5 תרגילי רצועת התנגדות לזרועות

אתה יכול לעשות את תרגילי זרועות ההתנגדות האלה מהבית שלך או מכל מקום שתרצה
בנוסף, אתה יכול לעשות את תרגילי זרועות ההתנגדות האלה מהבית שלך או מכל מקום שתרצה.
הנה דרך מצוינת לחזק את הידיים תוך מספר דקות בלבד בכל יום, ומהנוחות של הבית. רצועת ההתנגדות היא אביזר אימון נהדר שאתה בהחלט תהנה ממנו.

הדו-ראשי והתלת-ראשי שלך בהחלט ייהנו מאימון באמצעות רצועת ההתנגדות במקום המשקולות והדיסקים האופייניים. וכך, נראה שהשיטה החדשה הזו זכתה ליותר תשומת לב ומעריצים בעולם הכושר. במאמר זה נראה לך כיצד להשתמש ברצועת ההתנגדות לזרועות.

איך לעבוד על הזרועות עם רצועת ההתנגדות

רצועת ההתנגדות היא כלי שימושי לפעילות גופנית מכיוון שהיא נמתחת פי כמה וכמה מהאורך המקורי שלה. האלמנט החדש הזה יכול לתת לאימונים שלך טוויסט חדש, במיוחד אם אתה משועמם עם המשקולות המסורתיות. כמו כן, זו דרך מצוינת להשתמש בשרירים שאנחנו לא מתאמנים בדרך כלל.

בנוסף, אתה יכול לעשות את תרגילי זרועות ההתנגדות האלה מהבית שלך או מכל מקום שתרצה. הנה כמה מהתרגילים הטובים ביותר לזרועות, באמצעות אביזר זה.

1. תלתל דו-ראשי

האימון הדו-ראשי הזה לא ידרוש מכם להשתמש בשום דבר אחר מלבד הרצועה והגוף שלכם. התחל בעמידה ובצעידה עם רגל אחת קדימה. לאחר מכן, עם אותה רגל, דרוך על אמצע רצועת ההתנגדות והחזק את הקצוות כשהידיים שלך פונות כלפי מעלה.

כעת, הנח את הידיים כלפי מטה מעט לפני הגו. לאחר מכן, כופף את המרפקים ונסה לגרום לפרקי האצבעות שלך לגעת בכתפיים שלך. וודאו שזו תנועה זורמת ואיטית, לאחר מכן החזיקו מספר שניות וחזרו לאט למצב ההתחלתי. חזור על זה 20 פעמים.

2. תלתלי שורש כף היד

לתרגיל זה תזדקק לרצועת ההתנגדות וכיסא או ספסל. שב עם הגב ישר והרגליים פשוקות מעט. דרוך על קצה אחד של הרצועה עם קצה כף רגל ימין ואחז בקצה השני ביד שמאל.

איך לעבוד על הזרועות עם רצועת ההתנגדות
איך לעבוד על הזרועות עם רצועת ההתנגדות.

הנח את המרפק השמאלי על הירך השמאלית כשהאמה באוויר אופקית וכף היד שלך פונה כלפי מטה. לאחר מכן, כופפו מעט את פרק כף היד והחזק למשך מספר שניות לפני שתחזור לעמדת ההתחלה. חזור על זה 20 פעמים והחלף זרועות.

3. תלתלים מעל הראש

לתרגיל זה עם רצועת ההתנגדות, תזדקק לתמיכה כלשהי כדי להחזיק אותה. אלמנט זה יכול להיות ידית דלת מכיוון שהוא צריך להיות בערך בגובה הטבור. וכך, התחל בעמידה מול הרצועה המוחזקת על ידי התמיכה, והחזק את הקצוות כשכפות הידיים שלך פונות כלפי מעלה והידיים מתוחות.

לאחר מכן, כופפו את המרפקים כדי להביא את פרקי הידיים אל האוזניים, החזיקו למשך מספר שניות וחזרו לאט לעמדת ההתחלה. בצע 20 חזרות על התרגיל הזה לכל זרוע.

4. דחיפה תלת ראשי

בדיוק כמו התרגיל הקודם, גם לתרגיל הזה תזדקק לתמיכה. עם זאת, תצטרך שזה יהיה גבוה יותר, ברמת הראש שלך. לאחר מכן, עמוד מול רצועת ההתנגדות וכופף מעט את הברכיים.

התחל עם המרפקים שלך כפופים ובכלוב הצלעות שלך, והאמות מקבילות לקרקע. אין למתוח את רצועת ההתנגדות עדיין, עד לרגע זה. לאחר מכן, הורידו לאט את האמות לצד הירכיים, החזיקו וחזרו לאט. לאחר מכן חזור על זה 20 פעמים.

5. הרחבות תלת ראשי מעל הראש

גם התרגיל האחרון הזה צריך צורה כלשהי של תמיכה, הפעם בגובה הברכיים. פני הרחק מהרצועה/תמיכה, והחזק קצה אחד בכל יד. הרם את הידיים כך שהמרפקים יהיו ליד האוזניים והמרפקים כפופים כשהאמות מקבילות לקרקע.

לבסוף, האריכו את המרפקים כך שהידיים יהיו מעל הראש, החזיקו כמה שניות וחזרו לאט. חזור על זה עוד 20 פעמים.

וכך, על ידי שימוש בחמשת תרגילי הזרוע האלה עם רצועת ההתנגדות, תגביר את הגוון ותבנה את השרירים שלך. בנוסף, זה דורש רק כמה דקות בכל יום.

פופולריים