היתרונות של בננה בספורט כוח

היתרונות של בננה בספורט כוח
היתרונות של בננה בספורט כוח.
בננות ידועות בסגולותיהן הרבות. לכן, במאמר זה נסקור מה היתרונות שלהם בספורט כוח. לקחת הערה!

פירות מכילים מקורות עשירים בויטמינים, מינרלים וחומרי הזנה אחרים. אז, הם יכולים לעזור לתרום לפעילות גופנית. לאחר מכן, נזכיר כמה מאפיינים קלאסיים של ספורט כוח, ואת החשיבות של אחד הפירות הפופולריים והנצרכים בעולם. למד את היתרונות של אכילת בננות לספורט כוח!

כספורטאי, בננות יכולות לעזור לך לייעל את ביצועי האימונים שלך. בין היתר יש לקחת בחשבון שהם מהווים מקור לאשלגן ופעילות גופנית והזעה אינטנסיבית גורמות לאיבוד אשלגן. לכן חשוב במיוחד להגביר את צריכת המזונות המכילים אשלגן לאחר פעילות גופנית.

בנוסף, בננות קלות לעיכול ומגבירות אנרגיה. אבל הרמה הגבוהה של חומרים מזינים פירושה גם שזה עוזר לעורר את השרירים. הם גם מספקים כמויות יקרות של פחמימות, שהן מקור הדלק העיקרי לגוף ולשרירים שלך.

למעשה, הם המזון האידיאלי לצרוך לפני ביצוע ספורט, שכן יש להם שיעור גבוה של פחמימות שיכולות להפוך לאנרגיה. כמובן, אנו ממליצים לאכול בננות במתינות, כי למרות שאין תופעות לוואי הקשורות באכילת פרי זה, עודף עלול לעורר כאבי ראש ונמנום.

היתרונות של בננה בספורט כוח

לאחר מכן, נבחן את היתרונות של בננה בספורט כוח:

1.-מפחית התכווצויות שרירים וכאבים

היתרון הראשון של בננות בספורט כוח הוא שהיא יכולה לעזור בהפחתת התכווצויות וכאבי שרירים. במידה רבה, זה נובע מתכולת המינרלים שלו והפחמימות המתעכלות בקלות.

למרות שהסיבה להתכווצויות לא ידועה בעצם, היא מאמינה כי היא נובעת מהתייבשות וחוסר איזון אלקטרוליטים. במובן זה, רמות גבוהות של אשלגן הופכות לחיוניות בכל הנוגע למיטוב רמות הביצועים. זה עוזר לתנועת השרירים, לשלוט ברמות המים בגוף וגם מונע התכווצויות.

2.-עצמות חזקות יותר

לאחר מכן, נבחן את היתרונות של בננה בספורט כוח
לאחר מכן, נבחן את היתרונות של בננה בספורט כוח.

שנית, עליך לדעת שבמהלך פעילות גופנית אינטנסיבית, אספקת הגליקוגן שלך מתרוקנת. עם זאת, ניתן להשלים את הירידה בגליקוגן בצריכת בננות. אין ספק, היתרון הגדול ביותר של בננות הוא כמות גדולה של אשלגן, אלקטרוליט המעודד צמיחת שרירים, מגביר את המערכת החיסונית ומקל על ספיגת הסידן. סידן, בתורו, עוזר לבנות עצמות חזקות ובריאות יותר.

כמו כן, בננות מכילות 16 אחוז מהערך היומי שלך של מנגן, מרכיב שיכול לסייע במניעת דלקות פרקים ואוסטיאופורוזיס. למנגן יש מספר פונקציות פיזיולוגיות, כולל תפקיד בהתפתחות העצם וריפוי פצעים. צריכת מנגן מספקת היא גם מפתח לחילוף החומרים, המסייעת לגופך לגשת לאנרגיה של המזון בתזונה.

"מי שחושב שאין לו זמן לתזונה בריאה ימצא במוקדם או במאוחר זמן למחלות".
-אדוארד סטנלי-

3.-דלק מעולה

לבסוף, כדאי לדעת שבננות הן דלק מצוין לאימון. למעשה, מחקר שנערך על ידי אוניברסיטת אפלצ'יאן הראה שבננות טובות יותר להאכלת ספורטאים בהשוואה למשקאות ספורט. בננות מגיעות ארוזות מראש עם סיבים, חומרים מזינים ונוגדי חמצון, כמו גם תערובת בריאה יותר של פחמימות.

אל תשכח שהם הכרח עבור אותם אנשים המשתתפים בפעילות גופנית אינטנסיבית. בננות הן דלק מצוין כי הן מקור לפחמימות. בננות מכילות כמויות רבות גם את שלושת הפחמימות החיוניות: פרוקטוז, גלוקוז וסוכרוז. הנוכחות של שלושת הסוכרים הללו מספקת אנרגיה ארוכה ומתמשכת לכל הגוף.

כפי שראית, בננות הן פירות אידיאליים בגלל היתרונות שהן מספקות בספורט כוח, כמו טניס או הרמת משקולות. לכן, אנו ממליצים להחליף את צריכת משקאות האנרגיה בבננות.

אתה יכול לנסות לאכול בננה כשעה לפני האימון כדי להשאיר מספיק זמן לעיכול. להיפך, אפשר גם לאכול בננה אחרי פעילות גופנית כדי להחזיר את החומרים התזונתיים בגוף לאחר אימון קשה. אנו משוכנעים שבקרוב תראו את היתרונות שלו!

פופולריים