כפיפות בטן כדי לחזק את פלג הגוף התחתון

כפיפות ברבל לחיזוק פלג הגוף התחתון שלך הן טרנדים כיום בעולם הכושר
כפיפות ברבל לחיזוק פלג הגוף התחתון שלך הן טרנדים כיום בעולם הכושר.
בין מגמות הכושר העכשוויות ניתן למנות את סקוואט המשקולות. זה מציע יתרונות רבים ורחבים עבור הגוף שלך ויש הרבה סוגים שאתה יכול לעשות. גלה עוד על סקוואט עם מוטות לחיזוק פלג הגוף התחתון.

סקוואט הם אחד התרגילים הפשוטים והמסורתיים ביותר שקיימים. ובכל זאת, יעילותו הובילה לכך שאנשים יצרו וריאציות רבות לאורך השנים. כפיפות ברבל לחיזוק פלג הגוף התחתון שלך הן טרנדים כיום בעולם הכושר.

להלן, נעבור על התרגילים הללו, כמו גם על הווריאציות העיקריות של כפיפות בטן לחיזוק פלג הגוף התחתון. לאחר שתבינו את המטרה של כל סוג של סקוואט, יהיה לכם קל יותר לבחור את זה המתאים ביותר לצרכים ולציפיות שלכם.

שלוש וריאציות של סקוואט לחיטוב השרירים שלך

למרות שאנו נוטים לחשוב על כושר כעל משהו מודרני, אימוני כוח קיימים עוד מימי קדם. למעשה, כושר היה חיוני להישרדות המין שלנו, כמו גם להתפתחות אינטלקטואלית וחיי קהילה.

ואכן, ההתקדמות במדע ובטכנולוגיה הועילה מאוד לאימוני כושר. היום תמצאו המון מכונות, אביזרים ותרגילים ספציפיים כדי לעבוד על כל חלק בשרירים ולשפר את הכוח והסיבולת הפיזית.

באשר לסקוואט, הם הפכו לחלק מרכזי בשגרת אימון לחיטוב וחיזוק השרירים. נכון לעכשיו, ישנם למעלה מעשרה סוגים של סקוואט, כל אחד עם מטרה ספציפית כמו גם עמדות, משקלים ועומקים שונים.

להלן שלושת סוגי הסקוואט העיקריים ומה הם יביאו לשגרת האימון.

1. סקוואט משקולת לחיזוק פלג הגוף התחתון

כפיפות בטן לחיזוק פלג הגוף התחתון הם התרגיל היעיל ביותר. הם גם אידיאליים אם אתה מחפש לשפר את הכוח שלך. הסיבה העיקרית לכך היא שניתן להשתמש ביותר משקולות עם סוג זה מאשר עם סקוואט אחרים.

יתרה מכך, חשוב לזכור שהם מכוונים לשרירים בצורה מסוימת. המשקולות המשמשות בשריר הטרפז שלך גורמות לגופך להישען מעט קדימה. כפי שאתה אולי יודע, אתה לא יכול לעשות סקוואט עם משקולת עם הגוף שלך זקוף.

כפיפות בטן כדי לחזק את פלג הגוף התחתון: מסקנה
כפיפות בטן כדי לחזק את פלג הגוף התחתון: מסקנה.

נטייה קלה זו מייצרת מתח בגלוטס ובמסטרינג. במקביל, זה מאלץ את הליבה ואת פלג הגוף העליון לשמור על שיווי משקל.

אתה צריך להגדיל את המרחק שאתה מוריד את הגוף שלך ואת המשקל שאתה משתמש בהדרגה. כמה תלוי ברמת הכושר שלך ואיך הגוף שלך מסתגל לסקוואט. למהלך מתקדם יותר, נסה להוריד את הירכיים מתחת לברכיים בעת ביצוע כפיפות בטן.

כמובן, נדרש זמן, תרגול והרבה מסירות כדי להגיע לנקודה הזו. ובכל זאת, התוצאות לא ייקח הרבה זמן להופיע אם תישאר עקבי. אתה תראה במהירות את פלג הגוף התחתון שלך מתחזק. כמו כן, תראה את השרירים באותו חלק של הגוף שלך משתפרים.

2. סקוואט משקולת קדמי לארבע ראשי

סקוואט משקולת קדמי נהדר למי שרוצה לגוון את הרגליים ולתת דחיפה למראה שלהם. וריאציה זו היא מעט יותר פשוטה מהסקוואט המשקולת ומטרתה היא למקד את הארבע ראשי.

ככזה, אנשים תמיד צורכים פחות משקל מאלה המשמשים לסקוואט רגיל. המשקל שנשמר בגובה הכתפיים "מאלץ" את גופך להישאר זקוף. זה גם גורם לך לעבוד על שיווי המשקל שלך כדי להימנע מנפילה עם הפנים כלפי מטה על הקרקע.

ככזה, החזרה על התנועה לא רק מכוונת לארבע ראשי אלא גם מפעילה את שרירי הבטן והגב התחתון.

כדאי גם להזכיר שתרגיל זה דורש ריכוז וקואורדינציה מוטורית. כתוצאה מכך, אתה נותן את דעתך ומתמקד באימון.

3. סקוואט משוקלל

כפיפות בטן משוקללות חוזרות לאימוני כושר קלאסיים יותר או מהאסכולה הישנה, שהם פחות מסובכים. ככאלה, הם האופציה הטובה ביותר עבור אלה שרוצים להתחיל לאט לאט לתרגל סוג זה של פעילות גופנית ולהפיק תועלת מהתוצאות שלו.

כדי לעשות סקוואט משוקלל, אתה כמעט משתמש באותה טכניקה כמו סקוואט קדמי. עם זאת, במקום להשתמש במשקולת משוקלל, אתה משתמש במשקולת או בקטלבל. כך או כך, תמיד כדאי לשמור אותם בגובה החזה. התנועה הבסיסית כוללת כיפוף של הברכיים והירכיים תוך כדי תנועה למצב כפוף.

כפיפות בטן כדי לחזק את פלג הגוף התחתון: מסקנה

ללא קשר לסוג שבו תבחר, סקוואט הוא תרגיל נהדר ויעיל שיכול לעזור לך להגביר את רמת הכושר שלך. כפיפות משקולת לחיזוק פלג הגוף התחתון הן אופציה מצוינת. ובכל זאת, זכור לדבר תמיד עם הרופא שלך לפני שמתחילים לתרגל אותם.

פופולריים