מועדוני כדורגל עם הכי הרבה תארים בינלאומיים

הם מחזיקים בשיא של גביע דרום אירופה מחדש עם ארבעה תארים ושני גביעי דרום אירופה משותפים
הם מחזיקים בשיא של גביע דרום אירופה מחדש עם ארבעה תארים ושני גביעי דרום אירופה משותפים.
המועדונים עם הכי הרבה תארים בינלאומיים הם לא תמיד הפופולריים ביותר, מוזר ככל שזה נראה. ישנם כמה מקרים שבהם הם די לא ידועים.

יש להם לא רק את ארונות התצוגה שלהם מלאים בגביעים מהמדינות שלהם, אלא מכל רחבי העולם. במאמר זה, למד על המועדונים שזכו בכי הרבה תארים בינלאומיים.

לאילו מועדונים יש הכי הרבה תארים בינלאומיים?

נכון לעכשיו, קבוצות משחקות ב-16 טורנירים ברמה הבינלאומית המאורגנים על ידי מגוון קונפדרציות כדורגל. עליכם לזכור שבמהלך ההיסטוריה של המשחק, היו הרבה טורנירים אחרים שנעלמו מאז. בכל מקרה, הם אפשרו למספר קבוצות לזכות בעוד גביעים. להלן הקבוצות עם המספר הגבוה ביותר של תארים בינלאומיים:

1. ריאל מדריד, ספרד (29 תארים בינלאומיים)

הקבוצה עם המספר הגבוה ביותר של תארים מחוץ למדינתה היא גם זו שזכתה הכי הרבה בליגות אליפות (13) והכי הרבה גביעי עולם (4). הם גם זכו בשלושה תארים בגביע הבין יבשתי שנעלם כעת. זה מציב את ריאל מדריד בקלות בראש הרשימה עם הכי הרבה (7) גביעים על הבמה העולמית.

ולספר השיאים, אי אפשר לשכוח שמדריד זכתה גם בארבעה גביעי סופר אירופה, שניים בגביע אופ"א, שניים בגביע הלטיני ובגביע האיברו-אירופה. עד כה, הגביע היחיד שברח מהם היה גביע אופ"א למחזיקות גביע: הוא עורר פעמיים את הגמר אבל הפסיד בשתי הפעמים.

ריאל מדריד הייתה גם הקבוצה הראשונה שזכתה בליגת האלופות (1955) ובגביע הבין יבשתי (1960), והיחידה שלקחה את גביע האיברו-אירופה, שהיה שנוי במחלוקת רק פעם אחת ב-1994 (הם ניצחו מול הבוקה הצעירה של ארגנטינה.

2. אל-אהלי, מצרים (24 תארים בינלאומיים)

אולי לא חשבתם שנבחרת מצרים תהיה השנייה ברשימה הזו. בשנת 1907 שחקנים הקימו את המועדון הזה בקהיר. פירוש השם הוא "המועדון הלאומי" באנגלית.

המועדון הזה הוא לא רק אחד המפורסמים במדינה שלו, אלא גם ברמה היבשתית. הם היו אלופים שמונה פעמים בליגת האלופות CAF, שש פעמים בסופר קאפ הערבי, פעם אחת בגביע הקונפדרציה של CAF, פעם אחת בגביע אפרו-אסיה, ופעם אחת בליגת האליפות הערבית, ופעם אחת בגביע הערבי מחדש..

3 ברצלונה, ספרד (22 כותרים)

"בארסה" היא אחת הקבוצות שניצחה משחקים רבים הן ברמה הלאומית והן ברמה הבינלאומית. הוא מגיע במקום השלישי עבור הכי הרבה תארים שזכו, רבים מהם בשנים האחרונות.

לאילו מועדונים יש הכי הרבה תארים בינלאומיים
לאילו מועדונים יש הכי הרבה תארים בינלאומיים?

עד כה, היא זכתה בחמש ליגות אליפות אופ"א, חמישה גביעי סופר קאפ של אופ"א, ארבעה גביעי אופ"א מחדש, שלושה גביעי הוגן, שלושה גביעי עולם ושני גביעי לטינו.

4. בוקה ג'וניורס, ארגנטינה (18 תארים בינלאומיים)

לשלוש קבוצות יש 18 תארים. לפי סדר אלפביתי, הראשון הוא בוקה. הפעם הראשונה שהם זכו בגביע עבור ארצם הייתה בשנת 1977 כאשר הם זכו בליברטדורס. באותה עונה, הם המשיכו לזכות בגביע הבין יבשתי.

לאחר מכן, הם ימשיכו לזכות בחמישה ליברטדורים נוספים (שישה בסך הכל) ועוד שני גביעים בין-יבשתיים (עכשיו בשלושה). הם מחזיקים בשיא של גביע דרום אירופה מחדש עם ארבעה תארים ושני גביעי דרום אירופה משותפים. הם חולקים את השיא עם בוקה ג'וניורס עבור הסופר קאפ הדרום אירופי, גביע מאסטרס וגביע זהב אחד של ניקולס לאוז.

5. Independiente, ארגנטינה (18 כותרים)

ידוע בתור "מלכי הגביע" מכיוון שיש להם הכי הרבה גביעים מגביע הליברטדורס (7), נבחרת ארגנטינה זו חולקת את אותו מספר גביעים מחוץ למדינה עם בוקה. הפעם הראשונה שהם הפכו לאלופים בינלאומיים הייתה באותו טורניר באירופה, ב-1964.

אינדפנדיינטה זכתה גם שלוש פעמים בגביע הבין-אירופי, פעמיים בגביע דרום אירופה, בסופרקאפ הדרום אירופי ובאינטרקונטיננטל, ובגביע המחודש של דרום אירופה ובגביע בנק Suruga פעם אחת כל אחד.

6. מילאנו, איטליה (18 כותרים)

הפעם הראשונה בה הפך מיאל לאלופות בינלאומית הייתה ב-1963 כשלקחה את גביע אירופה (היום ליגת האלופות של אופ"א). הם היו חוזרים על זה עוד שש פעמים (יש להם שבע בסך הכל).

זו הקבוצה האיטלקית המפורסמת ביותר בעולם. יש להם חמישה גביעי סופר-קאפ אירופיים, שלושה גביעים בין-יבשתיים, שני גביעי אירופה מחדש וגביעי ליגת אליפות העולם.

הקבוצות האחרות עם הכי הרבה תארים בינלאומיים הן ליברפול האנגלית וזמאלק המצרים (14 כל אחת), סאו פאולו מברזיל וריבר דה ארגנטינה (12 כל אחת) ובאיירן מינכן האנגלית (11).