היתרונות של גבינה טרייה

במקרה של גבינה טרייה
במקרה של גבינה טרייה, היא עשירה בשומנים בריאים, והיא גם מכילה אותם בפרופורציה נאותה.
ההבדל העיקרי בין גבינה קשה לבין גבינה רכה הוא שהשנייה מכילה פחות קלוריות ומלח, מהראשונה. לכן, נוכל לאכול גבינה רכה בכמויות גדולות יותר וליהנות מכל התכונות שאנו עומדים לחלוק.

גבינה היא מזון רב תכליתי מכיוון שהיא יכולה ללוות כל ארוחה. במהלך ארוחת הבוקר, הצהריים, החטיף או הערב תמיד אפשר להוסיף מנת גבינה לכל מתכון. למרות שיש הרבה סוגים של גבינות, אנחנו מעריצים גדולים של גבינה רכה וטרייה. היתרונות של גבינות רכות הן רבות ולכן מזין לכלול אותה בתזונה שלנו.

עשיר בשומנים בריאים

בדרך כלל אנו מקשרים את המילה שומן למשהו שלילי. המציאות היא שהגוף שלנו זקוק לשומן כדי לתפקד כראוי, אם כי לא בכמויות גדולות. כמו כן, לא כל השומנים זהים, כך שחלקם עלולים להזיק באמת.

במקרה של גבינה טרייה, היא עשירה בשומנים בריאים, והיא גם מכילה אותם בפרופורציה נאותה. לכן צריכת גבינה טרייה תואמת לרוב התזונה הבריאה. בהשוואה לגבינה קשה, היא מכילה פחות שומן והיא בריאה יותר. מזונות נוספים העשירים בשומנים בריאים הם: אגוזים, דגים או פירות ים.

מקור לסידן

כמו כל מוצרי החלב, גבינה טרייה היא מקור טבעי לסידן. חומר תזונתי זה הוא בסיסי לפיתוח ותחזוקה של מערכת העצמות. לכן הוא מומלץ לכל הגילאים. לילדים, זה עוזר לעצמות חזקות ובריאות להתפתח. עבור אנשים מבוגרים, זה מונע מחלות כמו אוסטיאופורוזיס.

הוספת גבינה טרייה לטוסט או לסלט, מגבירה את צריכת הסידן שלך בצורה בריאה וקלה. ניתן להשלים אותו גם עם מוצרים אחרים, כגון: חלב, יוגורט או גלידה.

עשיר בחומצה פולית

חומצה פולית היא ויטמין השייך לסיווג של ויטמיני B. אם את אמא או שאת בהריון, בוודאי שמעת עליהם? ויטמיני B חשובים מאוד בשמירה על רמות גבוהות בתקופת ההיריון, זאת כדי למנוע בעיות בהתפתחות העובר.

אנחנו מעריצים גדולים של גבינה רכה וטרייה
למרות שיש הרבה סוגים של גבינות, אנחנו מעריצים גדולים של גבינה רכה וטרייה.

חומצה פולית, בנוסף להיותה חיונית במהלך ההריון, מומלצת גם לכל הגילאים. הסיבה לכך היא שהוא מונע אנמיה, לחץ דם גבוה והוא מגן על מערכת העצבים, בנוסף להגנה על איברים אחרים.

ויטמין זה הוא גם בן ברית של נשים במהלך גיל המעבר. חומצה פולית עוזרת להפחית את תסמיני גיל המעבר ולכן תהפוך אותם לנסבלים יותר עבור נשים.

הוא מכיל ויטמין b2

ויטמין חשוב נוסף שנמצא בגבינה טרייה הוא B2. ויטמין זה - הנקרא גם ריבופלבין - פועל במערכת הנשימה וברמת התא. זה גם משפר את בריאות העור, הציפורניים והשיער.

חשוב לצרוך ויטמין B2 מדי יום כי הוא אינו מצטבר בגוף. שלא כמו ויטמינים אחרים, B2 מסולק כל הזמן דרך השתן והוא אף פעם לא נשמר. גבינה טרייה היא אחת האפשרויות הבריאות ביותר לשמור על רמות נכונות ומאוזנות, כך שלא ייווצר גרעון.

בנוסף לגבינה טרייה, אנו יכולים למצוא ויטמין B2 במזונות אחרים כגון קטניות, ירקות, מוצרי חלב או ביצים. כפי שאתה יכול לראות, קל מאוד לקחת את הוויטמין העוצמתי וההכרחי הזה בכל יום.

פרוביוטיקה

גבינה טרייה היא מזון פרוביוטי. זה אומר שהוא מכיל חיידקים. כמו עם שומנים, חיידקים קשורים להיותם מזיקים לגוף, למרות שבמציאות הם לא. חיידקים תורמים לתפקוד תקין של מערכת העיכול והם מבטיחים שחיידקי המעי במצב מושלם.

בנוסף, מזונות פרוביוטיים משפרים את בריאות המעיים שלנו. הם מקלים על העיכול ומונעים מחלות של מערכת העיכול. מזונות פרוביוטיים נוספים בנוסף לגבינה טרייה הם: חמוצים, יוגורט או קפיר.

פופולריים