התרגילים הטובים ביותר עבור האישיות שלך

בחר את התרגילים הטובים ביותר עבור סוג האישיות שלך כדי שהאימון שלך יוכל להתאים יותר לאורח החיים שלך
בחר את התרגילים הטובים ביותר עבור סוג האישיות שלך כדי שהאימון שלך יוכל להתאים יותר לאורח החיים שלך.
בהתאם לסוג האישיות שלך, סוג התרגיל שאתה צריך לעשות עשוי להיות שונה. האם ידעת על הקשר המוזר הזה? להלן התרגילים הטובים ביותר עבור האישיות שלך.

האם אתה יודע מהי הדרך הטובה ביותר להתאמן ולא לוותר? בחר את התרגילים הטובים ביותר עבור סוג האישיות שלך כדי שהאימון שלך יוכל להתאים יותר לאורח החיים שלך. במאמר זה, גלה אילו סוגי תרגילים או דיסציפלינות עליך לבחור בהתאם לאיך אתה ואיך אתה חי וחושב.

בצע את התרגילים הטובים ביותר עבור סוג האישיות שלך

"תגיד לי איך אתה ואני אגיד איזו פעילות גופנית מתאימה לך" יכול להיות סיכום מאוד מדויק של מה שאנחנו הולכים לספר לך הבא. ברור שלא כולם מתאימים לכל סוג של פעילות גופנית או משמעת אימון. הכל תלוי איך אתה כאדם, מה אתה כן נהנה לעשות ומה לא נהנה לעשות.

בהתאם לסוג האישיות שלך, אתה יכול לבחור את הפעילות הגופנית האידיאלית עבורך. לחלקם עדיף להתאמן לבד, בעוד שלאחרים זה כיף יותר אם יש מוזיקה. בנוסף, יש גם אנשים שאוהבים לרכז קבוצה להתאמן.

1. התרגילים הטובים ביותר לאישיותך: יוצאים

אולי אתה אוהב להיות מוקף באנשים, יש לך הרבה חברים וללכת לשתות משהו או להיפגש עם הקולגות שלך מחוץ לחדר הכושר כשתסיים להתאמן. אם זה המקרה, אנו ממליצים לנסות פעילויות די 'מהנות', אם אפשר לקרוא לזה כך!

בצע את התרגילים הטובים ביותר עבור סוג האישיות שלך
בצע את התרגילים הטובים ביותר עבור סוג האישיות שלך.

לדוגמה, תרגילים ופעילויות מהנים ושובבים עשויים לכלול זומבה או כל סוג אחר של ריקוד. אולי כדאי גם לשקול לנסות אירובי או התעמלות.

2. התרגילים הטובים ביותר לאישיותך: מופנם

טיפוס אישיות זה הוא הפוך לגמרי מהאמור לעיל: אתה מעדיף להיות לבד ואתה נהנה מזמן לבד או במצבים שבהם אף אחד לא שם לב אליך.

במקרה זה, אנו ממליצים לך להתאמן בבית (עם סרטון אימון או אפליקציה בטלפון), או אפילו לצאת לריצה בפארק, עם קצת מוזיקה טובה בתור החברה היחידה שלך.

3. אישיות רגועה

סוג זה של אישיות הולך טוב מאוד עם פעילויות מרגיעות כמו יוגה, פילאטיס, שחייה או טאי צ'י. אמנם תרגילים מסוג זה אינם האפשרויות הטובות ביותר לירידה במשקל או להגדלת מסת השריר, אך האמת היא שהם מקצועות הדורשים הרבה כוח, גמישות ומאמץ.

הם גם מושלמים עבור אנשים שיכולים להתרכז ולהתמקד במשימות שלהם. עם זאת, פעילויות אלו יכולות להועיל מאוד גם למי שצריך להפחית מתח ודאגות יומיומיות.

