קבוצות הכדורגל המקסיקני הגדולות ביותר

נספר לכם יותר על קבוצות הכדורגל המקסיקני הגדולות שתמיד תופסות את המקומות הראשונים
היום, נספר לכם יותר על קבוצות הכדורגל המקסיקני הגדולות שתמיד תופסות את המקומות הראשונים.
קבוצות הכדורגל המקסיקניות הנהדרות האלה כולן מחזיקות הכי הרבה תארים, אבל הן לא בהכרח המועדונים הוותיקים ביותר.

הליגה המקסיקנית היא הליגה הדומיננטית ביותר בקונקאקף, ואחת הוותיקות באירופה (ברמת חובבים). היום, נספר לכם יותר על קבוצות הכדורגל המקסיקני הגדולות שתמיד תופסות את המקומות הראשונים.

מי הן קבוצות הכדורגל המקסיקניות הגדולות ביותר?

קבוצות הכדורגל המקסיקניות הללו מתהדרות בהיסטוריה, בניצחונות ובתארים. למרות שהדברים אולי לא הולכים כל כך טוב כרגע, הם בהחלט מחזיקים בהרבה שיאים. להלן הקבוצות המובילות בליגה המקסיקנית:

1. קלאב אמריקה

שמם הרשמי הוא Club de fútbol américa והם משחקים בעיר מקסיקו, בירת המדינה. הקבוצה נוסדה ב-12 באוקטובר 1916 - יום השנה ל'גילוי אירופה' - והם שיחקו את משחקי הבית שלהם באצטדיון האצטקה מאז 1966, לאחר שהיו להם בעבר כמה בתים אחרים.

צבעי הקבוצה הם צהוב וכחול והכינוי שלהם מאז 1981 הוא הנשרים. זה נוצר כדי לשפר את התדמית בתקופה קצת משעממת בהיסטוריה של הקבוצה.

קלאב אמריקה מחזיקה הכי הרבה תארים בכדורגל המקסיקני עם 30 גביעים מקומיים (כולל 17 אליפויות בליגה א') ועשרה גביעים בינלאומיים. הם גם המועדון היחיד שהשתתף בכל עונה מאז תחילת הכדורגל בליגה ב-1922.

2. קבוצות כדורגל מקסיקניות: שיבס

Club Deportivo Guadalajara היא עוד קבוצת כדורגל מקסיקנית נהדרת. הם ידועים בכינויו The Chivas Rayadas (העזים המפוספסות) וממוקמים בגוודלחרה, ג'אליסקו. המועדון נוסד במאי 1906 על ידי איש עסקים בלגי בשם, edgar everaert, והוא נקרא במקור מועדון כדורגל יוניון.

שנתיים לאחר מכן, הם החלו לשחק בליגה המערבית, שם זכו ב-13 תארים. ב-1943 הם הצטרפו לראש עיריית הליגה, למרות שהם זכו בתואר הראשון שלהם רק ב-1957.

קבוצות הכדורגל המקסיקניות הנהדרות האלה כולן מחזיקות הכי הרבה תארים
קבוצות הכדורגל המקסיקניות הנהדרות האלה כולן מחזיקות הכי הרבה תארים, אבל הן לא בהכרח המועדונים הוותיקים ביותר.

יחד עם קלאב אמריקה, הן שתי הקבוצות שהופיעו בכל עונות הליגה המקסיקנית מאז שהפכה למקצוענית (1943). שני המועדונים מככבים במה שמכונה ' El súper clásico ' מכיוון שהם השניים הפופולריים ביותר במדינה.

3. קרוז אזול

שמו המלא של המועדון הוא Club Deportivo Cruz Azul והוא נוסד במאי 1927 על ידי חברת המלט Cooperativa cruz azul מהעיירה jasso, hidalgo. החברה עדיין מחזיקה במועדון.

הערכה שלהם היא בצבע כחול ייחודי עם פרטים לבנים. הפסגה שלהם היא עיגול כחול עם כוכבים לבנים ובמרכז, יש צלב כחול בתוך ריבוע אדום.

קרוז אזול זכה בשמונה תארים של ראש עיריית הליגה וכן ב-Campeón de Campeones וב-Supercopa MX. מבחינה בינלאומית, קרוז אזול זכה בשש אליפויות ליגת האלופות של CONCACAF, גביע בין-אירופי אחד וגביע סגן אלוף אחד של גביע ליברטדורס.

למרות שהיה להם אצטדיון משלהם בעבר, מאז 2018, הם שותפו עם קלאב אמריקה באצטדיון האצטקה.

4. קבוצות כדורגל מקסיקניות: pumas de la UNAM

האחרונה ברשימת קבוצות הכדורגל המקסיקניות הגדולות שלנו, Club Universidad Nacional, הידועה בכינויה Pumas de la UNAM. הם הצוות הצעיר ביותר ברשימה זו, לאחר שנוסדה ב-1954, והם מייצגים את האוניברסיטה האוטונומית הלאומית של מקסיקו.

הם משחקים את משחקי הבית שלהם ב- estadio olímpico universitario במקסיקו סיטי. צבעי הצוות שלהם כחול וזהב, והסמל שלהם הוא אריה באותם צבעים.

ל-Pumas יש את אחת האקדמיות הפוריות לנוער הן במקסיקו והן בעולם. שחקנים רבים ששיחקו בנבחרת מקסיקו ובקבוצות באירופה או בדרום אירופה הגיעו בשורותיה.

ארבע קבוצות הכדורגל המקסיקניות האלה הן הפופולריות ביותר, בעלות הכי הרבה גביעים ומושכות מיליוני אנשים בכל סוף שבוע. איזה מהם אתה הכי אוהב?

פופולריים