זנב סוס: עשב משפר את בריאותך ואת המראה שלך

עשב המשפר את בריאותך ואת המראה שלך אף אחד לא בטוח כיצד תרופות מסוימות מבוססות צמחים פועלות בדיוק
זנב סוס: עשב המשפר את בריאותך ואת המראה שלך אף אחד לא בטוח כיצד תרופות מסוימות מבוססות צמחים פועלות בדיוק, אבל זנב סוס יכול להיות בעל מגוון רחב של תכונות בריאותיות.
זנב סוס: עשב משפר את בריאותך ואת המראה שלך

אף אחד לא בטוח בדיוק איך כמה תרופות מבוססות צמחים עובדות, אבל זנב סוס יכול להיות בעל מגוון רחב של תכונות בריאותיות. זהו צמח רב שנתי המהווה בסיס להמון תרופות טבעיות.

לזנב סוס יש תכונות מקדמות בריאות מרובות. אתה עשוי להתחיל לראות יתרונות בריאותיים אם אתה לוקח עירוי, לוקח אותו בקפסולה, או מורחים את העשב ישירות על העור שלך כל יום.

לפני שמתחילים להתעמק בצמח המועיל הזה, חשוב לציין שצריכתו אינה מומלצת לנשים בהריון. הסיבה לכך היא שהיא עלולה לפגוע בעובר ולהקל על הפלה.

במאמר זה, נספר לכם על היתרונות של זנב סוס ומתי לקחת אותו.

סיבות לכלול זנב סוס בתזונה שלך

רוב האנשים שרוצים לכלול את העשב הזה בתזונה שלהם, שותים חליטות. להכנת חליטה, מרתיחים ליטר מים עם שתי כפות זנב סוס. תן לזה לרתוח במשך 10 דקות ואז תן לחליטה לשבת במשך 15 דקות. מסננים את עשבי התיבול מהחליטה, ולוגמים מהמים לאורך כל היום.

אם אתה לא אוהב חליטות, אתה תמיד יכול למצוא קפסולות זנב סוס בחנויות הבריאות. הקפד לעקוב אחר הוראות היצרן, שכן אין לחרוג מהמינון היומי המומלץ.

זנב סוס כעזר לתזונה

רוב האנשים שרוצים לכלול את העשב הזה בתזונה שלהם
רוב האנשים שרוצים לכלול את העשב הזה בתזונה שלהם, שותים חליטות.

חליטות זנב סוס נמצאות בשימוש נרחב על ידי אנשים שרוצים לרדת במשקל. זה שימושי בסיוע לגוף שלך לסלק נוזלים ולגרום לך להרגיש שובע מהר יותר. כמובן, חליטות צמחים לעולם אינן תחליף לארוחה ונועדו רק כתוסף כדי לעזור לך להשיג את יעדי ההרזיה שלך.

אין ליטול יותר משלוש חליטות צמחים בכל יום. בליעת יותר מדי זנב סוס גורמת לאובדן אשלגן ולירידה בלחץ הדם, מה שעלול להיות מסוכן מאוד. אז הקפידו להקשיב לגוף שלכם ולבדוק באופן קבוע איך אתם מרגישים, כדי למנוע בעיות בריאותיות חמורות.

יתרונות לשיער שלך

בין אם אתה שותה אותו דרך עירוי או מורחת אותו ישירות על השיער, עשב זה עוזר לחזק את השיער שלך ומונע קשקשים. אם אתה מקבל לעתים קרובות קשקשים, הקפד לשתות מספר חליטות עשבים ביום, בזמנים שבהם אתה חווה קשקשים.

בנוסף, זנב סוס ממריץ את צמיחת השיער ומונע נשירת שיער. כדי למרוח אותו ישירות על שיערך, הכינו עירוי של זנב סוס ותנו לו לנוח 15 דקות. עסו בעדינות את המרקחת לתוך הקרקפת, ותן לה לשבת חצי שעה כדי להזין את השיער ביסודיות. לאחר מכן שטפו וייבשו את השיער.

באופן טבעי לחזק את הציפורניים שלך

זנב סוס מכיל רמות גבוהות של סיליקון. רכיב זה מועיל מאוד לציפורניים, והוא מועיל במיוחד לאנשים שיש להם ציפורניים שבירות שנשברות בקלות.

אם אתה רוצה להקשיח את הציפורניים שלך בדרך הטבעית, הכין עירוי מרוכז של זנב סוס. תצטרך להוסיף פי שניים לחליטה לגוף שלך, מאשר לחליטה שאתה שותה. לאחר שהחליטה התקררה, הניחו לעירוי לשבת על הציפורניים למשך כ-15 דקות. אם תחזרי על השגרה הזו פעמיים בחודש, תשים לב שהציפורניים שלך מתקשות ותפסיק להישבר בקלות כמו קודם.

נהדר לבריאות מבוגרים

חליטות זנב סוס מומלצות במיוחד לקשישים. חליטת צמחים ביום תתרום לרווחה הפיזית שלך בכל התחומים הללו:

  • קדם גמישות גבוהה יותר של העור, אשר מפחית את הופעת הקמטים. הסיבה לכך היא שהצמח מקדם את ייצור הקולגן בגוף.
  • חיזוק המערכת החיסונית שיכולה למנוע הצטננות בחודשי החורף.
  • שפר את חוזק העצם, בשל תכולת הסיליקון הגבוהה שלו. זה חשוב הן להחלמה של שברים והן למניעת מחלות כמו אוסטיאופורוזיס.

פופולריים