ההשפעות של סוכרת במהלך אימון

הם חייבים גם לדעת את ההשפעות של סוכרת במהלך אימון
הם חייבים גם לדעת את ההשפעות של סוכרת במהלך אימון.
פעילות גופנית היא בעלת ברית מצוינת להילחם במחלה זו ובסימפטומים שלה, אך עלינו ללמוד כיצד הגלוקוז מגיב לפעילות גופנית כדי לדעת כיצד הסוכרת משפיעה עלינו במהלך האימון.

אימון קבוע קשור לבריאות כללית טובה יותר, במיוחד כשמדובר במניעת מחלות מסוימות. עם זאת, כאשר למישהו יש את המחלה הספציפית הזו, עליו לנקוט באמצעי זהירות מסוימים לפני שיעשה זאת. הם חייבים גם לדעת את ההשפעות של סוכרת במהלך אימון.

מחקרים הראו שאנשים שעושים באופן קבוע פעילות גופנית כלשהי, חיים זמן רב יותר ובעלי איכות חיים טובה יותר. יש אפילו קמפיין עולמי למאבק באורח החיים הבלתי פעיל שגורם לכל כך הרבה מחלות לב וכלי דם.

בנוסף לשיפור בקרת הגלוקוז, לפעילות גופנית יש הרבה יתרונות נוספים. זה עוזר להגיע למשקל בריא על ידי הגדלת ההוצאה הקלוריות שלנו; הוא תורם לשמירה על רמות כולסטרול וטריגליצרידים תקינות ולשמירה על לחץ הדם שלנו בגבולות המומלצים.

פעילות גופנית יומיומית יוצרת גם תחושת בריאות, והיא תורמת להשתלבות חברתית טובה יותר; היתרונות של פעילות גופנית משפיעים גם על ההיבט החברתי של האדם, לא רק על בריאותו, רווחתו ושליטה במשקל.

אדם עם סוכרת לא רק יכול, אלא צריך לתרגל פעילות גופנית כלשהי. אם הם תרגלו ספורט לפני האבחון, עליהם להמשיך לתרגל אותו באופן קבוע.

עם זאת, אם מדובר בספורט בעצימות גבוהה, ייתכן שהם יצטרכו לעבור תקופת הסתגלות. במהלך תקופה זו, הם יגבירו את פעילותם בהדרגה.

אם החולה עם סוכרת לא ביצע שום סוג של פעילות גופנית לפני האבחון, יהיה נהדר עבורו להתחיל. אנו נמקד את האימונים שלנו בשליטה ברמות הסוכר בדם ובהגעה ושמירה על משקל תקין.

פעילות גופנית עוזרת להפחית את הגלוקוז בדם שלנו בדרכים שונות. מצד אחד, אימון מגביר את הרגישות לאינסולין; תאים מנצלים את האינסולין הזמין כדי להשתמש בגלוקוז במהלך האימון ולמשך שעות לאחר מכן.

מצד שני, התכווצות השרירים במהלך פעילות גופנית גורמת לשרירים שלך 'לתפוס' גלוקוז. הם ישתמשו בחומר הזה כמקור אנרגיה.

ההשפעה שיש לפעילות גופנית על הפחתת רמות הגלוקוז יכולה להימשך עד 24 שעות לאחר האימון; זה הופך את הגוף שלך לרגיש יותר לאינסולין.

אדם עם סוכרת לא רק יכול
אדם עם סוכרת לא רק יכול, אלא צריך לתרגל פעילות גופנית כלשהי.

אדם סוכרתי יכול לשלוט ברמות הגלוקוז שלו לפני ואחרי אימון; כך הם יכולים להעריך את היתרונות. זוהי גם דרך טובה למצוא את סוג הפעילות הגופנית המתאים ביותר לצרכיהם.

אנשים הסובלים מסוכרת מסוג 1 חייבים להיות סבלניים מאוד; פעילות גופנית עשויה שלא להשפיע באופן מיידי על השליטה במחלה. כדי שהפעילות הגופנית תהיה בעלת האפקט הרצוי, על האדם לתרגל אותה מדי יום.

הם צריכים גם לזכור כמה גורמים בזמן האימון: הזמן שבו הם מתאמנים, האינטנסיביות וכמה זמן הם מתאמנים. הם חייבים גם לשלוט ברמות הגלוקוז לפני האימון ובכמות האינסולין שהם השתמשו.

לפני שמתחילים להתאמן, לכולנו צריכים להיות הרגלים בריאים. מדד טוב הוא שהאדם הסוכרתי מזריק אינסולין לשרירים שהוא לא ישתמש בו במהלך האימון. אנחנו יכולים גם להתאים את לוח האימון שלנו לזמני הארוחות שלנו ולהשפעות האינסולין.

מצד שני, עדיף להתאמן באותן שעות בכל יום. אתה יכול לאכול מנה נוספת של פחמימות לפני או במהלך האימון כדי למנוע היפוגליקמיה.

כשמדברים על סוכרת מסוג 2, יש גם יתרונות רבים של אימון. מחקרים רבים הראו שפעילות גופנית מסוגלת למנוע סוכרת בחולים בסיכון גבוה. זה גם מאוד יעיל לשלוט בסוכרת על ידי עזרה בירידה במשקל; באופן דומה, זה עוזר לשמור על לחץ הדם בגבולות הנורמליים.

לפעילות גופנית יכולה להיות השפעה דומה לזו שיש לתרופה המשמשת לטיפול בסוכרת. לכן, זוהי תרופה טבעית מצוינת.

התרגילים האידיאליים הם אירוביים, מכיוון שהם מעודדים את זרימת הדם ועוזרים לך לרדת במשקל. חשוב להתאמן מדי יום, באותה עוצמה ובאותה פרק זמן.

פופולריים