טעויות ירידה במשקל: כמה מהטעויות הנפוצות ביותר

תצטרך לתכנן בקפידה את התזונה ואת האימון שלך
על מנת להימנע מטעויות הרזיה, תצטרך לתכנן בקפידה את התזונה ואת האימון שלך.
ניסיון לרדת במשקל במהירות יכול להוביל לטעויות שבסופו של דבר תשלם עליהן בהמשך הדרך. על מנת להימנע מטעויות הרזיה, תצטרך לתכנן בקפידה את התזונה ואת האימון שלך.

מאמץ לרדת במשקל נחשב לעתים קרובות לקשה ולא נעים, במיוחד עבור אלה שמצפים לתוצאות מיידיות או מופלאות. הודות לציפיות הלא מציאותיות הללו, מתעלמים מהצורך בתכנון נכון. כך עלולות לקרות טעויות הרזיה.

בעולם שבו השמנת יתר היא נושא בריאותי נרחב, אנשים רבים בחרו לאמץ אורח חיים בריא יותר, תוך שהם בוחרים במזונות העשירים בחומרי תזונה חיוניים, תוך הימנעות ממוצרים מעובדים.

זכור כי בעת יישום דיאטה, ישנם אלמנטים שאי אפשר להתעלם מהם. אלה כוללים שומנים בריאים וקלוריות.

בינתיים, חברות רבות הרוויחו מהאובססיה שלנו לירידה במשקל. זו הסיבה שהשוק עמוס בתוספי מזון שנועדו כביכול לעזור ללקוחות להוריד את הקילוגרמים העודפים ללא כל מאמץ.

אין קיצורי דרך כשזה מגיע להשגת גוף בריא. תזונה מאוזנת ופעילות גופנית חיוניים בהחלט. הרבה טעויות הרזיה נובעות מהכחשת האמת היסודית הזו.

טעויות ירידה במשקל: להרעיב את עצמך היא שגיאה נפוצה

דילוג על ארוחות ורעב הוא בין הטעויות החמורות ביותר שאתה יכול לעשות. ההשפעה היא לרוב ההיפך הגמור מהמטרה הרצויה.

הקיבה מתעכלת, בין אם היא מכילה מזון או לא. אם אין מה לעכל, אז חומצות הקיבה יתחילו לעבוד על דפנות האיבר.

אם הגוף לא יחליף את חומרי הזנה הדרושים לו כאשר הוא זקוק להם, הוא יכריז על עצמו במצב חירום ויאט את חילוף החומרים.

התוצאה היא שברגע שתצרכו חלבונים, שומנים ופחמימות, הגוף יתחיל לאגור מרכיבים אלו כמשקעים. זה יכול להוביל לעלייה דרמטית במשקל.

ביטול פחמימות

פחמימות מייצגות את מקור האנרגיה העיקרי של האורגניזם האנושי. לחסל אותם לחלוטין מהתזונה שלך הוא רעיון רע, כזה שיכול להיות בעל השלכות קטסטרופליות.

בכל מקרה, אנו ממליצים לצרוך את רוב הפחמימות במהלך ארוחת הבוקר, כך שלגוף יהיה כל היום לשרוף אותן.

שימוש לרעה במוצרי דיאטה

כך עלולות לקרות טעויות הרזיה
כך עלולות לקרות טעויות הרזיה.

זוהי אחת הטעויות הנפוצות ביותר בירידה במשקל שאנשים עושים. ישנם אנשים המאמינים שבחירה במוצרים דיאטטיים או קלים תחסל לחלוטין כמויות מוגזמות של סוכר הנמצאות במשקאות קלים, בקינוחים ובמזונות לא בריאים אחרים.

ראשית, הטענות של מוצרים אלה הן לעתים קרובות הונאה. שנית, לצריכה מופרזת שלהם יכולה להיות השפעה שלילית על תפקוד תקין של הגוף שלך.

לא מצליח להרטיב

יש אנשים שממש מאמינים שמים מובילים לעלייה במשקל, בהתחשב בחששות הנוגעים לאגירת מים. במציאות, ההיפך הוא הנכון. נוזל חיוני זה מקל על העיכול ועל השימוש הנכון בכל אבות המזון שאתה צורך. זה גם ממריץ את חילוף החומרים שלך.

רק דיאטה

מיתוס נוסף: לרדת במשקל אך ורק באמצעות דיאטה! ללא פעילות גופנית, תזונה מאוזנת לחלוטין והידרציה נכונה, ירידה במשקל היא לא יותר מחלום מקטרת.

אתה זקוק לפעילות גופנית על מנת לשרוף שומן, לחזק ולחזק את השרירים, לשפר את הסיבולת שלך, ולייעל את קיבולת הריאות שלך, בין שיקולים רבים אחרים.

רק אירובי

אם המטרה שלך היא לשרוף את עודפי השומן המצטברים בין רקמות השריר שלך, שגרות אירוביות לא יספיקו. ריצה או ריצה, רכיבה על אופניים והחלקה מועילה מאוד לגוף בכלל ולירידה במשקל בפרט.

עם זאת, עליך לבצע גם תרגילים שנועדו להגביר את הסיבולת. שילוב זה יגדיל את מספר הקלוריות שתוכלו לשרוף במהלך כל אימון.

לא אוכל מספיק חלבון

לשלושת המקרו-נוטריינטים החיוניים יש מוניטין רע בקרב חובבי הרזיה. אמנם אתה צריך לשמור על צריכת החלבון שלך תחת שליטה, במיוחד כאשר אתה לא מתאמן באופן קבוע, ביטול לחלוטין הוא טעות גדולה.

זכור, רקמות השריר והמערכת החיסונית שלך תלויים בחלבונים. בנוסף, הם משמשים כמקור אנרגיה נוסף לגוף.

פופולריים