איך לשרוף שומן על ידי תרגילי בטן?

אל תשכחו שאפשר לשרוף שומן על ידי ביצוע תרגילי בטן
לסיום, אל תשכחו שאפשר לשרוף שומן על ידי ביצוע תרגילי בטן, אם כי תמיד יהיה צורך בתזונה מאוזנת ותרגילי אירובי.
לא משנה באיזו פעילות גופנית תבחר, האימונים הטובים ביותר לשריפת שומן הם אסטרטגיים. אם אתה רוצה לשרוף שומן תוך כדי תרגילי בטן, במאמר זה נראה לך איך אתה יכול להשיג זאת.

תרגילי בטן מגבירים את הסיבולת והכוח. עם זאת, הם נוטים לעשות מעט כדי להפחית את השומן המכסה אותם. כדי להוריד שומן בבטן, נפוץ יותר לעשות אימון אירובי גוף מלא המאפשר לך לשרוף יותר קלוריות. למרות זאת, אנו יכולים לשרוף שומן על ידי ביצוע תרגילי בטן ושילובם עם תרגילים אחרים.

אין ספק, כאשר אתה שורף יותר קלוריות ממה שאתה צורך, הגוף שלך הופך טריגליצרידים לאנרגיה שימושית להישרף כדלק. כמו שאינך יכול להחליט היכן מצטבר שומן, אינך יכול לקבוע לאן הגוף שלך מעביר את השומן הזה.

זה תלוי בגנטיקה, למרות שהאמת היא שכאשר אתה שורף מספיק קלוריות ולא מחליף אותן, בסופו של דבר תאבד שומן בבטן.

כדאי גם לקחת בחשבון שלמרות שתרגילי בטן עוזרים לבנות שרירים, הם לא שורפים הרבה קלוריות. זה כמעט בלתי אפשרי לרדת במשקל או שומן בטני רק על ידי ביצוע תרגילי בטן.

אבל אתה יכול לעשות את זה אם אתה מבצע את האימונים הנכונים. עם זאת, כדי לאבד את רוב השומן העודף שלך, אתה חייב לעשות אירובי כגון ריצה או הליכה, כמו גם אימוני כוח כולל של הגוף.

האם ניתן לשרוף שומן באמצעות תרגילי בטן?

למרות שהתנועות הללו יכולות לגרום לך להרגיש תחושת צריבה כשהן בונות את שרירי הבטן שלך, הן לא יסירו לחלוטין את השומן המכסה אותם.

לאחר תוכנית הרזיה מלאה המתמקדת בבחירה במזון בריא, הפחתת צריכת הקלוריות וקבלת יותר תנועה כללית, זה יאפשר לך ליישם את השיטה הטובה ביותר לסלק שומן בקיבה שהצטבר.

בהחלט, אולי יש לך הרגשה שתרגילי בטן ממיסים את שומן הבטן שלך, אבל למרות שאתה מפעיל את השרירים שלך, זה כמעט לא משפיע על רמת השומן שאתה מאבד. זכור שאתה שורף שומן כאשר הגוף שלך לא מקבל מספיק קלוריות כדי לתדלק פעילות ותפקודי גוף בסיסיים.

למרבה הצער, אתה לא יכול לבחור את האזורים שמהם הגוף שלך מגייס עתודות שומן. למעשה, דפוס שריפת השומן נובע מגנטיקה והורמונים. למרות שתרגילי בטן יכולים לגרום לך לתחושת עייפות, הם לא צורכים הרבה אנרגיה עודפת, ולכן הם לא מגייסים מאגרי שומן.

תרגילי הבטן הטובים ביותר לשריפת שומן

האם ניתן לשרוף שומן באמצעות תרגילי בטן
האם ניתן לשרוף שומן באמצעות תרגילי בטן?

הנה רשימה של תרגילי הבטן הטובים ביותר לשריפת שומן - רשום הערות וכלול אותם בשגרת האימון שלך!

1.-קרשים על כדור היציבות

כרע ברך מול כדור יציבות, מכסה את הבטן ומניח את הירכיים על הכדור. הניחו את הידיים על הקרקע לפניכם עד שהכדור מתגלגל מתחת לירכיים.

ברגע שהגוף שלך יציב, עם קשת קלה בגב, החזק למשך 30 שניות. התרכזי בהרמת הטבור וסחיטת הירכיים.

2.-קרשים

עלה על ארבע על מחצלת עם הידיים מתחת לכתפיים. מתחו את הרגליים לאחור בזו אחר זו כדי להגיע לתנוחת הקרש המערבת את שרירי הבטן. צור קו ישר עם הגוף שלך. אל תזיז את הירכיים ואל תרים את הישבן גבוה מדי.

לחץ את הידיים בחוזקה על הרצפה, וכוח בחזרה דרך העקבים. החזק 1-2 דקות (או כל עוד אתה יכול), תחזיר את עצמך על ארבע. לעשות 3 חזרות.

3.-משאבה בסיסית

עמוד עם רגל אחת קדימה עם החישוק סביב המותניים, והחזק אותו כנגד הגב התחתון. כופפו מעט את הברכיים, ואז סובבו את החישוק תוך דחיפה גדולה לכיוון אחד.

העבר את המשקל שלך בין הרגליים, זז קדימה ואחורה כדי להזיז את הירכיים שלך, דחף ומושך כדי לשמור את החישוק מסתובב.

4.-אלכסון עם כדור היציבות

על מנת לבצע את התרגיל הזה, שכבו על הגב על כדור יציבות עם כפות הרגליים פשוקות בגובה הירך והברכיים כפופות בזווית של 90 מעלות. הנח את יד ימין מאחורי הראש והרגליים על הרצפה כדי לשמור על איזון. לאחר מכן, הרם את רגל שמאל מהקרקע, האריך את רגל שמאל והשאר את הרגל השנייה כפופה.

סובב את הכתף הימנית וכלוב הצלעות לכיוון ברך שמאל ובו זמנית למתוח את רגל ימין. חזור לעמדת ההתחלה עם רגל שמאל מורמת והימין כפופה. זו חזרה.

לסיום, אל תשכחו שאפשר לשרוף שומן על ידי ביצוע תרגילי בטן, אם כי תמיד יהיה צורך בתזונה מאוזנת ותרגילי אירובי. השילוב של הרגלים בריאים ופעילות גופנית יאפשר לכם להפחית את הקילוגרמים העודפים המצטברים על הבטן.