אפליקציות מונה הקלוריות הטובות ביותר

אפליקציות מונה הקלוריות הטובות ביותר הללו יעזרו לך לעשות בדיוק את זה
אפליקציות מונה הקלוריות הטובות ביותר הללו יעזרו לך לעשות בדיוק את זה.
כאשר אנו מוכנים להשתלט על מה שאנו אוכלים, אחד הדברים החשובים ביותר שיש לעקוב אחריהם הוא צריכת הקלוריות היומית שלנו, משהו שהאפליקציות הללו יכולות לעזור לנו בו.

כאשר אתה מעוניין לרדת במשקל, אחד הדברים שאתה צריך כדי להצליח הוא לדעת כמה קלוריות אתה צריך לצרוך, לעומת כמה אתה שורף. אפליקציות מונה הקלוריות הטובות ביותר הללו יעזרו לך לעשות בדיוק את זה.

במכולת, תוויות מזון מספרות לנו כמה קלוריות יש, לכל 100 גרם של מוצר. אבל, כדי לא לבזבז יותר מדי זמן לחישוב המתמטיקה, הורד אפליקציה שמחשבת את זה עבורך.

מהן האפליקציות הטובות ביותר למונה קלוריות?

יאיזו

לאפליקציה הזו יש גרסה חינמית שיש לה מגבלות מסוימות בהשוואה לגרסה בתשלום. אבל, זה כל כך שימושי להגדרת יעדים ספציפיים. זה כולל יומן, שבו אתה יכול להזין את כל מה שאתה אוכל. זה יספור אוטומטית את מספר הקלוריות במזונות, ויחשב את הסכום הסופי.

בנוסף, הוא מודד את מדד מסת הגוף שלך ומספר לך כמה קלוריות אתה צריך לצרוך מדי יום אם אתה רוצה לרדת במשקל. לאחר מכן, זה גם יציע אתגרים, כמו ללכת ללא בשר למשך שבוע, או הסרת ג'אנק פוד מהתזונה שלך.

עם המנטרה, " תוכל ליצור הרגל תוך 21 יום", אפליקציה זו תבטיח לך לנהל אורח חיים בריא. כדי לחשב את צריכת הקלוריות האידיאלית שלך, הוסף את כמות המים שאתה שותה כל יום ואת שגרת האימון שלך.

Myfitnesspal

באפליקציה זו תוכלו להוסיף את המתכונים שהכנתם. על סמך אלה, הוא יחשב אוטומטית את הערך הקלורי של כל ארוחה. דרך פשוטה לעשות זאת (וזה למעשה תכונה מצוינת, בהשוואה לאפליקציות האחרות) היא על ידי סריקת הברקוד של כל מוצר שאתה צורך.

זה מושלם לא רק לדעת אילו מזונות מכילים הכי הרבה קלוריות, אלא גם להימנע מקניית כאלה שיש להם יותר מדי. כך, לא תתפתו לשבור את הדיאטה שלכם.

לאבד את זה

מהן האפליקציות הטובות ביותר למונה קלוריות
מהן האפליקציות הטובות ביותר למונה קלוריות?

השם של האפליקציה הזו מאוד מעניין ומושך. זה מעודד אותך לאבד משהו, והמשהו הזה הוא משקל! כדי להתחיל, תצטרך להזין כמה נתונים, כגון המשקל הנוכחי שלך, הגובה שלך ומשקל היעד שלך. האפליקציה תודיע לך כמה קלוריות אתה צריך, ועל סמך זה היא תעזור לך לדעת כמה קלוריות אתה באמת אוכל.

בניגוד לאפליקציה הקודמת ברשימה זו, תצטרכו להציג את הנתונים באופן ידני, אמנם ישנה אפשרות לסרוק את הברקודים, אך היא לא זמינה לכל המוצרים. אגב, כבר הזכרנו שזה לגמרי בחינם?

תמונת ארוחות

למרות שהאפליקציה הזו אינה חינמית, היא לא יקרה מדי ב-2,20€ או €2,49 לחודש. אתה רק צריך להעלות תמונה של הארוחה שלך והאפליקציה תנתח ותספור אוטומטית את הקלוריות שבה. נכון שזה מדהים? למרות שהוא אינו מדויק ב-100 אחוז, יש לו מרווח טעות קטן יחסית.

סוד שומן

חינם ודומה מאוד ל- Yaizo, תוכל לעקוב אחר כל מה שאתה אוכל, הפעילות הגופנית שלך ולכן, הקלוריות שאתה שורף. זה מאפשר לאפליקציה לחשב כמה אתה אוכל וכמה אתה שורף ולומר לך כמה אתה יכול לרדת במשקל.

תכונה נוספת, בהשוואה לאפליקציות האחרות, היא שיש לה אוסף רחב של מתכונים בריאים שיעזרו לך להגיע ליעדים שלך ולהישאר במסלול.

Im2calories

למרות שהאפליקציה הזו עדיין בשלב הפיתוח, היא מבטיחה שתהיה לה תכונה לספירת קלוריות רק על ידי ניתוח תמונה של הארוחה שלך. זה מופעל על ידי Google, וכולנו יודעים ש-Google בדרך כלל מספקת אפליקציות באיכות טובה.

החלטת כבר אילו מהאפליקציות האלה להוריד? לך ועשה זאת והשג את המטרות שלך היום! עם העזרה הנוספת הזו, אנו בטוחים שתאבד את כל המשקל שאתה צריך, תוך זמן קצר.