התוספים הטובים ביותר לצבור שרירים

אלו הדרושים לצבור שריר מכילים חלבון שעוזר לך לפתח שרירים
בין אם הם תוספי מזון או ויטמינים, אלו הדרושים לצבור שריר מכילים חלבון שעוזר לך לפתח שרירים; אחרים מיועדים לשריפת שומן או לשיפור הבריאות שלך.
בתוך המגוון הרחב של תוספי מזון שאתה יכול לקחת, מומלץ ללמוד בקפידה את הטובים ביותר כדי לצבור שרירים ולעזור לך בהתפתחות הגופנית הנובעת מאימון בחדר הכושר שלך.

מסת השריר מגדירה את התפקוד הטוב של הגוף שלך. בין אם הם תוספי מזון או ויטמינים, אלה הדרושים לצבירת שריר מכילים חלבון שעוזר לך לפתח שרירים; אחרים מיועדים לשריפת שומן או לשיפור הבריאות שלך. אבל אף אחד מהם לא עובד בלי תזונה מאוזנת ועשירה בחומרים מזינים, בתוספת שגרת אימון נכונה.

תוספי חלבון כדי לצבור שרירים

צריכת חלבון היא האפשרות הראשונה שלך. למרות שישנם סוגים שונים, חלבון מי גבינה הוא היעיל ביותר לצבירת שריר. זה מתקבל על ידי בידוד מי גבינה, ויש לו ערך ביולוגי של 110, עדיף על הערך 93 שיש לביצים וחלב.

מומחים ממליצים לצרוך 05 עד 2 גרם חלבון לכל קילוגרם משקל גוף. הם ממליצים לך לקחת את זה פעמיים ביום, בבוקר ובערב, לאחר אימון כי הרגע הזה הוא שבו אתה יכול לספוג יותר חומרים מזינים. זה יהיה תלוי במסת השריר שלך ובאימון שאתה עושה.

תוספי קזאין כדי לצבור שרירים

קזאין הוא סוג נוסף של חלבון שניתן לשלב עם חלבון מי גבינה. זה חלבון שנספג לאט. הצריכה צריכה להיות בין 20 ל-40 גרם לפני השינה ועוד 20 גרם לאחר האימון. זה עוזר עם סינתזת חלבון השריר.

קריאטין למפתחי גוף

קריאטין הוא עוד אחד מ-14 תוספי התזונה לעלייה בשריר. זה יעיל מאוד עבור אנשים שמתרגלים פיתוח גוף ומתאמנים לעתים קרובות. אתה יכול להשיג אותו גם דרך אכילת בשר רזה.

אתה יכול להתחיל תקופת ניסיון, לקחת את זה שלוש פעמים ביום. ההמלצה היא ליטול מנה יומית של 5 גרם, מומסת בשייק חלבון או במיץ ענבים למשך 90 יום.

מולטי ויטמינים מינרלים

מולטי ויטמינים מינרלים מכילים זרחן, אשלגן, ברזל וכל ויטמיני B המורכבים. הם עוזרים בהעברת דחפים עצביים והתכווצות שרירים. אתה יכול למצוא אותם במצגות לנשים וגברים כאחד.

תוספי חומצות אמינו כדי לצבור שרירים

תוספי קזאין כדי לצבור שרירים
תוספי קזאין כדי לצבור שרירים.

חומצות האמינו המסועפות מסנתזות חלבונים. לאוצין, איזולאוצין, ולין משפרים את הסיבולת, היכולת האירובית והאנאירובית שלך ושומרים על השרירים שלך כאשר אתה מפחית את צריכת הקלוריות שלך. אתה צריך לקחת 5 עד 10 גרם בארוחת הבוקר ולפני האימון.

תחמוצת חנקן, יותר דם וחמצן

תחמוצת החנקן (NO2) מגבירה את זרימת החמצן והדם בשרירים שלך. לכן, על ידי מתן אנרגיה מתמדת, אתה נמנע מעייפות. זוהי חומצת אמינו שמאיצה את מערכת הלב וכלי הדם שלך, והשימוש בה חייב להיות בפיקוח קפדני של מאמן או תזונאי.

גלוטמין ומערכת החיסון

גלוטמין מחזק את המערכת החיסונית שלך, מנטרל את עודף חומצת החלב בשרירים שלך והוא אנטי קטבולי. זה שומר על חילוף החומרים המואץ שלך. מומחים ממליצים על מנה של 5 גרם בכוס מים לפני השינה ואחרי האימון.

גלוקוזאמין ואומגה 3

גלוקוזאמין מגן על המפרקים שלך מהמפגשים התובעניים של אימון והרמת משקולות. תוספי האומגה 3 מגיעים מאצות ים, שמני דגים וירקות בעלי תכונות אנבוליות. אלו חומצות שומן חיוניות.

תוספי קפאין כדי לצבור שרירים

קפאין מגיע מעלים וזרעים. אתה יכול להשיג את זה מקפה, משקאות מוגזים ומשקאות אנרגיה, אבל אם אתה לוקח את זה כתוספת כדאי להימנע ממקורות אחרים. עודף הקפאין מסוכן לבריאות שלך. זה מגביר את הביצועים שלך בשגרת האימון שלך.

בטא-אלנין

בטא-אלנין היא חומצת אמינו חיונית שתוכל למצוא בדגים, חזיר ועוף. זה מונע חומציות ומפחית עייפות וכישלון שרירים.

פחמימות וגליקוגן

פחמימות הן תוסף נוסף לעלייה בשריר. הם עוזרים לשחזר את הגליקוגן שאתה מאבד במהלך האימון. מנה של 30 עד 40 גרם חצי שעה לאחר האימון מספיקה. אתה יכול לקבל ויטמין C ו-E דרך מזון או בשייקים עם קואנזים N-אצטילציסטאין וליקופן.

תוספי תזונה תרמוגנים מכילים עשבי תיבול, אספירין, אפדרין וקפאין. אז הם עוזרים לך לשרוף שומן ולעכב את התיאבון; השימוש בו מוגבל אם אתה סובל מתנאים מסוימים. אחרת, ניתן לצרוך אותם חצי שעה לפני האימון ובשעה 6 אחר הצהריים. שבוע לאחר מכן, המינון משתנה לחצי שעה לפני ארוחת הבוקר וחצי שעה לפני האימון.

יש להמליץ על 14 תוספי תזונה אלה כדי לצבור שרירים על ידי מומחה. יש צורך בדיאטה כדי לצבור שרירים ושגרת אימונים תובענית.

פופולריים