4 טיפים להפחתת שומן בטני

ישנן וריאציות רבות של מי ניקוי רעלים
ישנן וריאציות רבות של מי ניקוי רעלים, אך אלו המפחיתות את השומן בבטן הן הבאות.
הבטן שלנו גדלה בגלל עודף שומן או גזים. שמירה על בטן התואמת את שאר הגוף שלנו היא לא רק עניין של אסתטיקה, אלא גם של בריאות.

בדרך כלל אנו מתייחסים לאזור הבטן של הגוף שלנו כ"בטן", במקרים מסוימים, אזור זה יכול להיות מעט מגושם. לפעמים, הבטן שלנו בולטת והופכת לחלק המושך את העין בגופנו. זה יכול אפילו להפוך לבעיה כשמדובר בניסיון בגדים, תנועה והרגשה טובה עם הגוף שלנו.

לכן, המשימה של הפחתת שומן בטני היא מחויבות לרווחתנו, שתשפיע על האופן שבו אנו נראים. אז היו מוכנים לשלב את הטיפים הבאים בשגרה שלכם כדי להשיג בטן שטוחה ובריאה!

התזונה האורגנית

לעתים קרובות, ישנם מזונות בתזונה שלנו המזיקים לגופנו. לדוגמא: מזון מעובד ומטוגן. מזונות אלו, מלבד תכולה גבוהה של פחמימות, סוכרים וצבעים, מעודדים עלייה במשקל וכולסטרול. בנוסף, הם כבדים והגוף שלנו מתקשה לעבד אותם, מה שעלול לגרום גם לרפלוקס וגזים.

לכן עדיף להימנע ממזון מעובד בכל מחיר. היתרונות הפוטנציאליים שאנו יכולים לקבל מסוג מזון זה אינם רלוונטיים בהשוואה לנזק שהם גורמים בגופנו. במקום זאת, הרבה יותר טוב לשלב מזון אורגני בתזונה שלנו. מזון אורגני בריא יותר והוא יכול לעזור לך להוריד שומן בבטן. אם אתה רוצה ללמוד קצת יותר על איך להוריד שומן בטני ממזונות מסוימים, לחץ כאן.

מי ניקוי רעלים

הדעה הרווחת ביותר היא שכדאי לעשות כפיפות בטן
כדי להפחית את השומן בבטן, הדעה הרווחת ביותר היא שכדאי לעשות כפיפות בטן.

טיפ נוסף לשמירה על תזונה נכונה, הוא לשתות מי גמילה. מי ניקוי רעלים, כפי שהשם שלהם מעיד, משחררים את האיברים שלנו ומביאים יתרונות נוספים, כמו ביטול אגירת נוזלים, האצת חילוף החומרים שלנו וחלקם אפילו יכולים להיות מקור מצוין לסיבים.

כדי להכין מי גמילה אתה רק צריך לשים מים ואת הפירות לבחירתך במיכל. אפשר גם להכין שייקים, אבל היתרון של מי גמילה הוא שאפשר לשתות אותם במקום מים רגילים וכך תהיו עקביים. ישנן וריאציות רבות של מי ניקוי רעלים, אך אלו המפחיתות את השומן בבטן הן הבאות:

  • לימון ומלפפון: לימון הוא כלי עזר להורדת שומן, והמלפפון מקדם את ניקוי הכליות מכיוון שהוא מכיל הרבה מים. זה גם מחזק את המערכת החיסונית שלנו ומבטל אקנה לטווח ארוך!
  • צ'יה: זרעי צ'יה מכילים כמויות גדולות של סיבים וחלבונים. אתה יכול לערבב אותם רק עם מים או להוסיף איזה פרי שאתה מעדיף.
  • אננס: לאננס יש פעולה אנטי דלקתית, ולכן הוא מצוין בהפחתת שומן בטני כי הוא עוזר להיפטר מנפיחות.

מהלך \ לזוז \ לעבור!

לרקוד, לקפוץ, לרוץ, לזוז! תעשה אירובי! כדי להפחית את השומן בבטן, הדעה הרווחת ביותר היא שכדאי לעשות כפיפות בטן. זה יעיל, אבל הסוד האמיתי להפחתת השומן בבטן הוא על ידי ביצוע אירובי.

