

קשה לבטא את השם, וגם התרגילים קשים! לא לייאש אותך, אבל הפעילות הזו מיועדת למי שכבר בכושר מאוד, שהורידו את רמות השומן למינימום ורוצה לעצב ולעצב את הבטן, האלכסונים והגב התחתון.

זה שיעור שמתבסס על תרגול של תרגילי בטן שונים שיעניקו לך את הבטן והגוף שתמיד חלמת עליהם. האם אתה מעז לנסות?

ביקראם יוגה

סוג מאוד מיוחד של יוגה, שבו במשך 90 דקות תעשה שילוב של 26 תנוחות שונות, בסביבה של 43 מעלות צלזיוס, עם 60 אחוזי לחות. מי רוצה ללכת לקריביים ללכת לחדר כושר?

שיעורי ההתעמלות החדשים שלא הכרתם
שיעורי ההתעמלות החדשים שלא הכרתם.

מה שמושג באמצעות תרגיל זה בטמפרטורה גבוהה, הוא התרחבות פנימית של הגוף, כמו גם הרחבה של הנוזלים שלו. זה מאפשר טווח גדול יותר של תנועות של המפרקים והשרירים. מוכנים לעבוד קשה?

שיווי משקל

רבים מדברים על היתרונות של יוגה, בעוד שאחרים נוטים יותר לפילאטיס. מה אם הייתם יכולים למצוא פעילות המפגישה את הטוב משני העולמות?

בנוסף, כלולות כמה טכניקות טאי צ'י. איחוד זה יוצר פעילות מדהימה לשיפור גמישות, כוח והתנגדות הגוף.

טבאטה

יש לו שמות שונים, אבל בניגוד לשיעורים קבוצתיים אחרים, זה יתקיים (ככלל) בכיתת הכושר הקבוצתי של חדר הכושר שלך. הוא מורכב משיעור של כ-30 דקות בו משולבים תרגילים בעצימות גבוהה לטווח קצר.

כלומר, תכניסו את הגוף לקצה גבול היכולת למשך 20 שניות, ואז תתנו לו לנוח עוד עשר. דרך מצוינת להיכנס לכושר, להגביר את ההתנגדות וכמובן, לגוון את כל הגוף.

קרב גוף

יתכן שלפני כמה שנים שמעת על אירובוקס? שיעורים אלה דומים, אבל עם וריאציה של עוצמה גבוהה יותר. זוהי דרך מצוינת לשרוף שומן, לשפר את האיזון והגמישות, וללמוד כמה טריקים להגנה עצמית. מה עוד אפשר לבקש בשיעור אחד?

שבם

אם זומבה היא אופנתית, השבאם מבטיח להעלות על זה בקרוב. זומבה מבוססת על ריקוד לטיני, בעוד שבם משתמשת בלהיטי ריקוד עדכניים, כמו המקצבים שאתה רוקד לפיהם בבילוי לילי.

רק היזהר, אתה יכול בסופו של דבר לעשות אימונים בליל הלילה שלך, במקום לרקוד! זוהי פעילות בעצימות מתונה שתפעיל את כל הגוף ומקום אידיאלי להתחיל בו בעולם הפעילות הגופנית.

בכל חדרי הכושר יש עשרות חוגים שאפשר לבחור מהם. פשוט תחשוב על המטרות שאתה רוצה להשיג, ושקול כל אימון קודם. לאחר מכן בחר את זה שאתה חושב שהכי מתאים לך.

פופולריים