גלה את שורפי השומן החזקים ביותר

הרגלים בריאים ושורפי השומן החזקים ביותר
זה גם דורש ערבוב בין דיאטה, הרגלים בריאים ושורפי השומן החזקים ביותר.
אם אתם מחפשים לשרוף שומן ביעילות, כדאי שתדעו שלא ניתן להשיג זאת בן לילה ושזה דורש עקביות. זה גם דורש ערבוב בין דיאטה, הרגלים בריאים ושורפי השומן החזקים ביותר.

שורפי שומן מועילים למי שמנסה להשיג את הגוף המושלם. אם תשלבו המסת שומן מגופכם עם כמות טובה של פעילות גופנית, תפנו את מקומם לשרירים שלכם. אתה תצבור שרירים מהר יותר ותחטוב את הגוף שלך. עם זאת, יש כל כך הרבה שורפי שומן בשוק שקשה לבחור אחד.

באילו שורפי שומן כדאי להשתמש?

בין הבחירות שלך יש תרמוגניות ו-L-קרניטין. בואו נסתכל על כל אחד ואיך הם עובדים.

תרמוגניות

תרמוגניקה מעלה את טמפרטורת הגוף שלך ולכן מגבירה את שריפת הקלוריות שלך במהלך היום. זה, בתורו, מקטין את כמות רקמת השומן שיש לך.

היבט אחד שיכול להוות חיסרון עבור חלק, הוא שמבערי שומן אלו עשויים מחומרים מעוררים, כגון תה ירוק, קפאין או גוארנה. התוצאה הסופית יכולה להיות טכיקרדיה או אפילו חרדה.

אתה צריך לקחת thermogenics בבוקר או אחר הצהריים לפני האוכל או לפני אימון. הימנע מלקחת אותם בלילה, גם אם זה הזמן שבו אתה בדרך כלל מתאמן. אחרת, עלולות להיות לך בעיות במנוחה ושינה טובה.

יש כל כך הרבה שורפי שומן בשוק שקשה לבחור אחד
עם זאת, יש כל כך הרבה שורפי שומן בשוק שקשה לבחור אחד.

כדי שהם יהיו יעילים, קח אותם במחזורים או רק בימים שבהם אתה מתאמן. שימוש בהם כל יום יכול להוביל לפיתוח סובלנות ולא תקבל את התוצאות להן אתה מצפה.

ל-קרניטין

ל-קרניטין הוא חומר טבעי שהגוף שלך מייצר. הוא מעביר שומן וממיר אותו לאנרגיה, ומבטל אותו באופן טבעי מגופך.

החיסרון של שורפי שומן תרמוגניים הוא שאתה צריך לעשות פעילות גופנית בעצימות גבוהה כדי שהם יעבדו. הם אינם תרופת פלא; שום דבר הוא. עם זאת, אם תשלב אותם עם לפחות 40 דקות של פעילות אירובית, הם יכולים להיות סיוע אידיאלי לירידה במשקל.

אנחנו מדברים על פעילות גופנית שגורמת לך להזיע; לצאת להליכה קלה, למשל, לא יספיק. למה? כי הגוף שלך צריך להתאמץ כדי להשתמש במאגר השומן שלך ולהמיר אותו לאנרגיה. המינון המומלץ של L-קרניטין הוא בין 1000 ל-2000 מ"ג ליום, או בימי האימון שלך.

האם שורפי שומן יכולים לחולל ניסים?

לא, ואנחנו לא רוצים לרמות אותך. שורפי שומן אינם מוצרי פלא. תצטרך לעשות יותר מאשר רק לקחת אותם כדי שהם יעבדו. כשם שפעילות גופנית אינה יעילה בפני עצמה, כך גם לגבי שורפי שומן. מה אתה צריך לעשות כדי שהם יעבדו?

  • דיאטה. זהו הצעד הראשון לגוף בריא, מבפנים ומבחוץ. אתה צריך לעקוב אחר תזונה מאוזנת כדי לספק לך את כל אבות המזון שאתה צריך. אם אתם מחפשים לרדת במשקל, הקפידו על דיאטה דלת קלוריות. במילים אחרות, צריכת הקלוריות שלך צריכה להיות בין 500 ל-600 קלוריות פחות ממה שאתה צריך על בסיס יומי. זה יעזור לך לרדת בערך קילו בשבוע, אם תשלב את זה עם שורפי שומן.
  • תרגיל. אם אתה עושה דיאטה אבל לא עושה פעילות גופנית, ייקח לך הרבה זמן לרדת במשקל. מה גם שאת לא תרגישי טוב ולא תקבלי גוף חיטוב.
  • שורפי שומן. אם אתם כבר מקפידים על תזונה בריאה ואתם מתאמנים באופן קבוע (לפחות שלוש פעמים בשבוע), תוכלו להתחיל לקחת שורפי שומן.
  • שייק חלבון. שייק חלבון הוא דרך מצוינת להשלים דיאטה דלת קלוריות. בנוסף, הם עוזרים לשרירים שלך לרפא את עצמם. הם אפילו יותר יעילים בשילוב עם שורפי שומן.
  • אומגה 3. נטילת L-קרניטין עם אומגה 3 יכולה לעזור לך להשיג תוצאות מהירות ונראות לעין ויעילות יותר.
  • מנוחה. מנוחה חשובה לא פחות מפעילות גופנית או תמריצים אחרים, או חשובה יותר.

האם שורפי שומן עובדים? כן. האם דיאטה ופעילות גופנית עובדים? כמובן! אם תשלב את כולם יחד, תקבל תוצאות מדהימות.

פופולריים