מאמץ יתר של השרירים יכול למנוע את התפתחותם

עודף של אימון גופני אינו נעלם מעינינו מכיוון שלעבודה יתרה של השרירים
עודף של אימון גופני אינו נעלם מעינינו מכיוון שלעבודה יתרה של השרירים, הרצועות, הגידים והמפרקים שלנו יש השלכות.
עודף של אימון גופני אינו נעלם מעינינו מכיוון שלעבודה יתרה של השרירים, הרצועות, הגידים והמפרקים שלנו יש השלכות. להלן, נסביר כיצד אימון רב מדי עלול להזיק לצמיחת השרירים.

כאשר אתה מתאמן בחדר כושר, אחת הנקודות החשובות ביותר שיש לזכור היא שלכל אדם יש רמה שונה של כוח, החלמה וסיבולת. זה אומר שלכל אדם יש את הגבולות האישיים שלו.

עם זאת, אנשים בתחילת דרכם עשויים להתפתות לנסות ולבנות שרירים מהר ככל האפשר. עם זאת, הסיכונים של עבודה יתר עלולה להפריע לצמיחת השרירים, וזה ההפך מהמטרה הראשונית.

יש הרבה אנשים, במיוחד מתחילים, שמתאמנים בצורה מוגזמת כי הם מאמינים שזה יעזור להם להשיג את המטרות שלהם מהר יותר. להיפך, השרירים זקוקים לכמות מינימלית של מנוחה כדי להתפתח. לכן, תצטרך לזכור כמה נקודות כדי להימנע מעבודה יתרה עליהן.

בנימה דומה, השרירים בונים את עצמם מחדש במהלך ההחלמה. זה אומר שכאשר אתה מבטל את זמן המנוחה, אתה למעשה הופך את השרירים לבלתי אפשריים לצמוח. כדי לפתור בעיה זו, אנו ממליצים לתת לשרירים שלך מספיק זמן לנוח.

מאמץ יתר של השרירים מונע את צמיחתם

מתחילים בדרך כלל נוטים יותר לעבוד יתר על המידה על הגוף שלהם. הבעיה העיקרית היא מהירות ההתקדמות; אנשים רבים מנסים להתאמן בתדירות גבוהה מדי, ולא נותנים לשרירים שלהם מספיק זמן להתאושש.

עם זאת, ההחלמה היא אחד מעמודי התווך לבניית שרירים, יחד עם תזונה ואימונים. אם לא תיתן להם מספיק זמן לנוח, המאמצים שלך יהיו לא מועילים ולא רק יהיו לזה השפעות שליליות על הבריאות שלך, אלא גם על התוצאות שלך.

בנימה אחרת, פציעות מתרחשות בעיקר בשני מקרים. המקרה הראשון הוא כאשר אתה מבצע תרגיל לא נכון והשני הוא כאשר הגוף שלך לא מספיק חזק כדי להגיב כמו שצריך. האחרון הוא מקרה של מאמץ יתר של השרירים.

לכן, קבע יעדים סבירים: אל תנסה להתקדם מהר מדי או לדחוף את הגבולות שלך. השגת תוצאות דורשת זמן. קח כמה זמן שאתה צריך!

בניית שרירים ומנוחה

מנוחה מהווה חלק מתהליך בניית השריר. למעשה, בתקופה זו מסת השריר מתחדשת.

ההחלמה היא אחד מעמודי התווך לבניית השרירים
עם זאת, ההחלמה היא אחד מעמודי התווך לבניית השרירים, לצד תזונה ואימונים.

מחסור במנוחה מתאימה אינו יעיל עבור המתאמנים בחדר כושר. כדי לתת לכם מושג, לאחר יומיים של אימון, כדאי לנוח למחרת. אם לא תעשה זאת, ימנע מהגוף שלך את הזמן שהוא צריך להתאושש לחלוטין.

באופן דומה, אנשים שמנסים לבנות שריר צריכים ליהנות משינה מספקת, מכיוון ששינה משחררת הורמוני גדילה.

טיפים למניעת מאמץ יתר של השרירים

להלן כמה טיפים כדי להימנע ממאמץ יתר של השרירים. עקוב אחר אלה כדי לבנות את השרירים שלך בהצלחה. תסתכל!

1. הגבל את מספר הפגישות בשבוע

כשאנשים מתחילים להתאמן, הם מתאמנים לרוב בכל יום בשבוע. במציאות, אימון שלוש פעמים בשבוע הוא די והותר. זכור, אתה צריך לתת לגוף שלך זמן להתאושש כדי לבנות שריר.

2. משך המפגשים

משך האימונים שלך חשוב! שוב, בדרך כלל אנו חושבים שאימון במשך שלוש שעות כל יום הוא הרבה יותר טוב מאשר אימון לפרק זמן קצר. אל תקשר את זמן השהות בחדר כושר עם שלמות פיזית.

3. כאבי שרירים

היזהר אם אתה מבחין בכאב שרירים מתמשך לאחר החימום. אתה צריך להקשיב לגוף שלך. זה יעזור לך למנוע כל סוג של פציעה שעלולה להרוס את האימון שלך.

4. מערכת חיסון מוחלשת

אם תדחפו את הגוף שלכם רחוק מדי מבלי לתת לו זמן החלמה, תמצאו את עצמכם נעשים רגישים לזיהומים והצטננויות אחרות. זה אומר שאתה תהיה חולה יותר בקלות.

5. מנוחה

מנוחה לפרקי זמן קצרים או ארוכים יותר בהתאם לאימון שלך. בנוסף, אם אתה מתקשה לישון או אם אתה לא מקבל מספיק מנוחה, הגוף שלך לא יוכל להתאושש ביעילות. באופן כללי, אנשים צריכים שמונה שעות שינה בכל לילה. זה באמת כמה זמן אתה צריך לתת לשרירים שלך לבנייה מחדש והפעלה מחדש של אנבוליזם.

6. תזונה

תזונה היא המפתח למציאת איזון טוב ולהימנעות מאימון מוגזם. זה נכון במיוחד עבור מי שמתאמן באינטנסיביות תוך הפחתת צריכת הקלוריות שלו.

לבסוף, זכרו שכדי לבנות שריר, הפתרונות הטובים ביותר טמונים בשילוב טוב של מנוחה ותזונה מתאימה. לעולם אל תשכח שהאימונים שלך צריכים לעמוד במגבלות הזמן ומגבלות הפגישה בהתאם ליעד שלך.

פופולריים