4. אישיות דינמית

אם אתה מישהו שמשעמם בקלות, אוהב אתגרים ואוהב יצירתיות, עדיף לך לתרגל תרגילים כמו HIIT, קרוספיט או טבטה. עם הדיסציפלינות האלה, אין שני מפגשים זהים!

אפשרות נוספת היא להירשם לחדר כושר שיש לו לוח פעילות מגוון למדי. כך תוכלו 'לקפוץ' משיעור לשיעור כך שכל יום וכל אימון הוא ייחודי ומרגש.

5. התרגילים הטובים ביותר לאישיותך: מסורתיים יותר

אולי אתה לא מעריץ גדול של שינויים בשגרה שלך, אתה לא אוהב מורה שונה מזה שאתה כבר מכיר, ואתה קצת מפחד מהמכשירים החדשים בחדר הכושר?

אל דאגה: יש תרגילים לסוג האישיות שלך. אולי תרצה לבחור אופני כושר, הליכון או אליפטי או לעקוב אחר שגרת אימוני משקולות שאינה משתנה יותר מדי.

מעבר לכך, כדאי לזכור שאם תעשו תמיד את אותם תרגילים, השרירים יתרגלו ויהיה קשה להגיע לתוצאות טובות. נסו לעודד את עצמכם לבצע התאמות קטנות או שינויים בשגרה שלכם.

6. אישיות ממושמעת

להלן התרגילים הטובים ביותר עבור האישיות שלך
להלן התרגילים הטובים ביותר עבור האישיות שלך.

האם אתה אחד שאוהב לתכנן את השבוע מראש, לא משאיר דבר ליד המקרה ורוצה שהכל יהיה בשליטה? אם כן, אנו ממליצים לבחור בתוכנית אימון בעצימות גבוהה ופונקציונלית או בסוג כלשהו של אימונים בסגנון צבאי.

דוגמאות לכך יכולות לכלול קרוספיט או אימוני משקולות אינטנסיביים בחדר הכושר.

7. עצבני או חרד

זה לא סוג אישיות בפני עצמו, אלא נסיבות (בתקווה זמניות) הנגרמות על ידי קצב החיים הנוכחי. אם זה המקרה שלך, אנו ממליצים לך לבחור בדיסציפלינות המאפשרות לך לשחרר מתחים ולהיות עייפים מספיק כדי שתישן טוב בלילה, ותחזק את המערכת החיסונית שלך.

אם זה נשמע כמוך, נסה דיסציפלינות כגון קרב גוף, אגרוף או אפילו אומנויות לחימה. האחרון יעניק לך שליטה עצמית, משמעת ויעזור לך לאזן הן נפשית והן פיזית.

8. איש בוקר

עבור אלה שאוהבים להתעורר מוקדם ולהטעין את הסוללות שלו בהירה ומוקדם בבוקר, ריצה לפני ארוחת הבוקר יכולה להיות אופציה מצוינת. אלטרנטיבה נוספת היא לנצל את ההליכה לחדר הכושר מיד עם פתיחתו להתאמן בשקט.

9. ינשוף לילה

אם, להיפך, אתם בדרך כלל מתעוררים מאוחר או אם אתם לא מאוד פרודוקטיביים בבקרים, כדאי להתאמן רק אחר הצהריים. עם זאת, אל תחכו יותר מדי או תעשו פעילות גופנית לאחר השקיעה כי זה ימנע מכם להירדם ולנוח כמו שצריך.

כפי שאתה יכול לראות, סביר יותר שתדבק באימון אם אתה עושה את התרגילים הטובים ביותר עבור סוג האישיות שלך.

במילים אחרות, הדרך הטובה ביותר להמשיך להתקדם לעבר יעדי הכושר שלך היא לא להכריח את עצמך לעשות משהו שבאמת לא מתאים לאישיות או לאורח החיים שלך. במקום זאת, בחר אימון שמתאים יותר לך ולאישיות שלך.

פופולריים