ערכו רשימה של יעדים לשגרת האימון שלכם

הצעד הראשון הוא להכין רשימה של מטרות לשגרת האימון שלך
על מנת לעשות זאת, הצעד הראשון הוא להכין רשימה של מטרות לשגרת האימון שלך.
במאמר זה אנו נותנים לך כמה טיפים להכנת רשימה משלך של יעדים לשגרת האימון שלך. נסה אותם!

אם אתה מחפש לבצע שינויים מסוימים באימונים שלך, וודא שיש לך יעדים ברורים. וכך, כאן אנו נותנים לך כמה טיפים ליצירת רשימה זו של יעדים לשגרת האימון שלך. נסה אותם כדי לקבל את התוצאות שאתה רוצה!

פעילות גופנית היא ללא ספק הדרך הטובה ביותר לעשות שינוי פיזי ונפשי בחייך. עם זאת, מגיע שלב שבו אתה מגיע לגבולות מסוימים שמעולם לא הגעת אליהם קודם לכן. כשזה קורה, כדאי לשנות את שגרת האימונים שלך.

על מנת לעשות זאת, הצעד הראשון הוא להכין רשימה של מטרות לשגרת האימון שלך. במילים אחרות, זכור תוצאות ספציפיות שאתה מחפש כאשר אתה משנה את השגרה שלך.

טיפים להכנת רשימה של יעדים לשגרת האימון שלך

1. היו יעדים ברורים

המטרות משתנות בהתאם לאדם ולנקודת המבט שלו כלפי פעילות גופנית. יש אנשים שמתאמנים כדי לרדת במשקל בעוד שאחרים רוצים לעלות במשקל בשרירים ולחזק את השרירים שלהם.

אם אתה מחפש לעלות במשקל, אז אולי תרצה לשים לב יותר לתרגילי הרמת משקולות. עם זאת, אם מצד שני, אתה רוצה לרדת במשקל, אז תרגילי אירובי כנראה מתאימים לך יותר.

2. הציבו יעדים ריאליים

אחד העצות החשובות ביותר להגדיר יעדים לשגרת האימון שלך הוא להיות מציאותי עם המטרות שאתה מחפש להשיג. ודא שקלת את היכולות הפיזיות שלך לפני הגדרתן. יעדים בלתי ניתנים להשגה יובילו לאובדן המוטיבציה.

אל תמכור את עצמך גם בחסר, הצב יעדים גבוהים, אבל וודא שהם ניתנים להשגה. כמו כן, המטרות צריכות לשמור עליך מוטיבציה ולאתגר אותך להמשיך ולהשתפר. אולי לא תמיד תגיעו למטרה אבל כמו שנאמר: צרו לכוכבים ואולי תגיעו לירח. במקרה זה, פשוט אל תגזים!

3. זהה את התרגילים הטובים ביותר עבורך

טיפים להכנת רשימה של יעדים לשגרת האימון שלך
טיפים להכנת רשימה של יעדים לשגרת האימון שלך.

על מנת להגדיר את היעדים הטובים ביותר לאימון שלך, עליך לדעת מהם התרגילים הטובים ביותר עבורך. לדוגמה, ייתכן שאתה טוב יותר בתרגילי אירובי מאשר אחרים, ולכן התרגילים האלה עשויים להיות לא כל כך מאתגרים.

עם זאת, ודא שאתה מנסה גם תרגילים חדשים שעשויים להיות קצת קשים עבורך. אתה יכול להשתפר בהדרגה בתרגילים האלה ובסופו של דבר להיות טוב מאוד גם בהם. ההתקדמות עשויה להיות איטית, אבל תרגול עושה מושלם, אז המשיכו בזה.

4. אל תקבע דדליין

אל תגדיר דד-ליין ספציפי כדי להגיע ליעד שלך בעת הגדרת יעדים לאימון שלך, זה עשוי להיות נוגד. תחשוב על זה כעל מרתון, לא על מרוץ אביב.

זה גם עוזר לחשוב על תהליך הגדרת המטרות האלה לאימונים שלך כמו טיפוס על הר. למרות שהמטרה הסופית עשויה להיות להגיע לפסגה, עליך לפצל את ההישגים למטרות ביניים ולטווח ארוך.

5. תיעד את ההתקדמות

רשום את המטרות שלך ותזמן תאריכי הערכה. משוב טוב הוא חלק מהותי מתהליך הצבת יעדים. זה נכון בין אם זה מגיע מעצמך או משותף לאימון.

בעזרת המשוב שתקבל תוכל להתאים את היעדים הראשוניים שלך לטווח קצר ובינוני. עם זאת, הישאר תמיד ממוקד בהשגת המטרות לטווח ארוך שלך.

טיפים אלה ליצירת רשימה של יעדים לאימון שלך יעזרו לך להתקרב להשגתן. סבלנות היא המפתח לתהליך זה, יחד עם התמדה, שכן עשוי לקחת זמן עד להתחיל לראות את התוצאות.

פופולריים