תרגילי הרמת משקולות לנשים

המטרה של שגרה עם תרגילי הרמת משקולות לנשים היא להעלים שומן ולקבל שרירים חזקים
המטרה של שגרה עם תרגילי הרמת משקולות לנשים היא להעלים שומן ולקבל שרירים חזקים.
אם תבצעי הרבה חזרות של תרגילי הרמת משקולות לנשים עם אותו משקל, תקבלי גוף מחונן ומוגדר בלי להתנפח. כדי להעלות מסת שריר, תצטרך להעלות את המשקל ולהפחית את הסטים שלך.

חלפו הימים שבהם הרמת משקולות נחשבה רק לגברים. יותר ויותר נשים מחפשות לצבור כוח ולהגדיר את השרירים שלהן. אם אתה מתחיל באורח החיים הכושר, המשך לקרוא כדי לראות דוגמאות של תרגילי הרמת משקולות לנשים.

תרגילי הרמת משקולות לנשים: השלמה טובה

לא תהיי פחות נשית מהרמת משקולות, וגם לא תיראי 'גברית'. אנחנו באמת צריכים להדגיש את הנקודה הזו! אתה יכול לעקוב אחר שגרת הרמת משקולות פשוטה שתגדיר את השרירים שלך בהתאם למבנה הגוף שלך.

אם תכלול הרגלים בריאים ותזונה מאוזנת, תקבל תוצאות מהירות להפליא.

נשים רבות נמנעות מציוד הרמת משקולות בחדר כושר מכיוון שהן חושבות שזה יהפוך את גופן לגברי. שום דבר לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת! אתה יכול לשלב הרמת משקולות עם קרדיו כדי לקבל זרועות, רגליים ובטן בטן חזקות ומסותתות.

אתה צריך פעילות גופנית אירובית בשגרה שלך, מכיוון שהיא מאיצה את שריפת הקלוריות שלך ומספקת לשרירים שלך חמצן. ככזה, בכל שגרה, אתה צריך להתחיל עם 10 דקות על הליכון או אופני כושר. לאחר מכן, תוכל לעבור לתרגילי הרמת משקולות לנשים ולבסוף, לקחת את הזמן כדי למתוח.

שגרה לדוגמה של תרגילי הרמת משקולות לנשים

המטרה של שגרה עם תרגילי הרמת משקולות לנשים היא להעלים שומן ולקבל שרירים חזקים. במילים אחרות, לא אמור להיות "רפיון" על הרגליים, הזרועות והבטן שלך.

שגרה לדוגמה של תרגילי הרמת משקולות לנשים
שגרה לדוגמה של תרגילי הרמת משקולות לנשים.

זכור שכדי להשיג זאת, כל סט צריך לכלול 8 עד 12 חזרות. מנוחה בין כל אחד (לנוח 30 שניות עד דקה) ואל תשנה את כמות המשקל.

אתה יכול להתמקד בקבוצת שרירים כל יום לאימונים קצרים וספציפיים יותר. לדוגמה, אתה יכול לעבוד על הרגליים בימי שני, על הידיים בימי רביעי, ועל שרירי הבטן בימי שישי. הקפד לכלול את תרגילי הרמת המשקולות הבאים לנשים בשגרה שלך.

1. ברבל סקוואט

אתה בוודאי מכיר את הסקוואט. במקרה זה, תוסיף משקולות לתרגיל זה. עמוד עם הרגליים ברוחב הכתפיים והשאיר את המשקולת מול הגוף. כופפו את הברכיים, הורידו את פלג הגוף העליון וקחו את המשקולת בשתי ידיים. האריכו את הרגליים תוך שמירה על גב ישר. החזר אותו כדי להשלים את החזרה הראשונה שלך.

2. לחיצת ספסל

לחיצת הספסל נפוצה מאוד בשגרת האימונים של גברים. כמובן, ניתן להשתמש בו גם בשגרת פעילות גופנית של נשים. שכבו לאחור על הספסל עם רגליים נטועות על הקרקע. קח את המשקולת בשתי ידיים בגובה החזה, השאר את המרפקים כפופים. האריכו את הידיים כך שיהיו מאונכות לגופכם, החזיקו לכמה שניות והורידו אותו בחזרה.

3. ריאות

ריאות הן עוד קלאסיקה בחדר כושר שניתן להוסיף לשגרת תרגילי הרמת משקולות לנשים. עמוד עם גב זקוף וקח צלחת משקל או משקולת בכל יד. צעד קדימה עם רגל ימין וכופף את ברך שמאל כדי להוריד את הגוף, כך שהברך השמאלית תהיה קרובה ככל האפשר לקרקע. חזור לעמדת ההתחלה וחזור על הצד הנגדי.

4. תלתלי משקולת

תרגיל זה נהדר אם אתה רוצה דו-ראשי מוגדר היטב. עמוד בעודך אוחז במשקולת עם שתי הידיים מול הגוף וכפות הידיים פונות קדימה. כופפו את המרפקים תוך כדי סיבוב מפרקי הידיים. נסו "לגעת" בכתפיים עם כפות הידיים. בצע את התרגיל הזה לאט כדי למנוע כאב או פציעה. החזק לכמה שניות והוריד את הידיים בחזרה למטה.

5. כפיפות בטן

לבסוף, השתמש בלוחית משקל כדי להקשות על כפיפות בטן שלך וכדי לחיטוב את שרירי הבטן שלך מהר יותר. אתה יכול לעשות אותם איך שאתה רוצה, בתנאי שאתה מחזיק את המשקל בחוזקה עם שרירי הבטן או הידיים.

פופולריים