תרגילים עם סקייטבורד כדי לשאוב את האימונים שלך

ספורטאים המשלימים את שגרת האימונים שלהם באמצעות הסקייטבורד טוענים שזו דרך מצוינת לעקוב אחר השגרה שלך
לעתים קרובות, ספורטאים המשלימים את שגרת האימונים שלהם באמצעות הסקייטבורד טוענים שזו דרך מצוינת לעקוב אחר השגרה שלך.
למרות שזה נראה מפתיע, סקייטבורד הוא אחד המרכיבים שאנו יכולים להשתמש בהם כדי לשפר את הכושר. לכן, אנו אגיד לך את כל מה שאתה צריך לדעת על זה. אנו גם נראה לך כמה תרגילים שתוכל לכלול בשגרה שלך.

החלקה היא אלטרנטיבה מצוינת לאותם ספורטאים שרוצים לייעל את השגרה שלהם ולהשלים את האימונים שלהם. למעשה, אתה יכול להשתמש בסקייטבורד שלך כדי להוסיף אתגר לשגרת האימון הרגילה שלך. במאמר זה, נסביר כיצד תוכל להשתמש בסקייטבורד כדי להגביר את ההתקדמות שלך.

אין ספק, סקייטבורד מגביר את הכוח והסיבולת של הספורטאים בפרק זמן קצר להפתיע. אבל מה שהכי מרשים בזה הוא שאתה לא צריך להסתובב או להסתכן בפציעות. סקייטבורד יכול לשמש באימון סטטי בצורה מושלמת .

את רוב התרגילים שנסביר במאמר זה ניתן לתרגל כמעט על כל משטח. עם זאת, תמיד חייבים לזכור שהלוח יתגלגל ביתר קלות על משטחים קשים כמו בטון ועץ.

זה שאתה רואה אנשים עושים סקייטבורד בקלות במורד הרחוב, לא אומר שאתה צריך לזלזל בסוג האימון הזה. זכרו, תמיד חשוב מאוד שתכינו את גופכם לפני הפעילות הזו. זה אומר שלא כדאי להתעלם ממתיחות, לפני ואחרי אימון, כמו גם מחימום טוב.

סקייטבורד יכול לשמש באימון סטטי בצורה מושלמת
סקייטבורד יכול לשמש באימון סטטי בצורה מושלמת.

לעתים קרובות, ספורטאים המשלימים את שגרת האימונים שלהם באמצעות הסקייטבורד טוענים שזו דרך מצוינת לעקוב אחר השגרה שלך. כאשר הסקייטבורד מוסיף אתגר, המספר הכולל של החזרות שאתה יכול לעשות יראה בבירור את רמת ההתנגדות שלך. כתוצאה מכך, יהיה קל מאוד לעקוב אחר ההתקדמות שלך ולהשתמש ביעדים קצרי טווח כדי לשמור על המוטיבציה שלך.

תרגילי הסקייטבורד הטובים ביותר לכושר

1. שכיבות שמיכה

התרגיל הראשון שנציג ושתוכלו בקלות להשלים את הסקייטבורד הם שכיבות סמיכה. הניחו את הידיים על הלוח, מעט רחב יותר מרוחב הכתפיים. הנח את כפות הרגליים מאחוריך כך שגופך ישמור על קו ישר מהעקבים לראשך. זוהי תנוחת הקרש הבסיסית, ואתה לא אמור להרגיש מאמץ גדול בזמן שאתה עושה זאת.

המפתח לביצוע שכיבות סמיכה מסוג זה הוא לנסות לשמור על הלוח יציב ככל האפשר כאשר אתה מוריד את הגוף שלך. כופפו את המרפקים והשאירו את האצבעות פרושות כדי לשפר את היציבות. אנו ממליצים לעשות 12 חזרות. אם אתה חושב שהתרגיל הזה קשה מדי, הורד את הגוף ונוח על הברכיים במקום על הרגליים.

