דיאטת הפריקון: דרך טובה לרדת במשקל?

השילוב הנכון של דיאטת פריקון ופעילות גופנית
השילוב הנכון של דיאטת פריקון ופעילות גופנית, יחד עם הרבה מים, יביאו לתהליך הרזיה יעיל.
הדיאטה הנושאת את שמו, שהומצאה על ידי ד"ר ניקולס פריקונה, נקראת דיאטת פריקון. זוהי דרך מוזרה לרדת במשקל, אולם היא מבטיחה תוצאות מצוינות.

דיאטת הפריקון היא כיום אחת מהדיאטות הפופולריות ביותר בעולם. זה בגלל שסלבריטאים הוליוודיים מסוימים עוקבים אחר הדיאטה הזו והם טוענים שזה באמת עובד. נראה שאנשים הגיעו למשקל הרצוי תוך מספר שבועות בלבד.

אם אתה מחפש להוריד כמה קילוגרמים עודפים, דיאטת פריקונה עשויה להיות בשבילך. כאן, נספר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על דיאטת פריקון, כולל מה לאכול ומה לא לאכול. בנוסף, אנו ניתן לך את המפתח להגיע לתוצאות הרצויות שלך.

מהי דיאטת פריקון?

דיאטת פריקון לוקחת את שמה מהאיש שהמציא אותה, ד"ר ניקולס פריקונה, רופא עור בצפון אירופה. בתחילה, הוא לא חיפש דיאטת הרזיה יעילה, אלא הוא ניסה ליצור תוכנית תזונה להצערת העור.

על מנת לבחון את התזונה החדשה שלו לחידוש העור, הוא ביקש ממבחר ממטופליו לעקוב אחר הדיאטה. באופן מפתיע, התוצאות היו יוצאות דופן כי זה לא רק שיפר את עורם, אלא גם עזר להם לרדת במשקל.

בנוסף, ד"ר פריקונה טוען שדיאטה זו יכולה גם לעזור לווסת שינויים במצב הרוח. בדרך כלל, קשה להתחיל דיאטה חדשה מכיוון שהיא עלולה לגרום לתשישות. כתוצאה מכך, אנשים רבים מוותרים על התזונה החדשה שלהם לפני שהם מגיעים לתוצאות הרצויות.

עם זאת, דיאטת Perricone יכולה לעזור לווסת שינויים במצב הרוח ולהפחית את תחושות הרעב. ולכן, הדיאטה הזו משביעה מאוד, עם חמש ארוחות ביום.

מזונות הכוכבים של דיאטת הפריקון

ועכשיו, כשאנחנו יודעים איך נוצרה דיאטת פריקון, נדבר על המזונות העיקריים שאנו יכולים לצרוך בדיאטה זו. בנוסף, נספר לכם אילו מזונות לא כדאי לנו לצרוך כלל בדיאטת הפריקון. ביצוע הטיפים הפשוטים הללו הוא בהחלט המפתח להשגת התוצאות הרצויות.

דיאטת הפריקון היא כיום אחת מהדיאטות הפופולריות בעולם
דיאטת הפריקון היא כיום אחת מהדיאטות הפופולריות בעולם.

דיאטת פריקון מכילה עשר קטגוריות מזון שונות. אלו הם:

  1. צמחים וירקות
  2. מזונות עשירים באומגה 3
  3. דגנים מלאים
  4. פלפל חריף ופלפל חריף
  5. זרעים
  6. פירות עשירים בסיבים
  7. פרוביוטיקה
  8. שומנים בריאים
  9. מין
  10. קטניות

מאכלים אסורים

בדומה לדיאטות אחרות, דיאטת פריקון אוסרת על מזונות מסוימים מהארוחות. ראשית, בואו נתמודד עם הדברים המובנים מאליהם: אסור להכניס מזון מהיר או ארוחות מבושלות מראש בדיאטה זו. בנוסף, אינך יכול לשתות כל משקאות אלכוהוליים תוך כדי דיאטת פריקון.

על ידי צריכת מזונות אסורים תשפיעו על התוצאות שאתם מנסים להשיג בשקיקה כשאתם מאמצים דיאטה זו.

מה גם שאסור לדיאטה זו גם מזון ממותק. לכן, אתה לא יכול לשתות משקאות מוגזים או מיצי סוכר עתירי סוכר, ואתה צריך לחסל בין היתר ממתקים ורטבים ארוזים מראש. סוג הסוכר היחיד שאתה יכול לצרוך בדיאטת הפריקון הוא זה שנמצא באופן טבעי במזונות.

בנוסף, כדאי להימנע מפסטה. ד"ר ניקולס פריקון טען שאכילת פסטה לא ממש גורמת לך להרגיש שובע, היא גורמת לך להיות רעב יותר מהר יותר. לכן, כל סוגי הפסטה, הלחם, הפיצה והמאפים אסורים.

באופן מפתיע, ישנם פירות וירקות מסוימים שאתה לא יכול לאכול בדיאטה זו. הידועים לשמצה שבהם הם תפוזים, בננות, דלעת ותפוחי אדמה.

האם זו דיאטת הרזיה יעילה?

כפי שזה נפוץ עם דיאטות הרזיה, תזונה היא לא הכל. דיאטת פריקון אינה יוצאת דופן לכלל, יש להשלים אותה עם גורמים אחרים.

כפי שזה אולי נראה מובן מאליו, הגורם הראשון שדיאטה זו צריכה כדי להשלים אותה הוא שגרת פעילות גופנית קבועה ויומיומית. זה מספיק כדי להיות פעיל רק שעה אחת ביום, עם זאת, אתה רוצה. אתה יכול ללכת לחדר כושר, להתאמן בבית, לרוץ או לרכוב על אופניים.

בנוסף, חשוב לשתות לפחות שתי ליטרות מים במהלך היום, מכיוון שזה עוזר להפחית את הרעב. כמו כן, בכל מקרה טוב לשתות הרבה מים כדי להבטיח שתישארי לחות. לכן, זכור תמיד לשאת איתך בקבוק מים על מנת לעשות זאת.

השילוב הנכון של דיאטת פריקון ופעילות גופנית, יחד עם הרבה מים, יביאו לתהליך הרזיה יעיל. עם זאת, זכרו שניתן לבצע דיאטות מסוג זה רק לפרקי זמן קצרים מכיוון שבטווח הארוך הן עלולות להשפיע על בריאותכם.

פופולריים