זרועות מגוונות: הסוד לשרירי זרוע חזקים ומוגדרים

אולי לא היית בחדר כושר זמן מה ולא ראית את התוצאות שאנשים מקבלים מחיטוב שרירי הידיים שלהם
אולי לא היית בחדר כושר זמן מה ולא ראית את התוצאות שאנשים מקבלים מחיטוב שרירי הידיים שלהם?
גלה את הדרך הטובה ביותר לקבל חיטוב מושלם של זרועות. דיאטה ופעילות גופנית הן המפתח.

לפני זמן לא רב, אנשים הניחו שרק מפתחי גוף יכולים לקבל חיטוב זרועות. שום דבר לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת! חלק מהאנשים אפילו חשבו שזרועות מגוונות גורמות לנשים להיראות "גבריות". כיום, נשים מפורסמות רבות מציגות את הדו-ראשי והתלת-ראשי חזקים ומוגדרים היטב הנוטפים נשיות. האם תרצה לדעת את הסוד לקבל חיטוב זרועות? קרא את המאמר הזה וגלה את כל מה שאתה צריך לדעת.

זרועות מגוונות מול זרועות רופפות

אולי לא היית בחדר כושר זמן מה ולא ראית את התוצאות שאנשים מקבלים מחיטוב שרירי הידיים שלהם? למרות שאנשים רבים מאמינים שהרגליים הן האזורים הקשים ביותר לגוון, השריר הדו-ראשי והתלת ראשי מציגים אתגרים משלהם. רפיון יכול להפוך למציאות לא נעימה.

על מנת לקבל זרועות מגוונות, אתה צריך שגרת אימון טובה ותזונה מאוזנת. כך תסירו את השומן שמצטבר בחלקים מסוימים בגוף, ותותירו יותר "מקום" לשרירים לקבל צורה.

כאשר אתם צורכים הרבה סוכר (או מזונות המכילים סוכר), אתם מעכבים את האנזימים האחראים לשריפת קלוריות. זה מקטין את היכולת שלך להפוך שומן לשריר.

נשים רבות - וכמובן, כמה גברים - חוות קשיים בחיטוב זרועותיהן, למרות עבודה קשה בחדר הכושר מספר פעמים בשבוע. מסיבה זו, חשוב להקפיד על התזונה שלך ולהימנע מאכילת ג'אנק פוד. הגדל את כמות החלבונים, הפירות והירקות שאתה אוכל, ושתה לפחות שני ליטר מים ביום.

חיטוב הידיים בחדר הכושר או בבית

אם אינך מרוצה מאיך שהזרועות שלך נראות, אל תדאג. אתה יכול לתקן את המצב על ידי ביצוע עצות הכושר הבאות:

1. לעשות הרבה חזרות, אבל עם משקלים קלים

בתחילה, הרעיון הוא לשרוף את השומן המצטבר באזור, על מנת לחיטוב השרירים בהמשך. עבור נשים, גם ההורמונים וגם הגנטיקה יכולים להוות מכשולים. אתה לא תצליח להרים כמויות גדולות של משקל בפעם הראשונה שלך בחדר הכושר, אבל זה לא מה שאתה באמת רוצה להשיג.

זרועות מגוונות מול זרועות רופפות
זרועות מגוונות מול זרועות רופפות.

האפשרות הטובה ביותר היא להשתמש במשקלים קלים או במשקולת (שני קילו מקסימום) ולעשות יותר חזרות בכל סט. התמקד בטכניקה שלך, לא במהירות.

2. לעשות אירובי

אתה יכול לעשות אירובי על ידי שחייה, רכיבה על אופניים או ריצה בפארק. בדרך זו, תגביר את הסיבולת שלך כאשר הגיע הזמן להרים משקולות.

3. עשה סופרסטים

Supersets הם שני תרגילים המיועדים לשרירים מנוגדים, או שריר בודד שעובד ללא מנוחה. ערכות-על מאפשרות לנו להתאמן, למשל, את הדו - ראשי והתלת -ראשי בו-זמנית, ולהפיק את המרב מהאימון בתהליך.

אם אתה חדש בשגרה, האידיאל הוא לעשות 30 דקות של אירובי, ולאחר מכן את הסופרסטים. זכור לא לעשות זאת יותר משלוש פעמים בשבוע. אלה עשויים להיות מורכבים, למשל, מחמישה תרגילים בני 30 שניות כל אחד, עם הפסקה של 10 שניות בין סט לסט.

4. התמקדו בכתפיים

אם תתמקדו רק בשריר הדו-ראשי והתלת ראשי, תצטרכו להסתפק בתוצאות "חצי". גם אם תוסיף תרגילי חזה, עדיין יהיה חסר משהו. אתה צריך לאמן את השרירים שאתה לא רואה, כמו הדלטואידים האחוריים של הכתפיים שלך. בדרך זו, תשנה את היציבה שלך על ידי הבאת הידיים שלך קצת יותר אחורה, ונראה גבוה יותר ורזה יותר כתוצאה מכך.

5. בצע תרגילים ספציפיים

ברור שכדי ליהנות מזרועות מגוונות, אתה צריך לתרגל תרגילים ספציפיים. התחילו בסיבובים: עמדו או שבו על ספסל עם משקולת בכל יד. מתחו את הידיים כך שהן "מצטלבות" וסובבו אותן בכיוון השעון 30 פעמים. לאחר מכן, בצע עוד 30 חזרות בכיוון ההפוך.

תרגיל נוסף הוא ה-"V". היציבה הראשונית זהה לתרגיל הקודם, אך במקרה זה הזרועות מבצעות תנועה מלאה. הרם את שתי הידיים עד שהן נוגעות מעל ראשך. על מנת לקבל חיטוב זרועות, תצטרך להיות עקבי ולהתחייב לשגרה. זו הדרך היחידה לראות תוצאות!

פופולריים