האימון הביתי הטוב ביותר שאתה יכול לעשות

אימון הבטן הביתי צריך לכלול גם כ-10 דקות של אירובי בעצימות נמוכה
אימון הבטן הביתי צריך לכלול גם כ-10 דקות של אירובי בעצימות נמוכה, על מנת להפעיל את השרירים.
גלה את שגרת הבטן הטובה ביותר להתאמן בבית. אין צורך לצאת מהבית כדי להיכנס לכושר, אז לא צריך להיות תירוצים לא לנסות!

יותר ויותר אנשים מחפשים את האימון הטוב ביותר בבית. באמצעות סרטונים או אפליקציות, יש לנו גישה למידע רב שיכול להיות שימושי מאוד. אם אתה רוצה לעבוד על שרירי הבטן שלך, אתה יכול לעשות את זה בבית ללא בעיות.

אימונים ביתיים: שרירי הבטן

נכון שעבודת שרירי הבטן היא בקבוצה של " התרגילים השנואים ביותר ", אבל כולם רוצים להשוויץ בבטן מגוונת ('שישה חבילה' כפי שהיא מכונה לפעמים). לכן, אם אתם מתאמנים בבית, אנו ממליצים לכלול אותם בשגרה.

אתה יכול לעבוד על שרירי הבטן שלך בקלות בבית שלך, אתה לא צריך שום פריט או ציוד מיוחד מלבד בגדי ספורט. אם אתה רוצה להיות יותר נוח, אתה יכול לקנות מחצלת, אבל זה לא הכרחי.

ארגן את השגרה השבועית שלך כך שגם אם זה רק פעמיים בשבוע, אתה עובד לחלוטין על שרירי הבטן. אין צורך להשקיע יותר מדי זמן בתרגילים אלה, 10 דקות ביום (מקסימום) מספיקות.

אימון הבטן הביתי צריך לכלול גם כ-10 דקות של אירובי בעצימות נמוכה, על מנת להפעיל את השרירים. כמובן שאי אפשר לשכוח מתיחות בסוף השגרה.

דוגמאות לתרגילי שרירי בטן שאתה יכול לעשות באימון הביתי שלך

ללא עיכובים נוספים, הגיע הזמן שתכירו את התרגילים הטובים ביותר כדי לעבוד על שרירי הבטן. אם אתה רוצה לקבל בטן מגוונת, כלול אותם בשגרה שלך:

1. כפיפות בטן

כפיפות בטן הן התרגיל הבסיסי עבור שרירי בטן, אבל זה לא אומר שאתה צריך לשים אותם בצד. בסוג זה של תרגיל, חיוני להשתמש בטכניקות הנכונות, כולל תנועות איטיות וקצביות.

כדי לבצע תרגילי בטן מסוג זה, שכבו על הגב על הרצפה או המזרן, כופפו את הברכיים ותמכו את כפות הרגליים על הרצפה. שים את הידיים מאחורי הראש. הרם את פלג הגוף העליון שלך עד שהשכמות שלך מנותקות מהקרקע, תמיד כשהמרפקים 'פונים' כלפי חוץ ומבלי להתאמץ עם הגב, במקום זאת לדחוף דרך הבטן.

2. קרש

דוגמאות לתרגילי שרירי בטן שאתה יכול לעשות באימון הביתי שלך
דוגמאות לתרגילי שרירי בטן שאתה יכול לעשות באימון הביתי שלך.

זהו אחד התרגילים הטרנדיים ביותר בתקופה האחרונה בשל יעילותו. עם שגרת קרש של דקה אחת ביום, אתה יכול למעשה לגוון את שרירי הבטן שלך תוך חודש.

בנוסף, קרשים מושלמים לאימון ביתי מכיוון שהם לא צריכים שום אביזרים או יותר מדי מקום. שכב עם הפנים כלפי מטה עם הרגליים מתוחות והשתמש באמות הידיים והבהונות כדי להרים את הגוף מהקרקע. הרעיון הוא להישאר במקביל לרצפה ולשמור על היציבה כמה שיותר זמן.

3. כפיפות אופניים

זה עוד אחד מהקלאסיקה, בכל הנוגע לקראנץ'. והדבר הטוב הוא שבנוסף לעבודת הבטן, אתה גם תשפר את רמת הקואורדינציה שלך בין הידיים והרגליים.

כדי לעשות כפיפות רגליים על אופניים אתה צריך לשכב על הגב, עם רגליים מושטות והידיים על צידי הראש. כופפו את ברך ימין (לכיוון החזה) תוך הרמת הראש והכתפיים מהרצפה. סובב מעט את פלג הגוף העליון כדי לגעת בברך ימין במרפק השמאלי.

מתחו את רגל ימין תוך כיפוף רגל שמאל והפיכת הגוף לצד זה, כדי לגעת במרפק ימין עם ברך שמאל. התנועה חייבת להיות רציפה ומתואמת היטב. תעשה את זה לאט בהתחלה ואז הגביר את המהירות.

4. קרש לרוחב

כמובן, ישנן גרסאות רבות של הקרש המפורסם, והצדדית היא אחת מהן. מושלם לאימון ביתי בבטן!

כדי להתחיל, שכב על הצד עם רגליים מתוחות והנח את האמה. הרם את גופך כך שיהיה במצב אלכסוני ביחס לרצפה. כדי לאזן את עצמך, אתה יכול להאריך את הזרוע השנייה וליישר אותה עם זו שמחזיקה את משקלך. לאחר 30 שניות, החליפו צד וחזרו על אותו תהליך.

5. רגליים לחזה

זה תרגיל שלא יכול להיות חסר גם באימון הבטן הביתי שלך. זה יאפשר לך לעבוד על הבטן התחתונה, ותוכלי לשריין עבורו את המקום האחרון בשגרה.

שכבו על הגב עם רגליים מתוחות והידיים מתחת לירכיים. הרם את שתי הרגליים בו זמנית, מתוחות ככל האפשר. כשאתה יורד, השאר אותם שנייה אחת כמה שיותר קרוב לקרקע כדי להגביר את המאמץ.

לסיום, אל תשכחו להקפיד על תזונה בריאה ומאוזנת, שתאפשר לכם לסלק את השומן שהצטבר בבטן. התייעץ עם תזונאי כדי לברר כמה חלבון, פחמימות ושומנים בריאים צריכים להיות בתזונה היומית שלך.