חמישה חטיפים בריאים ועמוסים בחלבון

לארוחת הבוקר או לחטיף הבוקר או אחר הצהריים
אתה יכול לאכול אחד מהחטיפים הבריאים האלה, עמוסי חלבון, לארוחת הבוקר או לחטיף הבוקר או אחר הצהריים.
הנה כמה חטיפים בריאים שתוכלו לאכול בבוקר או אחר הצהריים. בנוסף להיותם מזינים, הם גם טעימים. נסה את החטיפים הבריאים האלה, שהם גם עשירים בחלבון.

אתה יכול לאכול אחד מהחטיפים הבריאים האלה, עמוסי חלבון, לארוחת הבוקר או לחטיף הבוקר או אחר הצהריים. הם מכילים הרבה חלבון כדי לשמור אותך מרוצה ומלא אנרגיה.

חמישה חטיפים בריאים ועמוסים בחלבון

1. חלב שוקולד או שוקו חם

חלב שוקולד הוא אחד ממתכוני הילדות הקלאסיים ביותר. דור אחר דור, זו הייתה ארוחת בוקר שליוותה רבים מאיתנו מדי בוקר.

כדי להמשיך ולהנות מהמשקה הטעים הזה אך במקביל להזין את עצמך בחלבון, אנו מציעים לך לבצע מספר שינויים במתכון.

עדיף, תרצו לבחור חלב דל שומן או ללא שומן, כדי שלא תצרכו עודף שומן. עבור הקקאו, האפשרות הטובה ביותר היא אבקת קקאו שוקולד מריר ללא סוכר או כמות קטנה של אבקת חלב שוקולד מסחרית.

התוצאה תהיה חלב שוקולד בטעם שוקולד מריר או שוקולד חם שיצנן אותך בקיץ או יחמם אותך במהלך החורף. בנוסף, זה ייתן לך הרבה חלבון ואנרגיה!

2. טוסט עם חומוס ואגוזי מלך לחטיפים עמוסי חלבון

החלופה הזו כוללת אוכל שכל העולם אוהב! זה מאוד בריא, קל להכנה ורב-תכליתי. ניתן להשתמש בו בכריכים, על טוסט או כקרם. במקרה זה, בחרנו להכין טוסט עם חומוס, המושלם לאכילה בכל שעה ביום.

חומוס עשוי בעיקר משעועית גרבנזו ולכן מכיל 19 אחוז חלבון. אם שמים אגוזי מלך קצוצים מעל, התוצאה היא חטיף מלוח, טעים ובריא שעשיר מאוד בחלבון.

חמישה חטיפים בריאים ועמוסים בחלבון
חמישה חטיפים בריאים ועמוסים בחלבון.

לגבי הלחם לטוסט, אנו ממליצים לבחור באופציה של דגנים מלאים. כששומרים על הדגן המלא, הלחם יכיל כמות גבוהה של סיבים. כתוצאה מכך, תטפלו במערכת העיכול שלכם ותרגישו שבעים יותר לאורך זמן.

3. כריך טונה וביצה קשה

טונה היא אחד המזונות הנצרכים ביותר על ידי ספורטאים. זה לא מקרי: טונה מכילה 29 אחוז חלבון.

מתוך כל האפשרויות הזמינות, אנו ממליצים לבחור תמיד את אלו שמשומרות (במים), ללא שמן. סוג זה של טונה הוא נהדר עבורך. בנוסף, הוא אינו מכיל עודפי שומן.

אם תצרפו גם ביצה קשה, חתוכה לפרוסות, לכריך שלכם , יהיה לכם חטיף בריא מאוד עם הרבה חלבון. בדרך זו, תוכל להכין את אחד החטיפים הבריאים והעמוסים בחלבון הטובים ביותר, המושלם לבוקר או אחר הצהריים. בנוסף, תוכל לקחת אותו איתך לעבודה או ללימודים.

4. אגוזים: עוד אחד מהחטיפים העמוסים בחלבון

מבין כל החלבונים הבריאים, אגוזים הם האהובים על אנשים רבים. בין היתרונות הרבים שלהם היא העובדה שהם מחזיקים מעמד במשך ימים מבלי להתקלקל וניתן להוציא אותם איתך בתיק או בתרמיל. בנוסף, הם טבעיים לחלוטין ומועילים מאוד לגוף האדם.

הנקודה היחידה שתצטרכו לזכור היא שלא כדאי לקנות את אלה שמומלחים, מסוכרים, מצופים בשוקולד או דומים להם. אם אתה באמת רוצה לאכול חטיף בריא באמת, בחר תמיד באגוזים שהם חיים לחלוטין או פשוט קלויים.

לקחת איתך שקית אגוזים בתיק שלך יעזור להרגיע את התיאבון שלך עד לארוחה הבאה שלך. כמו כן, אגוזים מכילים שומנים בריאים ויתנו לכם את האנרגיה הנוספת שאתם צריכים כדי לעבור את היום.

5. יוגורט נטול שומן עם אגוזים

הידעתם שיוגורט נטול שומן מכיל 4.25 גרם חלבון? זהו הרבה חלבון, בהתחשב בגודל של יוגורט רגיל. זה חטיף נהדר ובריא, מומלץ לספורטאים.

אם תוסיף חופן אגוזים, יהיה לך חטיף עשיר בחלבון מושלם עם מעט מאוד קלוריות. כדי ליהנות מהחטיף הזה כשאתם לא בבית, העבירו אותו לכלי הרמטי עשוי פלסטיק או זכוכית. בדרך זו, זה יחזיק מעמד עד זמן החטיף!

נסה לארוז את החטיפים העמוסים בחלבון בתיק שלך!

עכשיו, כשאתם מכירים עוד כמה אפשרויות לחטיפים בריאים ועמוסים בחלבונים, כל מה שנותר לעשות הוא להתחיל לכלול אותם בתזונה היומית שלכם: להוריד את הקצה של הרעב של אמצע הבוקר ובמקביל, לנצל את ההזדמנות לצרוך חלבון.

פופולריים