דבש: להחלמה טבעית של השרירים

כמות טובה להחלמת השרירים של ספורטאי היא 32 גרם סוכר טבעי
כמות טובה להחלמת השרירים של ספורטאי היא 32 גרם סוכר טבעי.
הסוד השמור ביותר של הדבורים, בעל תכונות חיוביות מרובות לגוף האדם. כאן נדבר על המאפיינים האנטי דלקתיים, נוגדי החמצון והמולטי ויטמין שלו, שהופכים את אכילת הדבש לאמצעי מצוין לנקוט כדי להחלים לאחר האימון.

בניית השריר כרוכה בלחץ וקריעה של סיבי השריר כך שהם הופכים גדולים וחזקים יותר. למרות שתוצאות הפעילות הגופנית מביאות לנו התפתחות טובה יותר, התהליך דורש שחיקה מסוימת. לכן אנשים שרציניים בבניית גופם מחפשים תמיד חומרים המאפשרים התאוששות מרבית של השרירים. דבש הוא במקרה אחד הטובים ביותר.

שחזור גלוקוז וקידום התאוששות השרירים

גלוקוז הוא לא יותר מסוכר בדם. כאשר הגוף מסנתז אותו, הוא משתתף בתהליכים המטבוליים של האורגניזם. במילים אחרות, זה מספק אנרגיה לתפקוד הגוף שלך.

כשאתם מתאמנים, אתם צורכים אנרגיה שמגיעה ממאגרי הגלוקוז שלכם. זו הסיבה שרמות הסוכר בדם שלך יורדות במהירות. זה הופך להיות ברור לאחר אימונים, כאשר אתה נוטה להרגיש עייף.

תהליך זה של בלאי מתרחש גם ברמת השרירים לאחר האימון. לכן, הגיוני לחפש דרכים לקדם התאוששות השרירים, מבחינת ויסות רמות הסוכר בדם והמינרלים שאבדו במהלך פעילות גופנית. זה המקום שבו הדבש יכול למלא את תפקידו באימוני משקולות.

ממה עשוי דבש?

להתחיל את תהליך התאוששות השרירים בצורה בריאה
משקה זה יאפשר לך לשחזר אנרגיה, להתחיל את תהליך התאוששות השרירים בצורה בריאה.

דבש הוא חומר המכיל סוכרים טבעיים, ביניהם גלוקוז ופרוקטוז. בנוסף, לממתיק זה יש כמויות ניכרות של מגנזיום, סידן, אשלגן, ברזל ופוספט.

מלבד זאת, הדבש מכיל ויטמינים שהם בעלי ערך אמיתי להחלמת השרירים. אלה הם, כלומר, B1, B2, B3, B5 ו-C. למרות שהם קיימים רק בכמויות קטנות, הפוטנציאל שיש למזון זה לשיפור חילוף החומרים ברור.

כאילו זה לא מספיק, דבש הוא נוגד חמצון טבעי יעיל מאוד. כשאתה אוכל את זה, אתה תורם לשיפור ההגנות וההתאוששות של הגוף שלך. הסיבה לכך היא שיש לו ריכוז גבוה של חומצה פנולית, אשר קטלאז ואוקסידאז.

סוכר ודבש

אנשים רבים רואים שזה הגיוני להשתמש בסוכר כדרך להעלות את רמות הגלוקוז שלהם. עם זאת, סוכר הוא מזון שמכיל יותר קלוריות מדבש. כף של ממתיק זה, בצורתו הלבנה מכילה 64 קלוריות.

לעומת זאת, בכף דבש יש רק 46 קלוריות. לא רק זה, אלא שאתה מזריק מגוון עשיר של ויטמינים ומינרלים מדבש שאינם קיימים בסוכר. למרות שבמוצר המזון הזה יש גם הרבה קלוריות, הוא עשוי להיות מעובד בצורה בריאה יותר לגוף שלך.

מיץ חלת הדבש הנס הוא המזון הקלורי ביותר שזמין באופן טבעי. אבל, זהו תוספת נהדרת להחלמת השרירים.

מנצח את העייפות

דבש יכול להיות שימושי מאוד לאכילה לפני ואחרי אימון. רצים כוללים לעתים קרובות את המרכיב הזה בארוחות הבוקר שלהם כדי להשיג את מצב האנרגיה המתאים. במקרה זה, מטרת הדבש היא לתרום לאנרגיה הדרושה לתחרות.

כמות טובה להחלמת השרירים של ספורטאי היא 32 גרם סוכר טבעי. לאכול את זה לפני תחילת אימון זה רעיון לא רע בכלל. לאחר סיום פעילות גופנית, ניתן לערבב שתי כפות דבש עם ליטר מים אחד. משקה זה יאפשר לך לשחזר אנרגיה, להתחיל את תהליך התאוששות השרירים בצורה בריאה.

לכן אנשים שרציניים בבניית גופם מחפשים תמיד חומרים המאפשרים התאוששות מרבית של השרירים
לכן אנשים שרציניים בבניית גופם מחפשים תמיד חומרים המאפשרים התאוששות מרבית של השרירים.

דבש הוא חלופה מצוינת להימנעות מתוספי תזונה מורכבים יותר. באופן כללי, אלה יקרים מאוד, בעוד דבש מסחרי נוטה להיות זול יותר.

סוגים שונים של דבש

למקרה שלא ידעתם, ישנם סוגים שונים של מוצרים הקשורים לדבש. יש הרבה נגזרות וחומרים שאתה יכול לנצל.

לדוגמה, לפריחת התפוז יש תכונות הרגעה והיא מושלמת לאכילה לפני השינה בלילה. בנוסף, יש אומרים שזה עוזר להפחית כאבי שרירים. יש גם דבש תלתן, שהוא נהדר למניעת עייפות.

תכונותיו של דבש תלתן כה יעילות עד שמומחים ממליצים למטופלים לאכול אותם לאחר ניתוחים. עבור קשישים כמו גם לילדים שעדיין גדלים, זה מזון תזונתי נהדר. באותם קווים יש לנו דבש אספסת, שהוא גם מזין מאוד.

כפי שאתה יכול לראות מהמידע כאן, אתה לא צריך לראות במוצר זה תחליף תזונתי או מולטי ויטמין יעיל. למרות זאת, אנו יודעים שדבש יכול לעזור להקל על כאבי שרירים. זה גם מקור בריא לאנרגיה וטוב יותר ממזונות מוצקים אחרים שאנחנו יכולים לאכול.

והכי חשוב, אכילת כמות מתונה של דבש לא אמורה להשפיע על צריכת הקלוריות היומית שלך. להיפך, מזון העל הזה נותן לך הרבה יתרונות עבור כמות הקלוריות שאתה לוקח.

פופולריים