התחל חיים נטולי סוכר וניקוי רעלים מהגוף שלך

התחילו חיים נטולי סוכר ושחררו את הגוף שלכם מרעלים בעזרת הטיפים הבאים
התחילו חיים נטולי סוכר ושחררו את הגוף שלכם מרעלים בעזרת הטיפים הבאים.
האם ניתחת כמה סוכר אתה צורך בכל יום? גלה את כל הסיבות מדוע עליך להפסיק לצרוך סוכרים מוספים.

סוכר הפך לבעיה שקיימת ברוב המזונות שאנו קונים בסופרמרקטים. סביר להניח שרוב המזונות שאתה אוכל באופן קבוע מכילים סוכר שאתה אפילו לא יודע עליו. התחילו חיים נטולי סוכר ושחררו את הגוף שלכם מרעלים בעזרת הטיפים הבאים.

כמה דוגמאות למאכלים עם "סוכר מסכה" הם נקניקיות מעובדות, פסטה או אורז. התוצאה של מצב זה היא צריכה מופרזת של סוכר שעלולה לגרום לסיכונים חמורים לגופכם.

הסר תוספת סוכרים מהתזונה שלך

כאשר אנו מדברים על הצורך להוציא סוכר מהתזונה היומית שלך, אנו מתכוונים לסוכר שמתווסף למוצרים שאתה קונה. במילים אחרות, מוצרים רבים אינם מכילים סוכר באופן טבעי, ולכן הוא מתווסף באופן מלאכותי כדי להפוך אותם למעוררי תיאבון עבור הצרכן.

הסוכר הזה לא תורם שום דבר חיובי לגוף, ולכן אין צורך לצרוך אותו. עדיף לאכול סוכר המשולב באופן טבעי מכיוון שהוא קשור לחומרים מזינים כמו ויטמינים וחלבונים. דוגמה ברורה לכך הם פירות, שהם האפשרות הטובה ביותר לצריכת סוכר וויטמינים בו זמנית.

במהלך היום אנו צורכים כמויות אדירות של סוכר. מה שהכי מדאיג הוא שאנחנו אפילו לא מודעים לזה. תרגיל שיפתח את עיניכם לבעיה זו הוא לספור כמה גרם סוכר אתם צורכים ביום אחד. אתה יכול לעשות זאת בקלות על ידי התבוננות בהרכב המוצרים.

אין ספק שעד סוף היום תהיו בהלם לאחר שתוסיפו את כל הסוכר שאכלתם! כדי למנוע את זה, האפשרות הטובה ביותר היא להפסיק לצרוך סוכר מוסף. כך תימנע מכל הבעיות שנסביר בהמשך.

היתרונות של אי צריכת סוכר מוסף

1. מונע הופעת סוכרת

סוכרת היא אחת המחלות הנפוצות ביותר ברחבי העולם. ההערכה היא ש-8 אחוז מהאוכלוסיה הבוגרת בעולם סובלת מכך; נתון שגדל בצורה דרסטית משנה לשנה. ללא ספק, שינויים בתזונה והעלייה בצריכת סוכר ממלאים תפקיד מהותי בזינוק זה.

הסוכר הזה לא תורם שום דבר חיובי לגוף
הסוכר הזה לא תורם שום דבר חיובי לגוף, ולכן אין צורך לצרוך אותו.

מספר מחקרים מראים שצריכה מתמדת של סוכר קשורה ישירות להופעת סוכרת. עם זאת, צריכה זו מייצרת סוכרת בעקיפין, לא ישירות. נוצר קשר שרשרת; צריכת סוכר מוסף קשורה קשר הדוק להשמנה בשל תכולת הקלוריות הגבוהה של מוצרים אלו. יתרה מכך, עלינו לקחת בחשבון שאנשים הסובלים מהשמנה נוטים יותר לסבול מסוכרת.

2. ליהנות יותר מאנרגיה

מזונות עם תכולת סוכר גבוהה קשים לעיכול. מערכת העיכול שלנו צריכה כמה שעות כדי לעבד אותם לחלוטין והגוף מבחין בכך.

זה נורמלי להרגיש תחושה כללית של עייפות וישנוניות לאחר ארוחה. ההבדל הוא שאם אתה בולע מזון עם תכולת סוכר גבוהה, אתה מאריך את התהליך הזה.

כתוצאה מכך, אתה תרגיש חסר אונים במשך מספר שעות לאחר הארוחות. לכן, לא תהיה פעיל או אנרגטי, ותהיה לך תחושת עייפות מתמדת.

3. לאכול בריא יותר

ביטול תוספת סוכרים היא שם נרדף לאי אכילת מאפים תעשייתיים, מזון מהיר או שעועית ג'לי. כתוצאה מכך, על ידי הימנעות מסוכר, אנו גם עוקבים אחר תזונה בריאה הרבה יותר. זו ללא ספק, סיבה חשובה מאוד שבגללה כולנו צריכים להפסיק לאכול סוכר.

בנוסף, על ידי אכילה בריאה יותר תמנע בעיות כמו עודף משקל, השמנת יתר ומחלות לב.

4. תשפר את בריאות הפה שלך

סוכר הוא האויב העיקרי של בריאות הפה. הצריכה שלו מעדיפה את המראה של חללים, מה שעלול להוביל לבעיות חמורות יותר. הפחתת צריכת הסוכר מפחיתה את הסבירות שלנו לסבול מהבעיות המעצבנות הללו שכולנו התמודדנו איתם בשלב מסוים.

זכור כי צחצוח שיניים לאחר ארוחות ובדיקות סדירות חיוניים לשמירה על בריאות הפה.

סוכר הוא אחד האויבים העיקריים של הבריאות. השימוש בו ביצירת מוצר הוא כל כך נפוץ שממש קשה להפסיק לצרוך אותו. כפי שראית, כדאי להתאמץ למען בריאותך.

הימנע מסוכרים מוספים ואכל רק את אלה שמגיעים באופן טבעי מהמזון. זוהי הנוסחה הטובה ביותר להימנע מבעיות כמו סוכרת, עודף משקל או חוסר אנרגיה. אתה גם תזין את עצמך בצורה הרבה יותר בריאה ממה שעשית בעבר.