2. Abs

אימון שרירי הבטן שלך באמצעות הסקייטבורד הוא קל מאוד ומהנה במיוחד. כדי להתחיל להתאמן, עלה על הרצפה על הידיים והברכיים, תופס את הקצוות של הסקייטבורד עם הידיים. על מנת לשמור על מיקום תקין, הנח את הסקייטבורד בניצב לגופך.

שחרר את הברכיים מהרצפה, וודא שאתה לוחץ על הטבור פנימה כדי להפעיל את שרירי הבטן. שליטה זהירה בתנועה, גלגל את הלוח קדימה עד שגופך ישר לחלוטין. בעיקרון, אתה צריך להתגלגל קדימה עד שאתה במצב קרש.

לאחר מכן, לוחצים על הבטן, גלגלו את הלוח אחורה לאט וחזרו לעמדת ההתחלה. עם התרגיל הזה, אתה צריך לעשות כמה חזרות שאתה יכול להתמודד. זכרו, הקפידו על טכניקה טובה: זה אומר לא לאפשר לגב התחתון להתכופף ולשמור תמיד על שליטה בתנועה קדימה ואחורה.

3. כושר סקייטבורד: נפילות צד

תנועות צד יכולות להתבצע גם באמצעות החלקה. עמוד זקוף, הנח את הסקייטבורד בניצב וקצת מחוץ לאחת מכפות הרגליים.

לאחר מכן, הנח את כף הרגל הקרובה ביותר לסקייטבורד שלך ממש מעליה. תמיד עם שליטה, הטה מעט את הירכיים לאחור והתחל לגלגל את ההחלקה לצד אחד. הרחק את הסקייטבורד מגופך, כופף את הברך תוך כדי תנועה. הרגל שנשארת על הרצפה תמיד צריכה להיות ישרה.

ברגע שאתה לא יכול להמשיך יותר, חזור למצב ההתחלתי שלך, מיישר את הרגל. שמור על שרירי הבטן שלך הדוקים והשתמש במפתים שלך כדי לעזור להחזיר את הלוח אליך. אנו ממליצים לעשות 6 עד 12 חזרות לכל צד; זכור שאתה צריך לעשות את אותו מספר חזרות בכל צד. ייתכן שיהיה עליך לבצע את התרגיל הזה על שטיח כדי להפחית את מהירות הסקייטבורד.

4. סקוואט, תרגיל קלאסי שתוכלו להשלים עם סקייטבורד

המספר הכולל של החזרות שאתה יכול לעשות יראה בבירור את רמת ההתנגדות שלך
מכיוון שהסקייטבורד מוסיף אתגר, המספר הכולל של החזרות שאתה יכול לעשות יראה בבירור את רמת ההתנגדות שלך.

התרגיל האחרון שנסביר כאן הוא הסקוואט. כפי שאתה יודע, ישנם סוגים רבים של סקוואט, שכן תרגיל זה הוא רב תכליתי להפליא.

בווריאציה זו, עליך למקם את הסקייטבורד מאחורי הגב, מונח על הקיר. הניחו את כפות הרגליים במרחק של כמטר מהקיר והתחילו עם הברכיים ישרות.

לאחר מכן, כופפו את הברכיים וגלגלו את הקיר עד שהרגליים יוצרות זווית של 90 מעלות. ודא שאתה מפעיל את הליבה, שרירי הבטן, הארבעים וגירי הירך.

עכשיו, יישר את הרגליים שלך, שמור את הגב שלך שטוח אל הלוח. אם זה מקל עליך, אתה יכול ליישר את הידיים שלך לפניך כדי לעזור לך לשמור על שיווי משקל.

זכור שעם מספיק זמן, מוטיבציה ולא יותר מסקייטבורד אתה יכול לבצע שגרות אימון מרהיבות. אתה רק צריך לעקוב אחר התרגילים שהסברנו. ככל שהגוף שלך מתחזק, אתה יכול להגדיל את מספר החזרות שאתה עושה על כל תרגיל. למה אתה מחכה שיתחיל?

פופולריים