אירובי או הרמת משקולות לשריפת שומן?

האם עלי לעשות אירובי או הרמת משקולות
בדיוק אז עולה בראש השאלה הנפוצה: אם אני רוצה לשרוף שומן, האם עלי לעשות אירובי או הרמת משקולות?
זו שאלה שחוזרת על עצמה, אירובי או הרמת משקולות לרדת במשקל? במאמר הבא נספר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת כדי לעשות את הבחירה הנכונה ולהגיע ליעדים שלכם.

אנשים רבים שרוצים להעלים קילוגרמים מיותרים שואלים את עצמם מה עליהם לעשות כדי לשרוף את השומן שהצטבר. בדיוק אז עולה בראש השאלה הנפוצה: אם אני רוצה לשרוף שומן, האם עלי לעשות אירובי או הרמת משקולות?

הם למעשה שניים מהאימונים הפופולריים ביותר, אבל במונחים כלליים, התשובה פשוטה. קרדיו הוא הרבה יותר טוב מהרמת משקולות אם אתה רוצה לשרוף קלוריות. עם זאת, עליך לדעת שאימון עם משקולות הוא השלמה מצוינת לירידה במשקל.

בתוכנית להורדת משקל, אימון משקולות חשוב גם כדי לסייע בשמירה על השרירים. זכור שכשאתה יורדת במשקל, זה שילוב של שומן ושרירים שירדת.

מה המחקר אומר לנו?

אתה יכול לרדת במשקל בצורה מושלמת על ידי הרמת משקולות; למעשה, זה אפילו יכול להיות טוב יותר מאימון אירובי. למרות שבאימוני משקולות בדרך כלל לא שורפים כל כך הרבה קלוריות כמו באימון אירובי, מחקר הוכיח שיש לזה יתרונות רבים.

בין היתר, מחקר אישר שאימון משקולות יעיל יותר מאשר אירובי בבניית שרירים. זה גם ידוע ששריר שורף קלוריות, כולל רקמת שומן בזמן מנוחה.

בנוסף לכך, אימון משקולות מגביר את שריפת הקלוריות במשך שעות, אפילו ימים, לאחר האימון.

מצד שני, אירובי הוא האימון הטוב ביותר לשריפת שומן. מלבד השפעה טובה יותר על בריאות הלב וכלי הדם שלך. הסיבה לכך היא שהלב והריאות שלך עובדים קשה יותר כשאתה מתאמן.

זה שילוב של שומן ושרירים שירדת
זכור שכשאתה יורדת במשקל, זה שילוב של שומן ושרירים שירדת.

אבל, אתה צריך לזכור כי תצטרך להאריך באופן קבוע את משך הפעלות האירוביות שלך. חשוב להיות מודעים לכך שגם אתם עלולים להשתעמם.

אירובי או הרמת משקולות לירידה במשקל?

הנקודה הראשונה שעליכם לזכור היא התפיסה שקרדיו נועד לירידה במשקל ומשקולות מיועדות לבניית שרירים. זה לא לגמרי נכון! אמנם אירובי יכול לעזור לך להגיע ליעדי הירידה במשקל שלך, אבל הרמת משקולות יעילה הרבה יותר במובנים רבים. זה גם יספק מבנה שרירים הרבה יותר מחודד.

הרמת משקולות יכולה גם לעזור לך לבנות יותר מסת שריר. מסת שריר זו, בתורה, תעזור לך להוריד שומן, מה שהופך אותה למשלים המושלם. אם אתם רוצים רק לרדת במשקל, אל דאגה, זה דורש הרבה מאמץ וזה לא יקרה רק אם תלכו לחדר כושר מספר פעמים בשבוע.

לגבי אירובי, אתה חייב לדעת שיש הרבה סוגים של תרגילי לב וכלי דם, הליכה, רכיבה על אופניים או ריצה. תלוי מה אתה מחפש במונחים של מצב גופני, סוגים מסוימים של אירובי עשויים להתאים יותר מאחרים.

אירובי בעצימות נמוכה לירידה במשקל

לדוגמה, אם אתה רוצה להתמקד בירידה במשקל ובשומן, אז אירובי בעצימות נמוכה היא האפשרות הטובה ביותר שלך. במובן זה, שמירה על מאמץ מתמיד מגבירה את קצב הלב ומשפרת את יכולת הגוף להשתמש בחמצן כראוי.

אם המטרה שלך היא לרדת במשקל, אז אירובי עשוי להיות צעד גדול לקראת שיפור המצב הגופני שלך ושריפת קלוריות במהירות. עם זאת, כדי להשיג מראה מחוטב וחטוב, חשוב להוסיף משקולות לשגרה.

כפי שאולי ראית, להרמת משקולות ולקרדיו יש את היתרונות שלהם. על מנת לרדת במשקל, אנו ממליצים לכלול שילוב של שני הסגנונות באימון הרגיל שלך. זה עשוי לעזור לך לשרוף שומן, להיות בכושר טוב יותר ולהגביר את הביטחון העצמי שלך.

חוץ מזה, זכור שפעילות גופנית היא רק חלק אחד מהפאזל בכל הנוגע לשריפת שומן. הרגלי תזונה ואורח חיים יכולים גם הם לתרום להשגת המטרות שלך. למה שלא תתחיל לעשות כמה שינויים בשגרה שלך היום?

פופולריים