מתי הזמן הטוב ביותר להתאמן?

כולם ממלאים תפקיד בהחלטה מתי הזמן הטוב ביותר להתאמן
כפי שציינו קודם, העדפת האדם, שגרת הפעילות הגופנית וגופו של כל אדם, כולם ממלאים תפקיד בהחלטה מתי הזמן הטוב ביותר להתאמן.
האם יש זמן אידיאלי להתאמן? האם יש לך זמן מוגדר לשגרת האימונים שלך? בואו נסתכל על זה ביתר פירוט.

לכל פעילות, ברור שאין רק דרך אחת נכונה לעשות דברים. כשזה מגיע לפעילות גופנית, למרות שיש הרבה אנשים שמנסים לפעול לפי ההנחיות הכלליות, לכל אחד יש את השגרה שלו; האם מצאת את השעה ביום המתאימה ביותר לשגרת האימונים שלך?

יש אנשים שאוהבים להתחיל את היום באימון טוב. מצד שני, אחרים מעדיפים להקל על היום ולשמור פעילות גופנית למועד מאוחר יותר.

ואז יש גם את הקהל הלילי שמסיים את ימיו באימון שלם. ואי אפשר לשכוח את אלה שמתאימים לפעילות הגופנית שלהם ככל שהם יכולים ויש להם גמישות מסוימת.

הזמן הטוב ביותר להתאמן

זה לא משהו חדש. כבר היו הרבה דיונים על הזמן הטוב ביותר להתאמן, אבל אנחנו עדיין נשארים משוטטים בלי תשובה ברורה. כפי שציינו קודם, העדפת האדם, שגרת הפעילות הגופנית וגופו של כל אדם, כולם משחקים תפקיד בהחלטה מתי הזמן הטוב ביותר להתאמן הוא.

כל אדם צריך לחפש את הזמן האידיאלי שלו להתאמן. בימינו, הזמנים שבהם אנו יכולים להתאמן הם כל כך מגוונים עד שאין תירוצים לא להתאמן.

יש יתרונות לפעילות גופנית בכל שעה ביום. אם עדיין לא מצאת זמן מוגדר לפעילות, או אם אתה מתכנן לשנות זמנים, הבלוג הזה יהיה קריאה טובה עבורך.

הזמן הטוב ביותר להתחיל את שגרת האימונים שלך

יתרונות של פעילות גופנית בבוקר

בתחילת היום, כל עוד ישנתם שנת לילה טובה, לגוף שלכם יש יותר אנרגיה והנפש שלכם פנויה. נוסף על כך, חילוף החומרים שלך עדיין מתחמם; כלומר, אימון בוקר יכול להאיץ אותו, ולעזור לך לשרוף יותר קלוריות ברגע שהיום מתחיל.

בבוקר, גם המוח שלך רגוע יותר; זה עדיין לא ספג את כאבי הראש של היום. זה אומר שאתה יכול להפיק את המרב מהפעילות הגופנית שלך. הערה נוספת, חיזוק האנרגיה שמגיע מהאימון שלך יועיל לשארית היום.

הזמן הטוב ביותר להתחיל את שגרת האימונים שלך
הזמן הטוב ביותר להתחיל את שגרת האימונים שלך.

משהו שאתה צריך להיזהר ממנו באימוני בוקר הוא חימום הגוף שלך. השרירים עדיין יכולים להיות מעט קרים וכתוצאה מכך, אתה צריך להיות זהיר כדי למנוע פציעות כלשהן. יתר על כן, זכור כי אימוני בוקר דורשים הרבה מחויבות ועקביות; היזהר לא לדלג על השגרה שלך רק בגלל בעיה קטנה.

יתרונות באימון בערב

רוב האנשים בוחרים להתאמן בערב, במיוחד בחודשים הקרים יותר כאשר הבקרים והלילות הם אפשרויות פחות מושכות.

ספורטאים רציניים רבים, במיוחד רצים, בוחרים לעשות את השגרה שלהם בערב כי זה אידיאלי לאימון מהירות והתנגדות. חלק מהמקורות טוענים ששעות הערב הן הזמן הטוב ביותר לבניית מסת שריר.

נימוק אפשרי הוא שרמות הקורטיזול בגוף נמוכות ממה שהן בבוקר, מה שאומר שהגוף לא מתעייף כל כך מהר. בניגוד לבוקר, גם זרימת הדם והטמפרטורה של הגוף מנורמלים עד הערב; בנוסף, הזמן שכבר בילה בתנועה מוריד את הסיכון לפציעה.

עם זאת, אנו רוצים להדגיש כי אימון ערב פירושו לעתים קרובות להתאמן לאחר העבודה. זה אומר שסביר להניח שתצטרך להוסיף עוד יותר מתח ודאגות לעומס היומיומי שלך.

ומה לגבי פעילות גופנית בלילה?

אנשים אומרים שהחלק הטוב ביותר באימוני לילה הוא שריפת הקלוריות שצברת במהלך היום. לאחר האימון, כל מה שנותר לעשות ביום שלך הוא ליהנות מארוחה קלה ולצפות למנוחת לילה טובה.

בסופו של יום ארוך, רבים מאיתנו מרגישים מוצפים. אנו עשויים לראות אימון לילה בשתי דרכים שונות: רק כעומס נוסף, או כדרך לשחרר קצת קיטור. אנחנו בוחרים מה שאנחנו רוצים שיהיה.

באשר לחסרונות של אימון בלילה, זה לעתים קרובות מתנגש עם תוכניות חברתיות או שעות פנאי; שמתורגם לפיתוי לדלג על אימונים. עם זאת, אם אתה רציני לגבי התחייבות, זו לא צריכה להיות בעיה.

בכל מקרה, הזמן שבחרת להשלים את שגרת האימונים שלך תלוי בך. מה שנשאר נכון הוא שלא משנה הזמן, לפעילות גופנית יהיו יתרונות בריאותיים נפלאים עבורך.

פופולריים