טיפים לירידה במשקל בהליכה

נבחן את העצות החשובות ביותר לירידה במשקל בהליכה
במאמר זה, נבחן את העצות החשובות ביותר לירידה במשקל בהליכה.
הליכה היא אחת הפעילויות הנפוצות ביותר שאנשים נהנים לעשות. כאן, אנו נראה לך כמה עצות לרדת במשקל על ידי הליכה, במיוחד אם אתה עושה את זה באופן קבוע.

זה טוב לעשות כל סוג של פעילות גופנית אם אתה רוצה לרדת במשקל. למעשה, הליכה היא אחת הדרכים שבהן אתה יכול לעשות זאת. זה לא רק נותן לך יתרונות פיזיים, אלא זה גם טוב לנפש שלך. במאמר זה, נבחן את העצות החשובות ביותר לירידה במשקל בהליכה. בנוסף, נראה את היתרונות שיש להליכה לבריאות שלך.

יתרונות בריאותיים של הליכה

כפי שציינו, בנוסף לירידה במשקל, להליכה יש עוד המון יתרונות בריאותיים. הנה רק כמה:

  • יתרונות פסיכולוגיים: במקרים רבים, זה מאפשר לך להתנתק משגרת היומיום שלך. יחד עם זאת, זה יכול לעזור להגביר את הריכוז והקשב.
  • שפר את בריאות הלב: פעילות פשוטה כמו הליכה מגבירה את התנגדות הלב שלך. כמו כן, זה עוזר עם זרימת הדם.
  • שריפת קלוריות: מחקר של Wilkin הראה שהליכה של שלושה קילומטרים ביום יכולה לשרוף עד 270 קלוריות באנשים יושבים. לכן, זה יותר מאפשרי לרדת במשקל בהליכה.
  • הפחת את הסיכון לסרטן: למרות שיש הרבה גורמים ומניעה היא לא "נוסחת קסם", סדרה של מחקרים עדכניים (2019) מראה ששמירה על אורח חיים פעיל מפחיתה את הסיכון לסרטן המעי הגס אצל אנשים צעירים יותר.

חמישה טיפים לירידה במשקל בהליכה

כפי שדיברנו קודם, אנשים רבים אינם מודעים ליתרונות ההליכה לבריאותם. אם תוסיף תזונה נכונה, תהיה קרוב יותר ליעד שלך לרדת במשקל בהליכה.

אם יש לך איזון אנרגטי טוב, המבוסס על הליכה סדירה והקפדה על תזונה מאוזנת, יהיה קל יותר להוריד את הקילוגרמים העודפים. כדי להתחיל תהליך זה, שימו לב לעצות הבאות:

1. היו עקביים עם הפעילות שאתם עושים

חשוב להיות מודעים ולדמיין את עצמך עושה את הפעילות. אתה צריך להיות עקבי אם אתה רוצה להשיג את המטרה שלך. כדי לעשות זאת, עליך ללכת לפחות 150 דקות בשבוע. זה מגיע ל-20 דקות בערך ביום.

כמו כן, חשוב להתאים את זה לשגרת היומיום שלך ולבחור באיזו שעה ביום הכי מתאימה. יחד עם זאת, כדאי להדריך בעזרת איש מקצוע באיזו טכניקה כדאי להשתמש בזמן ההליכה.

אפילו בפעילות פשוטה כמו הליכה, אם אין לך את הטכניקה הנכונה, הסיכון שלך לפציעה עולה. כדי למנוע זאת, עדיף לבחור נעליים שמתאימות לרגליים. למעשה, לא כל נעלי התעמלות פועלות באותה צורה.

לבסוף, בדיוק כמו בנעליים, גם הבגדים שאתם לובשים חשובים. במובן זה, שימו לב לכמה טוב הבגדים שלכם נושמים.

2. שמרו על המקצבים והזמנים מבוקרים

אפשר לרדת במשקל בהליכה אם אתה מחליט על כך
כפי שאתה יכול לראות, אפשר לרדת במשקל בהליכה אם אתה מחליט על כך.

לשם כך, חשוב לאיש מקצוע להחליט מהי רמת המיומנות שלך ואיך להתחיל. בהתחלה, חשוב לא ללכת יותר מ-30 דקות. בדרך זו, חילוף החומרים שלך יכול להסתגל.

לאחר מכן, אתה יכול להגדיל את הזמן בהדרגה. לאחר מספר שבועות בלבד, אתה יכול להגיע ל-150 דקות של פעילות שבועית.

3. שלטו ביציבה כדי לרדת במשקל על ידי הליכה

כפי שציינו קודם לכן, טכניקה טובה חיונית כדי למנוע את הסיכון לפציעות הליכה. מסיבה זו, שליטה על היציבה שלך חיונית כדי להשיג את המטרות שלך.

הקפידו להישאר זקוף ככל האפשר, עם כתפיים רפויות וחזה ותא מטען ישרים. באופן דומה, סנכרן את תנועת הרגליים והידיים שלך. בדרך זו, אתה יכול לשרוף שומן.

4. שלטו בנשימה שלכם

תוך כדי הליכה, חשוב לנשום פנימה דרך האף ולצאת דרך הפה, באופן טבעי ככל האפשר. זה חשוב אם אתה רוצה להכניס מספיק חמצן לשרירים שלך, מה שיעזור לך ללכת יותר זמן. כמו כן, לעולם אל תפסיק לנשום.

5. הישארו לחות כדי לרדת במשקל בהליכה

למרות העובדה שלא תמיד אתה צמא, הקפד לשמור על לחות, גם לפני ההליכה וגם אחריה. כך תוכלו למנוע בעיות בריאות או אפילו פציעות.

סיכום

כפי שאתה יכול לראות, אפשר לרדת במשקל בהליכה אם אתה מחליט על כך. עם זאת, לשם כך, אל תשכחו גם להקפיד על תזונה מאוזנת.

אם תתייחס לטיפים האלה, אתה יכול להתחיל לראות תוצאות כבר מהחודש הראשון, אבל זה תלוי בכל אדם. התחל ללכת ושפר את בריאותך עוד היום!

פופולריים