שמור על מוטיבציה: עצות לשמירה על שגרת האימונים שלך

אתה תבטיח שהחידוש יעזור לך לשמור על מוטיבציה
בדרך זו, לא רק שתתאמן בצורה שונה ותשיג תוצאות שונות, אתה תבטיח שהחידוש יעזור לך לשמור על מוטיבציה.
אנשים רבים שמוותרים על שגרת הפעילות הגופנית שלהם, עושים זאת בגלל שהם משתעממים או סובלים מחוסר תמריץ. במאמר זה, אנו מציעים עשרה טיפים כיצד לשמור על מוטיבציה ולהתמיד בתוכנית שלך.

מוטיבציה היא כלי חיוני להילחם בהשפעות השליליות של אורח חיים בישיבה וחוסר פעילות גופנית. כמו כל פעילות, אם אנחנו מתאמנים בלי מטרה בראש ונמצא שזה לא נעים, יהיה לנו קשה לשמור על מוטיבציה.

מציאת המוטיבציה הזו מאפשרת לנו להסתכל על המצב אחרת. במילים אחרות, אם נצליח לשמור על מוטיבציה להתאמן בכל יום, יש סיכוי גבוה יותר שנראה את הפעילות מספקת, מה שמקל על ההיצמדות אליה.

תעריך את עצמך

זה אומר לעשות חשבון נפש על ההרגלים שלך, הגוף שלך ואיך הוא מתפקד. אם אתה מרגיש צורך לשפר את מצבך הגופני ולשנות הרגלים מסוימים (כגון חוסר פעילות גופנית), אנו ניתן לך את הצעד הראשון שאתה צריך כדי להמשיך עם תוכנית האימונים שלך.

הגדר מטרות אמיתיות

אנשים רבים מבלים שעות בחדר כושר, במטרה לרדת עשרה קילו ביום אחד. בואו נהיה מציאותיים: זה פשוט לא אפשרי! מטרות לא מציאותיות יגרמו לנו לאבד תקווה ויגרמו לפעילות להיראות לא מושכת.

עם זאת, עם סבלנות ועקביות, אימון יכול להוביל לשינויים חיוביים משמעותיים. מעבר להיבטים הפיזיים, זה יכול לתרום לשיפור בהרגלים הכלליים ובמצב הנפשי שלנו.

להישאר מעודכן

הידיעה על היתרונות הבריאותיים שמספקת פעילות גופנית, היא כלי רב ערך בשמירה על מוטיבציה, כאשר יתרונות אלו מספקים תמריץ להתמיד בה.

אל תגזים

היא דרך מצוינת לשמור על מוטיבציה
קבלת טעם מתקדם לרגשות שמגיעים עם השגת המטרות שלך, היא דרך מצוינת לשמור על מוטיבציה.

אימון מעבר לגבול שגופך יכול לעמוד בו, מהווה גורם מרתיע חזק להישאר עקבי. כל מה שזה עושה זה לגרום לגוף לוותר מבעוד מועד, להיכנע לסוג העייפות שלא תרצו לחוות שוב.

מעקב אחר ההתקדמות שלך

ברגע שאתה מתחיל להיכנס לקצב של פעילות גופנית סדירה, אתה צריך להתחיל לראות תוצאות ושיפורים. לשם כך, דרך מצוינת לשמור על מוטיבציה היא לשמור תיעוד של ההתקדמות שלך. לדוגמה: רצתם בעבר 1.5 מייל ועכשיו רצתם 3.5 מיילים. פעם היו לך 30 אחוז שומן בגוף; עכשיו יש לך 27 אחוז שומן בגוף.

תעשה חיים

אם אתה צריך מנה של כיף כדי לשמור על עצמך מאורס, אז מצא מקום לזה. בחרו את הפעילות שהכי נעימה בעיניכם ושמרו על הקצב שמשאיר אתכם מוטיבציה להמשיך. בדרך זו, לא תוותר מוקדם מדי. כל פעילות מייצרת אפקט שונה, בהתאם לטעמכם האישי. זה עניין של למצוא מה מתאים לך.

הוסף מגוון

אתה לא צריך לעשות תמיד את אותה שגרה. שגרה בלתי מגוונת עלולה להוביל לעייפות ושעמום. אנו ממליצים למצוא פעילות מועדפת, אך לסירוגין עם שיעורי כושר, ספורט או פעילויות גופניות שונות. בדרך זו, לא רק שתתאמן בצורה שונה ותשיג תוצאות שונות, אתה תבטיח שהחידוש יעזור לך לשמור על מוטיבציה.

אביזרים מועילים לשמור על מוטיבציה

מד צעדים והתקנים אחרים המשלימים את משמעת הפעילות הגופנית שלך, יכולים להיות בעלי השפעה מעוררת ומניעה מאוד. במילים אחרות, אם נוכל לראות את מספר הצעדים שעשינו או את כמות הקלוריות ששרפנו, אז נרגיש יותר מרוצים. תחושת ההישג תגרום לך לרצות להשיג עוד יותר ביום המחרת.

תהיה חברתי

אנשים רבים נהנים לעשות פעילות גופנית בסביבת אחרים. האמת היא שפעילות גופנית בחברת אחרים היא דרך מצוינת להילחם בשעמום. זה גם נותן לך הזדמנות להכיר חברים לאורך הדרך.

דמיינו את התוצאות הרצויות לכם

קבלת טעם מתקדם לרגשות שמגיעים עם השגת המטרות שלך, היא דרך מצוינת לשמור על מוטיבציה. המטרות ישתנו מאדם לאדם, אך כולן חשובות באותה מידה כשמדובר בשמירה על תוכנית אימון והימנעות מאורח חיים בישיבה לא בריא.

אמנם לכולנו יהיו מניעים שונים בכל הקשור לפעילות גופנית סדירה, אבל לדעת אילו תחומים מספקים את התמריצים הדרושים לך, תעזור לך להשיג את התוצאות שאתה רוצה.

פופולריים