שריפת שומן וחיטוב הגוף שלך: טיפים יעילים

אם המטרה שלך היא לשרוף שומן ולחטב את הגוף שלך
אם המטרה שלך היא לשרוף שומן ולחטב את הגוף שלך, דיאטה ופעילות גופנית הם חיוניים.
למד כמה טריקים וטיפים לשריפת שומן בחדר הכושר ולחיטוב הגוף שלך עד הסוף. שימו לב לתזונה שלכם ותכננו את השגרה המושלמת.

אם המטרה שלך היא לשרוף שומן ולחטב את הגוף שלך, דיאטה ופעילות גופנית הם חיוניים. למרות שזה אולי נראה מופשט מדי, במאמר זה נספק כמה עצות להשגת המטרות שלך. תוכל לשרוף שומן ולהפוך לגוון מבלי לסבול מ"אפקט הריבאונד" הנורא.

איך לשרוף שומן ולחטב את הגוף שלך: דיאטה

עבור אנשים מסוימים, עצם האזכור של המילה "דיאטה" יכול לעורר תחושת רעב. אבל זה לא חייב להיות ככה! מה שאנחנו צריכים לעשות זה לשמור על תזונה מאוזנת ובריאה, להתאים את המנות לגובה, למשקל ולרמת הפעילות הגופנית שלנו.

תזונה נכונה תעזור לכם לשרוף שומן ולחטב את הגוף, ובמקביל גם תעניק לכם יותר אנרגיה, תבלום את התיאבון ותמנע תחושות של נפיחות.

תזונאים ממליצים בדרך כלל על דיאטה של (בערך) 3000 קלוריות יומיות. מתוכם, 58 אחוז צריכים להיות פחמימות, 26 אחוז שומנים בריאים, ו-16 אחוז הנותרים חלבונים באיכות גבוהה.

כמובן, כדי שהדיאטה תניב תוצאות אפקטיביות, היא צריכה להיות מותאמת אישית לפי המאפיינים של כל אדם. כלל אצבע שימושי: לצרוך 0,8 גרם (0,02 גרם) שומן לקילו (לכל ק"ג) ממשקל הגוף בכל יום. אתה יכול גם לבקר תזונאי, שיכול לספק תוכנית ארוחות מיוחדות מתאימה.

אם אתה רוצה לשרוף שומן ובעל גוף חיטוב, נוכל לתת לך דוגמה לתזונה יומית. יש להשלים את זה גם על ידי פעילות גופנית שלוש פעמים בשבוע.

  • ארוחת בוקר: קפה עם חלב (ללא סוכר), שתי חתיכות טוסט מחיטה מלאה עם גבינת שמנת, וחתיכת פרי אחת.
  • אמצע הבוקר: תה עם חלב (ללא סוכר), חתיכת פרי, וחופן אגוזים עם ארבע כפות של דגנים ללא סוכר.
  • ארוחת צהריים: סלט אורז מלא עם עגבניות ואבוקדו, פילה הודו או עוף וחתיכת פרי אחת.
  • חטיף: רזה יוגורט עם שתי כפות דגנים ללא סוכר וכוס מיץ טבעי.
  • ארוחת ערב: ירקות מוקפצים עם פילה הייק צלוי (השתמשו בשמן זית), חתיכת לחם מחיטה מלאה ויוגורט רזה.

שריפת שומן וחיטוב הגוף שלך: פעילות גופנית

איך לשרוף שומן ולחטב את הגוף שלך: דיאטה
איך לשרוף שומן ולחטב את הגוף שלך: דיאטה.

הנקודה השנייה שתאפשר לכם לעצב מחדש את הגוף היא התעמלות בבית או בחדר כושר. תרגילים חיוניים לכלול במפגשים השבועיים שלך הם:

1. ספרינטים על הליכון

כדי להתחיל, לעשות קצת אירובי על ההליכון (או ללכת לטייל בפארק). הדקה הראשונה צריכה להיות איטית, אך לאחר מכן האצה עד שתגיע למהירות המרבית למשך שלוש דקות. לבסוף, הרגע עם דקה אחת במהירות מתונה.

2. קפיצות סקוואט

סקוואט הוא תרגיל מקיף שיעזור לך להשיג את מטרות הכושר שלך. כאן תעשה גרסה דינמית יותר, מושלמת לחיטוב הרגליים.

עמוד עם הרגליים ברוחב הכתפיים, ואז הנח את הידיים מול הגוף וכופף מעט את הברכיים. אל תשכח לשמור על גב ישר. לאחר מכן, הורד את גופך עד שהאצבעות שלך נוגעות ברצפה. ממצב זה, קפצו למעלה בכוח והשתרעו את הידיים והרגליים.

3. דדליפט עם מוט

זהו עוד תרגיל גוף מלא, המאפשר לך לשרוף שומן ולחטב את השרירים שלך. תצטרך בר ושתי צלחות במשקל מתאים. אל תגזים עם המשקל בהתחלה.

ממצב עמידה, תפוס את המוט בשתי ידיים. הזרועות שלך צריכות להיות לצדדים שלך. שמור את הרגליים ברוחב הירכיים וכופף את הברכיים. לאחר מכן, הזיזו מעט את פלג הגוף העליון קדימה והורידו את הזרועות עד שהצלחות נוגעות בקרקע. לבסוף, חזור למצב ההתחלתי שלך, אבל לאט.

לבסוף, אם אתה רוצה שגרה תוססת יותר שלא ייקח יותר מדי זמן, נסה את HIIT. אימון אינטרוולים בעצימות גבוהה מורכב מתרגילים מאתגרים עם מנוחה מועטה בין הסטים. זה לא ייקח יותר מ-15 דקות ביום!

פופולריים