קרדיו שורף שומן ומאשר מחדש את רקמות השריר. בדרך זו, פעילות גופנית קרדיווסקולרית אחראית לשריפת השומן שאתה צורך במזונות מסוימים. זה מונע משומן להצטבר על הבטן שלך, וגורם לה להיראות מגושם יותר.

ישנם סוגים רבים של תרגילי לב וכלי דם. כמה דוגמאות הן ריצה, הליכה וקפיצה בחבל. אם אתה רוצה משהו יותר משוכלל ומהנה אתה יכול לנסות זומבה, HIIT או ספינינג. הדבר החשוב הוא שתבצע פעילות קרדיווסקולרית לפחות פעמיים בשבוע כדי להפחית בהצלחה את השומן בבטן.

אפס מתח

למרות שנראה שללחץ אין שום קשר לשומן הבטן שלנו, יש קשר קטן בין שניהם. קישור זה הוא הורמון הקורטיזול. הורמון זה משתחרר כאשר אתה נמצא ברמות גבוהות של לחץ. קורטיזול מגביר את רמות הסוכר בדם ומסייע בעיבוד שומנים. לכן, רמות קורטיזול גבוהות מזיקות, מכיוון שהן מגדילות את כמות השומן בגופנו.

לכן, אם מתח תמיד קיים באורח החיים שלך, כעת יש לך סיבות להירגע, לשתות מעט מי לימון ולא לאפשר השפעות שליליות, פיזיות ונפשיות. יש לציין שזה מאוד חשוב, כי אתה יכול לעשות הרבה דברים כדי להפחית את השומן בבטן, אבל אם אתה בלחץ, זה כאילו כל מה שאתה עושה הוא לשווא.

בלי בגדים צמודים

הדבר החשוב הוא שתבצע פעילות קרדיווסקולרית לפחות פעמיים בשבוע כדי להפחית בהצלחה את השומן בבטן
הדבר החשוב הוא שתבצע פעילות קרדיווסקולרית לפחות פעמיים בשבוע כדי להפחית בהצלחה את השומן בבטן.

הימנע משימוש בבגדים צמודים, כולל חגורות. ביגוד צמוד הוא רע מאוד כאשר אתה רוצה להפחית את השומן בבטן, מכיוון שהוא הופך את רקמת העור שלך לדחוסה מאוד, מה שמוביל לזרימת דם לקויה. כאשר יש זרימת דם לקויה, הרקמות מתעבות שומן והן נעשות הרבה יותר מועדות לסבול מצלוליט.

במבט ראשון, חגורה יכולה לעצב את הגוף שלך ולהסתיר את הבטן, אבל זה כל מה שהם עושים, מסתירים אותה. אז לפני שיש לך בטן מגושמת עוד יותר שמלאה גם בצלוליט, הימנעות מלבוש צמוד היא לטובה.

מצד שני, שמירה על בטן צמודה בזמן הליכה היא אלטרנטיבה מצוינת. אל תבלבלו בין תכונת הבטן לבין כיווץ השרירים ועצור את הנשימה. אתה רק צריך למקד את האנרגיה שלך בבטן. אם תעשה את זה כשאתה הולך או כשאתה מתאמן, תראה איך, בהדרגה הבטן שלך מתחילה להתכווץ.

הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לדאוג לרווחת גופנו באופן כללי, כאשר אנו בריאים פיזית זה משקף באופן בו אנו נראים. בנוסף, אין דבר קל ומהנה יותר מאכילה בריאה, פעילות גופנית ולהיות רגוע. היפטר משומן הבטן שלך עם העצות הפשוטות האלה שיגרמו לך להרגיש טוב יותר.

בעזרת הטיפים הללו תפטרו מהשומן הבטני ויהיה לכם גוף בריא. נסו להפוך את העצות הללו להרגלים. זה לא חייב להיות משהו שאתה עושה באופן ספורדי. כך תבחין בשינויים בגודל הבטן שלך וחלקים אחרים בגופך ישתפרו אף הם.

פופולריים