6 אביזרים לשיפור אימון השחייה שלך

זהו אביזר חיוני כאשר אתה רוצה לשפר את אימון השחייה שלך
זהו אביזר חיוני כאשר אתה רוצה לשפר את אימון השחייה שלך, במיוחד עבור תחרות.
שימוש באביזרים מסוימים כשאנחנו הולכים לשחות יכול לעזור לשפר את הביצועים והתוצאות הפיזיות שלנו. במאמר זה נדבר על כמה מהם ונסקור כיצד נוכל לכלול אותם בשגרה שלנו.

כדי לשפר את אימון השחייה שלך, עליך לכוונן את הטכניקה שלך. אם אתה רוצה להשיג זאת, אתה יכול להשתמש באביזרים המאפשרים לך לשפר את הביצועים שלך. זה גם יהפוך את האימון שלך לנוח ויעיל יותר.

1- לוח קפיצה

זהו אביזר חיוני כאשר אתה רוצה לשפר את אימון השחייה שלך, במיוחד עבור תחרות. עם קיקבורד, אתה ממקד את תשומת הלב והמאמץ בחלק התחתון של הגוף שלך, במיוחד ברגליים וברגליים.

בדרך כלל, סוג זה של לוח עשוי מקצף או פקק. שחיינים נאחזים בחלק העליון של הלוח בשתי ידיהם והם שוחים רק על ידי הזזת רגליהם. בדרך זו, הם ממקדים את כל המאמץ הפיזי שלהם ברגליים.

2- משוטים

משוטים עוזרים לחזק ולהוסיף התנגדות לזרועותיך. על ידי שימוש במשוטים, התרגיל הופך אינטנסיבי ופרודוקטיבי יותר. מכיוון שאתה מפעיל התנגדות גדולה יותר למכה שלך, עליך להשתמש בכוח שרירים ובאיזון רב יותר. פעולה זו עוזרת לחיטוב השרירים שלך ומגבירה את מהירות השחייה שלך.

משוטים נראים כמו שילוב בין משוט פינג פונג לכפפה. יש להם חלק שטוח שמכסה את כף היד ורצועה שתחזיק אותו במקום, כדי שהוא לא יירד.

3- שנורקל

שנורקל הוא אביזר ששולב לאחרונה בספורט זה. שחיינים שכבר משתמשים בו יזהו את היתרונות שהוא מביא לאימון השחייה שלהם.

שנורקל שחייה אינו זהה לשנורקל רגיל. ההבדל העיקרי הוא במערכת כניסת ויציאת האוויר. הצינורות הצדדיים שדרכם נכנס האוויר אינם תלויים ביציאת האוויר שדרכו אתה נושף.

עם אביזר מסוג זה, אוויר חיצוני תמיד זמין, וצינור הכניסה אינו מלא ב- Co2 הנשיפה ברציפות.

שימוש בשנורקל מאפשר לך להפסיק להתמקד באוויר שנשימתך ולהתמקד בגוף במקום זאת. לכן, על ידי שימוש בשנורקל, שחיינים יכולים לשכוח את תנועות הראש שהם חייבים לעשות כדי לנשום. הם יכולים לחוות נשימה רגועה, תוך התמקדות בדרך שבה הידיים והרגליים שלהם נעות.

כדי לשפר את אימון השחייה שלך
כדי לשפר את אימון השחייה שלך, עליך לכוונן את הטכניקה שלך.

שנורקלים יכולים לשמש שחיינים מתחילים או מנוסים בסדרות בעצימות גבוהה. ברור שהשגרה תהיה שונה בשני המקרים.

4- מצוף משיכה (או מרחף רגל)

מצוף המשיכה הוא אביזר פופולרי מאוד לשיפור אימון השחייה שלך. זה שימושי במיוחד כדי לשפר את הכוח בידיים וברגליים שלך.

זהו מתקן צף בצורת שמונה, אשר עשוי בדרך כלל מקצף תאים סגורים. שחיינים מניחים אותו בין רגליהם כדי למנוע מהם לזוז ולהימנע מהנעת רגל.

עם מצוף משיכה, רגליהם צפות כל הזמן. בגלל זה, שחיינים יכולים להתמקד בזרועותיהם ובליבתם ולהתעלם מהבעיטות ברגל שבדרך כלל מונעת מהם לשקוע.

5- סנפירים

סנפירי שחייה הם משאב טוב לחיזוק הרגליים ולהגברת הגמישות בקרסוליים. ישנם סוגים שונים של סנפירים. אם אתה מתחיל, אנו ממליצים להשתמש בסנפירים ארוכים ורחבים, מכיוון שהם יכולים לעזור לך להגביר את ההנעה שלך. מצד שני, שחיינים מנוסים משתמשים לרוב בסנפירים קצרים וישרים.

שגרות האימון זהות עם סנפירים ובלי סנפירים. ההבדל הוא בזמן שלוקח לעשות את אותו מספר הקפות. שימוש בסנפירים יכול לעזור לך להשלים את האימון שלך בפחות זמן מאשר אם אינך משתמש בהם.

כל שחיין מנוסה יודע שחשוב מאוד לבחור את בגד הים המתאים. בגד זה חייב לספק את הנוחות והעמידות הטובים ביותר. הוא חייב גם להפחית את החיכוך והגרר במים, ולהגביר את יעילות התנועה של השחיין.

בגדי ים לא כולם אותו דבר. החומרים מהם הם עשויים יקבעו במידה רבה את הנוחות, ההתאמה, העמידות והיכולת להפחית את החיכוך במים. באופן אידיאלי, שחיינים צריכים להיות מסוגלים לשכוח שיש להם בגד ים.

שחיינים צריכים להרגיש כאילו בגד הים הוא כמעט העור שלהם, והוא לא אמור לגרום לאי נוחות או גרירת עור בכלל. כמו כן, זה אמור לשפר את התנועה קדימה של השחיין על ידי ביטול התנגדות מהמים.

החומר הפופולרי ביותר הוא PBT (polybutylene terephthalate). בגדי הים העשויים מחומר זה עמידים מאוד בפני שמש וכלור, והם גם עומדים בדרישות הנוחות וההתאמה.

חנויות ציוד ספורט מציעות ערכות הכוללות אביזרים שנבחרו ועוצבו במיוחד עבור כל סוג אימון שתרצו לבצע.