קוד משמעת של התאחדות הכדורגל הספרדית המלכותית

תקנות כלליות חדשות של RFEF וקוד משמעת חדש של הפדרציה הספרדית
תקנות כלליות חדשות של RFEF וקוד משמעת חדש של הפדרציה הספרדית.
האם ידעת שהכדורגל הספרדי שינה חלק מהתקנות שלו? למידע נוסף בפוסט שלנו היום.

כששנת 2018 הגיעה לסיומה, התאחדות הכדורגל הספרדית המלכותית (RFEF) הודיעה על כמה שינויים. זה כלל את הקוד המשמעתי שלהם ואת התקנות הכלליות בתזכיר ה-28 שלהם. בואו נסתכל עליהם בפוסט שלנו היום.

השינויים אושרו על ידי הוועדה המואצלת של ה-RFEF. בנוסף, הם אושרו על ידי ועדת ההנחיה של רשות הספורט הספרדית. המשך לקרוא כדי ללמוד על השינויים בקוד המשמעת של הכדורגל הספרדי ומה הם מרמזים.

קוד משמעת ספרדי חדש RFEF: מה השתנה?

השינוי הגדול ביותר שמביא הקוד המשמעתי החדש הוא שילוב סעיף 56,9. הסעיף עוסק בעמידה בסנקציות במצבים עם רישיונות נלווים. זאת בתנאים שנקבעו קודם לכן בתקנון הכללי.

יתר על כן, המאמר נובע מהשינוי של הסעיף ה-9 של סעיף 26 של התקנון הכללי של התאחדות הכדורגל המלכותית הספרדית. הגוף אישר זאת בספטמבר 2018.

התיקון קובע כי על הדיונים להחיל את ההליכים המשמעתיים. ההליכים המשמעתיים מגיבים להפרות שבוצעו במהלך המשחקים וכוללים את המעשים או התקלות.

השינוי החדש שאושר בסעיף 9 הוא כדלקמן:

" אופן העמידה בסנקציות המוטלות כתוצאה מביצוע הפרות למקרים בהם יש בו-זמנית של רישיונות המותרים בתקנות הכלליות של ה-RFEF יעמוד בהוראות סעיף זה. למרות שעונשים קלים יחולו ב תחרויות בהן העבריין משתמש ברישיון מסוים, ובעלות אופי חמור או חמור מאוד, בכל תחרות, ללא קשר לרישיון שהיה בשימוש בעת ההפרה".

תקנות כלליות של ה-RFEF: באילו מאמרים ספרדיים היו שינויים?

קוד משמעת ספרדי חדש RFEF: מה השתנה
קוד משמעת ספרדי חדש RFEF: מה השתנה?

בנוסף לסעיף 26, התאחדות הכדורגל המלכותית הספרדית ערכה שינויים נוספים בתקנון שלה גם כן. שינויים אלו נסבו בעיקר על רישיונות, הוועדה הטכנית של שופטים (CTA) וכדורגל נשים.

ראשית, ה-CTA ביצע שינויים בסעיפים 29-38. שינויים אלה סובבים סביב ארגון מחדש של הוועד עצמו. בנוסף, חלו שינויים גם בסעיפים 167, 169-179 ו-217. זה מציג שופטי וידאו עוזרים המאשרים מחדש את היכולות של ה-CTA.

כדורגל נשים

בכל הנוגע לשינויים בכדורגל נשים, השינוי הראשון נמצא בסעיף 100. הוא נוגע לערך של מועדוני כדורגל. הטקסט החדש מאפשר לקבוצות כדורגל נשים מהליגה הראשונה והשנייה להשתמש בשמות נותני החסות למטרות פרסום.

באשר לשינויים החדשים בנוגע לשילוב שחקניות נשים בכדורגל, אנו רוצים להדגיש את סעיף 190. השינויים בסעיף 190 מציגים את הליגה החדשה בליגה א' ב' בכדורגל נשים.

לגבי רישיונות, שינוי חשוב נוסף ניתן למצוא בסעיף 121 של התקנות הכלליות של RFEF. על פי המאמר החדש, רישיונות מקצועיים מחויבים כעת גם עבור שחקני כדורגל. זה מתייחס למי, שברגע החתימה על רישיון, קשורים או פעילים במערכת הביטוח הלאומי הספרדי. השחקנים נמצאים באחריות המועדון המייצג אותם.

סעיף 161 קובע את חובותיהם של מאמנים שרוצים לעבוד בספרד אך הוכשרו במקום אחר. לפי המאמר האמור, מאמנים שלמדו במדינה זרה צריכים להחזיק בתעודה המקבילה לתעודה לאומית.

מלבד דיפלומה תקפה, מאמנים חייבים גם להחזיק בתפקיד אימון בקבוצה מהקטגוריה הלאומית הגבוהה ביותר עם השתייכות לפיפ"א. רק עם דרישות אלו יכולים מאמנים שואפים להוביל צוות ספרדי מקצועי.

רוצה ללמוד עוד על הקוד המשמעתי של ה-rfef?

אם אתה רוצה לחפור אפילו יותר לעומק בשינויים בתקנות הכלליות ובקוד המשמעת, בדוק את הקישורים האלה [בספרדית]. תקנות כלליות חדשות של RFEF וקוד משמעת חדש של הפדרציה הספרדית.