סיים את אורח החיים הישיבה שלך עם תנועות יומיומיות

אתה רק צריך לשלב כמה שגרות נוספות בחיי היומיום שלך כדי להשאיר את אורח החיים הישיבה הזה מאחור
אתה רק צריך לשלב כמה שגרות נוספות בחיי היומיום שלך כדי להשאיר את אורח החיים הישיבה הזה מאחור.
כל פעולה קטנה בחיי היומיום שלנו יכולה לייצג הזדמנות להרגיש טוב יותר. למד כמה טיפים להילחם נגד אורח חיים בישיבה על ידי התמקדות בפרטים קטנים.

זוהי אחת הרעות הרעות של החיים המודרניים: מספר האנשים המושפעים מחוסר פעילות גופנית בחייהם עולה מדי שנה. התירוצים רבים, אבל השינוי הוא לא רק הכרחי, הוא גם אפשרי בהחלט. אנו אגיד לך איך לסיים את אורח החיים הישיבה שלך בצורה פשוטה.

אנשים שחיים בישיבה הם לא היחידים שצריכים ללמוד להיות פעילים יותר; אפילו האנשים הפעילים ביותר עדיין יכולים לזוז יותר. אתה רק צריך לשלב כמה שגרות נוספות בחיי היומיום שלך כדי להשאיר את אורח החיים הישיבה הזה מאחור.

מי שיש לו את הזמן והנטייה הכלכלית יכול לשבור את המונוטוניות ותמיד להישאר פעיל באמצעות שינויים קלים. עם זאת, האנשים שאינם מתאמנים באופן סדיר הם אלו שצריכים ביותר לעקוב אחר הטיפים הללו.

להירשם לחדר כושר תמיד יהיה רעיון טוב, אבל זה לא הכרחי. מה שחשוב הוא לחיות את החיים הכי בריאים שאפשר. רק 150 דקות של פעילות מתונה בשבוע נחוצות כדי לשבור את מעגל הקסמים. זה שווה לשעתיים ושלושים דקות, פרק זמן שניתן לחלק לכמה בלוקים יומיומיים לפי הצורך.

אסטרטגיות לסיום אורח החיים הישיבה שלך

התרחקות מאורח חיים בישיבה

כדי להתגבר על חוסר הפעילות הגופנית, הליכה היא האפשרות מספר אחת. מלבד נעליים נוחות, זה לא דורש אביזרים מיוחדים או כל עמלה חודשית. הליכה היא פעילות שתמיד תוכלו לבצע, בכל מקום ובכל זמן.

לדוגמה, כדי להשתחרר מחיי הישיבה שלך, ללכת למשרד. אם המרחק למקום העבודה שלכם ארוך מאוד ואתם צריכים לנסוע ברכב או בתחבורה ציבורית, ישנן אפשרויות נוספות להתנייד ברגל. אפשרות אחת היא להחנות את הרכב במרחק מסוים מהכניסה למקום העבודה או לרדת מהאוטובוס כמה תחנות לפני.

כמו כן, רשימת המשימות היומיומיות הכרוכות בהליכה, שמטרתן הספציפית לגרום לנו לזוז, היא רחבה ביותר. הם כוללים הוצאת הכלב לטיול או הליכה לסופר לקניות. אפילו הליכה לקניון מאפשרת לך לעשות כמה צעדים.

רכיבה על אופניים כדי למנוע אורח חיים בישיבה

הסיבות לניקוי אבק מהאופניים או רכישת אחד חדש אינן רק לבריאות שלך. רכיבה על אופניים היא נהדרת ככלי תחבורה. בנוסף להיותו ידידותי לסביבה ואינו מייצר רעשים מעצבנים או עומסי תנועה, רכיבה על אופניים היא תרגיל מצוין.

מדרגות הן בעלות ברית, לא אויבות

אנו אגיד לך איך לסיים את אורח החיים הישיבה שלך בצורה פשוטה
אנו אגיד לך איך לסיים את אורח החיים הישיבה שלך בצורה פשוטה.

מעליות ומדרגות נעות הן שניים מהפתרונות שמספקת ההתקדמות התעשייתית והטכנולוגית שעוזרת לנו לעלות בניינים. הם ללא ספק ציוד הכרחי, אבל אתה לא צריך לעשות בהם שימוש לרעה.

לעלות שתי קומות או גישה לרחוב מתחנת המטרו צעד אחר צעד הן שתיים מהדרכים הטובות ביותר להפריע לאורח חיים בישיבה. יתר על כן, אם זה יהפוך לשגרה, הרגליים שלך יראו בגאווה את ההתפתחות החיובית של כל השרירים שלהן.

אתה גם צריך לעבור במשרד

מחשבים, טלפונים ואימיילים נמצאים כולם בלחיצה אחת; אנחנו אפילו לא צריכים לעזוב את הכיסאות שלנו. אנחנו מבלים שעות שלנו, יום יום, שבוע אחר שבוע בישיבה ליד שולחן העבודה, בעבודה מול המחשב.

עם לוחות זמנים של עבודה המכסים את רוב היום ותחומי אחריות שאינם מאפשרים יותר מדי הסחות דעת, מעבר דירה יכול להיות משימה בלתי אפשרית באמת. למרות זאת, אתה צריך לאפשר את זה.

האפשרויות הן רבות: למשל, לא להשתמש בטלפון כדי להתייעץ או לתקשר משהו לאנשים שנמצאים באותו משרד. ללכת לתחנת העבודה שלהם במקום לשלוח אימייל.

לעלות או לרדת במדרגות בזמן העבודה זה נהדר. בנוסף, אנו ממליצים לא לקחת בקבוק מים לשולחן האישי שלך. עדיף לקום כל 45 דקות כדי להזיז את הגוף ולהעניק לחות גם כן.

לשחק כמו ילדים

כמעט בכל המשפחות יש ילדים קטנים: אחים, אחיינים או בני דודים. אלא אם כן יש כוח גבוה יותר שמונע זאת, ילדים תמיד פעילים, קופצים, זזים ומשחקים. השתתפות במשחקים אלו היא דרך טובה ליהנות מהרבה פעילות גופנית.

לתרגל ספורט

לגבי החלופה האחרונה שאנו מציעים, האפשרויות אינסופיות: כדורגל, כדורסל, כדוריד, טניס, אתלטיקה, טיפוס, חץ וקשת, שחייה וכו'. ניתן לבחור בין ספורט קבוצתי או אישי.

ריקוד הוא גם פעילות אירובית מועילה מאוד. ריקוד לשיר שלוש פעמים ביום מסתכם בסביבות 10 דקות ביום. לפיכך, עליך לרקוד או לעשות כל אחת מהפעילויות האחרות הללו כדי לסיים את אורח החיים הישיבה שלך. אתה רק צריך את הנחישות לעשות את זה וללכת עם הזרם.

פופולריים