הדרכים הטובות והבריאות ביותר לרדת במשקל

המשיכו לקרוא כדי לגלות עוד על הדרכים הטובות והבריאות ביותר לרדת במשקל
המשיכו לקרוא כדי לגלות עוד על הדרכים הטובות והבריאות ביותר לרדת במשקל.
ירידה במשקל יכולה להיות תהליך קשה וזה יכול לקחת הרבה כוח רצון. אבל זה שאנחנו רוצים שזה יקרה מהר, לא אומר שאנחנו צריכים לפסול את החשיבות של תזונה בריאה ומזינה.

אם אתה רוצה לרדת במשקל ולרדת לתמיד, כדאי לשכוח מדיאטות 'נס', או דיאטות שאוסרות עליך לאכול את רוב המאכלים. המשיכו לקרוא כדי לגלות עוד על הדרכים הטובות והבריאות ביותר לרדת במשקל.

שנה את המנטליות שלך

הנקודה הראשונה שאתה צריך לדעת, אם אתה רוצה לרדת במשקל בצורה בריאה, היא שיותר מסתם דיאטה, אתה תלמד. הכל עניין של ללמוד איך לאכול. למרות שזה אולי נשמע לכם מובן מאליו, למעשה יש הרבה אנשים שלא יודעים איך לאכול. בדרך כלל, אנחנו אוכלים מהר מדי, איטי מדי, בשעות שונות מדי יום או אוכלים מזונות לא בריאים.

לכן, לפני שאתם מתחילים בדיאטה, עליכם לשנות את הדרך בה אתם חושבים על דיאטות. שכח מהרעיון שאתה תרעב כל הזמן. התחילו לחשוב שתלמדו איך לנהל אורח חיים בריא, ושתגלו דרך אכילה אחרת שהיא משביעה לא פחות, אבל בריאה יותר ופחות מגבילה.

פעילות גופנית חיונית לירידה במשקל

אם אתה רוצה לרדת במשקל בצורה בריאה, אתה צריך לדעת שמה שאתה אוכל זה לא הכל. מלבד צריכת תזונה מגוונת (כפי שנספר לכם במאמר זה), עליכם לכלול כמה צורות של פעילות גופנית לחיי היומיום שלכם.

מומחים ממליצים להתאמן במשך שעה אחת בכל יום. זה לא משנה אם זה נמוך או בעצימות גבוהה. אתה יכול להחליף תרגילים שונים, כגון הליכה, ריצה ושחייה עם הליכה לחדר כושר. אתה יכול גם לשנות את שגרת היום שלך וללכת ברגל למקום העבודה שלך או לסופר. התחל להשתמש במכונית שלך או בתחבורה ציבורית רק אם זה הכרחי לחלוטין.

לפעילות גופנית באופן קבוע, מלבד תרומה לירידה בריאה במשקל, יש יתרונות רבים לבריאותך הכללית. אלו הם:

  • מגביר את צפיפות העצם
  • מגביר את הגדרת השריר וחוזק
  • מוריד את רמות הלחץ
  • משפר את ניידות המפרק

שנה את אופן הבישול

אם אתה רוצה לרדת במשקל בצורה בריאה
אם אתה רוצה לרדת במשקל בצורה בריאה, אתה צריך לדעת שמה שאתה אוכל זה לא הכל.

אם אתם אוכלים מאכלים בריאים ובכל זאת אתם לא יורדים במשקל, אולי אתם לא מבשלים אותם נכון? אין טעם לאכול ירקות אם טובלים אותם בבלילה, או מכסים אותם ברטבים. אותה בעיה מתרחשת עם סלטים, שעלולים להיות מאוד לא בריאים אם מוסיפים רטבים שומניים או מרכיבים.

אם אתה רוצה לרדת במשקל בדרך הבריאה ולוודא שלא תעלה אותו בחזרה, עליך לבצע את השינויים הבאים בתהליך הבישול:

  • במקום לטבול בשר ודגים בבלילה, מבשלים אותם על הגריל. הם יתבשלו מהר יותר, הם טעימים לא פחות, אבל מכילים פחות קלוריות.
  • הפסיקו לקנות רטבים מעובדים ונסו להכין בעצמכם.
  • תשכחו ממזונות מבושל מראש. יש כל כך הרבה אפשרויות בריאות יותר וקלות להכנה זמינות. בדוק כמה ממתכוני ארוחת ערב בריאים אלה.

עם השינויים הפשוטים האלה תוכל להמשיך ליהנות מהמאכלים האהובים עליך. זוהי הדרך הטובה ביותר להפחית 300 קלוריות מצריכת הקלוריות היומית שלך, מבלי למנוע מעצמך לאכול כל מזון, וזה מה שדיאטות מעודדות אותך לעשות.

היפטר מהתשוקות עם חטיפים בריאים

הרגע הקריטי בכל דיאטה הוא ההרגשה של רצון לאכול נואשות משהו בשעות שלא תואם את לוח הזמנים הרגיל שלך. זה הרגע שבו אתה מתחיל לשקול לאכול מזונות לא בריאים שאתה יכול לקנות בקלות בכל מכולת או סופרמרקט.

הנה רשימה של החטיפים הבריאים שיעזרו לך להרגיע את התשוקה שלך בצורה בריאה מבלי להוסיף יותר מדי קלוריות לתזונה שלך. חטיפים אלו הם הדרך הטובה ביותר להישאר שובע, וכתוצאה מכך לא תרגישו רעבים מדי לפני הארוחה הבאה שלכם.

לסיכום, אין צורך להקפיד על דיאטה מגבילה. כל שעליכם לעשות הוא לאכול מאכלים מגוונים ולבשל אותם בדרכים הכי בריאות שאפשר. חטיפים בריאים יהפכו לבני ברית שלך ברגעים שבהם אתה משתוקק לג'אנק פוד. ואל תשכח, תמיד מצא זמן להתאמן על מנת לשמור על משקל תקין.

פופולריים