טיפים להמשך אימון למרות אלרגיות

במאמר הבא ניתן לכם כמה טיפים להמשך אימון
במאמר הבא ניתן לכם כמה טיפים להמשך אימון, זאת למרות שאתם סובלים מאלרגיות.
כשהאביב מגיע, רבים מאיתנו סובלים מאלרגיות שונות. זה יכול להרגיז אותנו ולמנוע מאיתנו לחיות חיים נוחים ונורמליים. גם שגרת האימונים שלנו עשויה להיות מושפעת מהם.

אלרגיות הן תגובה רגישות יתר מהגוף שלך נגד חומר שבדרך כלל אינו מזיק. החומר מתבטא באמצעות סימנים ותסמינים ספציפיים מחשיפה כגון: שאיפה, בליעה או מגע עם העור. במאמר הבא ניתן לכם כמה טיפים להמשך אימון, זאת למרות שאתם סובלים מאלרגיות.

אם אבקה גורמת לך להתעטש, עליך להשתמש בתרופות טבעיות, כגון תרסיס מי ים. זהו פתרון יעיל לפתיחת דרכי האף והנשימה, מועיל כאשר גורמים סביבתיים סותמים אותם.

לעשות ספורט בתוך הבית כדי להימנע ממגע עם האבקה שנמצאת בחוץ יכול להיות גם רעיון טוב. תגלו ענפי ספורט שתוכלו לתרגל בתוך הבית שלכם, כמו אגרוף או אומנויות לחימה. אבל אם אתה מעדיף ספורט אתגרי, אתה יכול לנסות שחייה, שהוא אחד מענפי הספורט המקיפים ביותר שיש.

אם אתה בכל זאת רוצה להתאמן בחוץ, ללא קשר לספירת אבקנים גבוהה, אל תשכח לשאת איתך את הטלפון הסלולרי שלך ולהתאמן רחוק ככל האפשר מאזורים מכוסים בדשא רב.

בחר את הזמן המושלם

הזמן הטוב ביותר לאימון הוא בין השעה 10 בבוקר לשעה 7 אחר הצהריים, כי אז ספירת האבקנים היא בדרך כלל הנמוכה ביותר. אז עכשיו אתה יודע מתי לנצל את מלוא שעות האימון שלך.

הידרציה ותזונה

הידרציה היא דבר נוסף שיש לקחת בחשבון אם אתה רוצה להמשיך להתאמן
הידרציה היא דבר נוסף שיש לקחת בחשבון אם אתה רוצה להמשיך להתאמן, ללא קשר לאלרגיות שלך.

הידרציה היא דבר נוסף שיש לקחת בחשבון אם אתה רוצה להמשיך להתאמן, ללא קשר לאלרגיות שלך. הישארו לחות כדי לעצור את דרכי הנשימה ולהגדיל את כמות הליחה שאתם מסירים.

עם תזונה עשירה במינרלים וויטמינים, אתה יכול לחזק את המערכת החיסונית שלך ולהקל עליך להתגבר על תסמיני האלרגיה הנפוצים כל כך בתקופות מסוימות של השנה.

הגן על העיניים שלך

הרכבת משקפי שמש היא דרך נוספת לעמוד בשגרת האימונים שלך, למרות אלרגיות, שכן פעולה זו תעזור לך להימנע מכל גירוד בעיניים שנגרם על ידי אלרגיה. התקלח מיד לאחר האימון או שטף את האף שלך, שכן זה גם יעזור לסלק אבקה מגופך ולמנוע ממנו לגרום לך אי נוחות נוספת.

שמור על הבגדים שלך ללא אבקנים

שטפו את הבגדים שלכם כשאתם מגיעים הביתה כדי להסיר את חלקיקי האבקה הקטנים שנותרו תקועים בבד. כך האבקה לא תגרום לך אי נוחות נוספת כשאתה בבית.

אם אתה סובל מאלרגיות בתקופות מסוימות של השנה, זה כנראה בגלל אבקה ועשב. עליך לזהות את הסיבה בצורה נכונה ולהשתמש במשאפים מונעים לאחר הערכה רפואית מלאה.

אבוקדו: יש לו פעולה אנטי דלקתית, הוא עוזר למנוע אסתמה, מקדם את זרימת הדם ופעולת קוטל החיידקים שלו עוזרת גם למנוע שפעת וכל הצטננות שאתה עלול לסבול ממנה אם מערכת הנשימה שלך נחלשת מאלרגיות.

ארטישוק: צמח אכיל שטוב לחיזוק הגוף בעונת האלרגיות.

בצל: אלה מכילים חומר הנקרא קוורצטין. פלבנואיד זה מוריד את ייצור ההיסטמין ומפחית את מספר הלויקוציטים והלוקוטריאנים בדם שלך, במקרה של דלקת.

כרוב: מספק פעולה אנטי דלקתית ואנטי-היסטמינית.

כורכום: שורש גולמי זה מכיל כורכומין, המעכב פרוסטגלנדינים ויש לו השפעה אנטי דלקתית נהדרת.

אספרגוס: ירק אביבי בעל איכויות ניקוי וחיטוב. ויטמין B, אשלגן ואבץ מכיל, מספק לך את האנרגיה שאלרגיות מסירות.

ג'ינג'ר: שורש נוסף בעל תכונות אנטי דלקתיות, בשל השמנים האתריים שלו. יש לו גם פעולת מנקה גודש כי זה שורש חריף.

קיווי: מכיל הרבה ויטמין C ולכן הוא מפחית את שחרור היסטמין, המונע דלקות, אגירת נוזלים וגודש.

אם אתם סובלים מאלרגיות בתקופות מסוימות של השנה
אם אתם סובלים מאלרגיות בתקופות מסוימות של השנה, זה כנראה בגלל אבקנים ועשב.

לימון: פרי עשיר בויטמין C, חומצות לימון, הספרידין או ויטמין P. בגלל זה, לימונים הם פרי אנטי דלקתי שמחזק את המערכת החיסונית שלך.

אגוזים: התוכן המאוזן של חומצות השומן - אומגה 3, אומגה 6 ומגנזיום, עוזר למנוע ולהפחית דלקות הקשורות לאלרגיה.

דלעת: צבעה הכתום מגיע מתכולה גבוהה של בטא-קרוטנים או פרוויטמין A, המחזקת את המערכת החיסונית ומגינה על רירית הנשימה שנחלשת כתוצאה מהתגובה האלרגנית של הגוף שלך.

דגים שמנים: התוכן הגבוה של חומצות שומן אומגה 3 מסייע במניעת דלקות. זה גם מקור טוב לחלבונים.

פלפלים: אלה מכילים ויטמין C, ואם הם חריפים, הם גם עשירים בקפסאיצין. שני החומרים הם אנטי דלקתיים, ופלפלים חריפים הם גורם לניקוי גודש.

אננס: עשיר בברומלין, אנזים פרוטאוליטי שאחראי על עיכול חלבונים דלקתיים. הוא גם עשיר בויטמין C אנטיהיסטמין.

פופולריים