מכשירי האימונים הטובים ביותר בחדר הכושר

המכונה האליפטית היא ללא ספק אחת המכונות הטובות ביותר לאימון אירובי
המכונה האליפטית היא ללא ספק אחת המכונות הטובות ביותר לאימון אירובי.
המשך לקרוא לרשימה של מכשירי האימונים הטובים ביותר בחדר הכושר. אילו מכשירי אירובי עובדים הכי טוב בשבילך? יש לך אימון אירובי אהוב בחדר הכושר?

בחדר הכושר תוכלו למצוא מגוון אפשרויות פעילות גופנית. זה עשוי להיות הרמה, אימון כוח עם משקל הגוף שלך, או אימון אירובי במכונות על מנת לרדת במשקל. אם אתה מאלה שאוהבים להזיע ולהפיק את המרב מהאימון שלהם, הכנו רשימה של המכונות הטובות ביותר לביצוע אירובי בחדר הכושר.

ברור שבמכון הכושר יש מכשירים שונים שאפשר לבחור מהם לאימון אירובי. לרוב חדרי הכושר יש למעשה אזור ייעודי לשגרת פעילות גופנית המתמקדת בשריפת קלוריות וחיטוב הגוף כולו. הנה מה שאתה צריך לדעת כשאתה הולך.

אילו מכונות הכי טובות עבור אירובי?

הנה הרשימה שלנו של המכונות הטובות ביותר בחדר הכושר לאירוב. תסתכל!

1.-הליכון

מכשיר הקרדיו הראשון שנסתכל עליו הוא הליכון. מכשיר זה הוא כנראה המוכר והפופולרי ביותר בחדרי כושר בכל העולם.

מובן מאליו שאנו ממליצים לרוץ בחוץ במידת האפשר. זה נובע מיתרונותיו הרבים, עם זאת, רובנו עסוקים ולעתים קרובות נאלצים להגביל את האימונים לחדר הכושר. אם זה המקרה עבורך, הקפד לנעול נעלי ריצה טובות, בדיוק כמו שהיית עושה בחוץ. אל תשכח לסיים את האימון שלך בהתקררות הדרגתית, כדי להימנע מתחושת סחרחורת בסיום.

2.-אופניים נייחים

המכונה השנייה ברשימה שלנו היא האופניים הנייחים, חדר כושר אהוב נוסף לירידה במשקל. אידיאלי הן לרוכבי אופניים מנוסים והן לאנשים שרק רוצים להיכנס לכושר, האופניים הנייחים הם אלטרנטיבה נוחה לכל מזג אוויר לרכיבה בחוץ.

האופניים הנייחים הם ללא ספק אחד ממכשירי האימון הפופולריים ביותר לשריפת קלוריות. רכיבה על אופניים נייחים היא פשוטה, ובדיוק כמו רכיבה על אופני רחוב רגילים. האופניים הנייחים החדשים ביותר בשוק כוללים אפילו מוניטורים המאפשרים לרוכב לבחור סוגים שונים של אימונים. זה ייתן לך השראה לתת 100 אחוז בכל פעם. אל תשכחו להתמתח לפני העלייה והירידה מהאופניים!

"ההנאה הגדולה ביותר של החיים היא לעשות משהו שאף אחד לא חשב שאתה יכול לעשות."
- וולטר בג'הוט-

מכונת חתירה 3.

המשך לקרוא לרשימה של מכשירי האימונים הטובים ביותר בחדר הכושר
המשך לקרוא לרשימה של מכשירי האימונים הטובים ביותר בחדר הכושר.

אפשרות נוספת, מכונת החתירה, מצוינת לירידה במשקל ולהכנסת לכושר. למרות שזה אולי אחד המכשירים הכי לא מנוצלים בחדר הכושר, זה בהחלט לא בגלל חוסר יעילות.

למעשה, הדמיית תנועות החתירה האמיתיות עוזרת לך לאבד קלוריות תוך כדי חיטוב כל הגוף. מכונת החתירה היא אימון גוף מלא שיגרום לך להזיע ויכריח את כל השרירים שלך לעבוד. היא בעלת השפעה נמוכה, מה שהופך את המכונה למושלמת עבור ספורטאים עם בעיות מפרקים, ואם משתמשים בה נכון, מספקת אימון נהדר עם מעט מאוד סיכון לפציעה.

4.-מכונה אליפטית

המכונה האליפטית היא ללא ספק אחת המכונות הטובות ביותר לאימון אירובי. כמו שאר המכונות ברשימה, זה קל לשימוש והיתרונות של אימון אליפטי הם מדהימים. זה גם מערב את הידיים והרגליים שלך, מה שמגדיל את הקלוריות שאתה שורף באימון בודד.

כדי להשתמש באליפטיקל, פשוט טפסו על המכונה ואחרי שהגעתם לרגליים והידיים שלכם, התחל להזיז את שתיהן בקצב כדי להתחיל את התרגיל. זכור, אתה יכול להגביר את עוצמת האימון ולשלוט במספר הקלוריות שאתה שורף באמצעות תצוגת מסך המגע.

מטפס 5.-מדרגות

לבסוף, מטפס המדרגות הוא מכונה המדמה מדרגות לאימון אינטנסיבי, בעל השפעה נמוכה. טווח התנועה שלכם במדרגות המדרגות מוגבל, מה שאומר שאם אתם מתחילים, סביר להניח שתתחילו לחוות עייפות ברגליים כמעט מיד.

מדרג המדרגות פשוט מאוד לשימוש. פשוט אחזו בכידון כדי לא לאבד שיווי משקל ותנועו כאילו אתם עולים במדרגות. זה מספק אימון שמחזק את הרגליים ואת הגלבים ושורף קלוריות. זכרו - הימנע מפציעה בגב ואל תישען קדימה על המכונה בזמן שאתה משתמש בה.

לבסוף, אל תשכח שהמכשירים ברשימה זו נמצאים כמעט בכל חדרי הכושר. אז הם מהווים אפשרויות שימושיות ביותר בדרכך להשגת קו מותניים דק יותר ולבסוף לחסל את הקילוגרמים העודפים.

פופולריים