BodyCombat: אימון אומנויות לחימה עם מוזיקה

שיעורי BodyCombat גורמים לך לנוע עם תנועות אומנויות לחימה
כמו אימון אירובי דינמי, שיעורי BodyCombat גורמים לך לנוע עם תנועות אומנויות לחימה, בקצב של מוזיקה מתאימה.
בזכות BodyCombat תוכלו להכיר את היסודות של אומנויות לחימה, ולהתאמן לפי קצב המוזיקה בתוך קבוצה. למה לא ללמוד קצת יותר?

עכשיו אתה יכול לעשות אימוני אומנויות לחימה ללא צורך בקימונו או בגדים מיוחדים אחרים. למה לא להירשם לשיעור קרבות גוף ולהיכנס לארדיו עם מוזיקה, בעיטות ואגרופים מעורבבים? זה מאוד משעשע ואידיאלי להירגע!

מה זה קרב גוף?

זוהי תוכנית אימונים קבוצתית שתוכננה בשנת 1999 על ידי החברה הבינלאומית Les mills. כמו אימון אירובי דינמי, שיעורי BodyCombat גורמים לך לנוע עם תנועות אומנויות לחימה, בקצב של מוזיקה מתאימה.

נכון לעכשיו, אתה יכול להצטרף לשיעור BodyCombat עם מדריכים מיוחדים בכמעט 100 מדינות ברחבי העולם. הריקודים משתמשים במהלכים מקראטה, אגרוף, טאקוונדו, טאי צ'י, אגרוף מואי תאי וקפוארה ברזילאית.

השיעורים נמשכים כ-60 דקות וכוללים עשרה מסלולים. הראשון מיועד לחימום קצר, שמונת השירים הבאים מהווים את עיקר התרגיל והאחרון מיועד למתיחות וחימום למטה בסוף השיעור.

אפשר למצוא גם גרסה של 45 דקות, עם שישה שירים ופחות זמן מנוחה בין הרצועות. אפשרות זו מצוינת למי שמעדיף להתאמן בעצימות גבוהה יותר בפחות זמן, למשל.

ללא ספק, הבסיס של BodyCombat הוא המוזיקה, שכן החבטות, הבעיטות, המרפקים וכדומה נעשים לפי קצב השירים. שירים אלו נבחרים על ידי המדריך והם בדרך כלל שילובים של שירי רוק פופולריים.

מדי שלושה חודשים לומדים מדריכי הכיתה כוריאוגרפיה חדשה ומלמדים אותה בחדרי הכושר או במרכזי האימון שלהם.

למרות שאולי תחשוב שזה לרמת כושר מתקדמת יותר, Bodycombat מיועד לאנשים עם רמת כושר בינונית. זאת אומרת, לאנשים שבדרך כלל מתאמנים. המהלכים פשוטים ולא תצטרכו להיות סופר מתואמים. כמו כן, אתה יכול פשוט לעקוב אחר המוזיקה כדי להגביר או להפחית את עוצמת האימון שלך.

אילו סוגים של קרבות גוף איפור אומנויות לחימה?

כפי שהזכרנו לעיל, שיעורי Bodycombat משלבים אומנויות לחימה שונות. נספר לך עליהם בקצרה כדי שתדע מה אתה מקבל לפני שתתחיל:

1. קראטה

זוהי אומנות לחימה יפנית, וטכניקות התנועה שלה ידועות בשם קאטה. התנועות הבסיסיות של הקראטה הן אגרופים באוויר במטרה לעבוד על קואורדינציה, גמישות ומהירות תגובה.

2. איגרוף

עכשיו אתה יכול לעשות אימוני אומנויות לחימה ללא צורך בקימונו או בגדים מיוחדים אחרים
עכשיו אתה יכול לעשות אימוני אומנויות לחימה ללא צורך בקימונו או בגדים מיוחדים אחרים.

זו לא בדיוק אומנות לחימה, אבל זה ספורט מורכב מאוד. באגרוף, המכות היחידות המותרות הן עם האגרופים: כגון נגיחה (יד שמאל), צלב (ישר), הוק (אופקי), ו-uppercut (אגרוף עולה).

3. טאקוונדו

זו אומנות לחימה מקוריאה וכוללת הרבה בעיטות. זה די מרגש ומרהיב לצפייה. הטכניקות של הטאקוונדו עוברות מבעיטה למכות, למכות ביד פתוחה, חסימות, הגנה ותנוחות שונות כמו החתול או ההליכון.

4. טאי צ'י

זוהי אומנות לחימה עתיקה שמגיעה מסין. המטרה שלו הייתה במקור קרב יד ביד. עם זאת, היום זה נפוץ יותר לשיפור הגמישות והקואורדינציה, כמו גם עוזר לך לעשות מדיטציה על התנועות שלך.

5. קפוארה ברזילאית

קפוארה היא אומנות לחימה אפרו-ברזילאית המשלבת ריקוד, אקרובטיקה ומוזיקה, ומהווה צורה מצוינת של ביטוי עצמי. התנועות כוללות קפיצות, גלגלי עגלה, גלגולים ועמידות ידיים, בין היתר.

6. מואי תאי

Muay Thai ידוע גם בתור אגרוף תאילנדי או 'אמנות שמונת הגפיים'. הסיבה לכך היא כי מותר להכות עם הידיים והרגליים כמו גם בברכיים ובמרפקים.

האם תרצה לנסות שיעור קרבות גוף?

עכשיו אתה יודע קצת יותר על מה מרכיב את מערכת האימון הפופולרית הזו, מה עוד עליך לדעת? הנה כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שתגיע בפעם הראשונה. האימון שתקבל במהלך הפגישה יהיה אינטנסיבי למדי, מה שאומר שהידיים, הכתפיים, הליבה והרגליים שלך יקבלו אימון יסודי כבר מהדקה הראשונה.

יהיו הרבה מהלכים נפיצים, דינמיים, כמה קפיצות והרבה בעיטות. זה אולי נראה קצת קשה בהתחלה, אבל עם תרגול אתה תתחזק יותר ויותר.

במהלך השיעורים הראשונים, אל תדאג יותר מדי לגבי לימוד כל המהלכים; תלמד אותם בהדרגה בעל פה. זה גם לא הכרחי לקחת כפפות אגרוף או תחבושות, אם כי זה עשוי להיות רעיון טוב אם יש לך פציעה קודמת.

לבסוף, כמה נעליים טובות, ביגוד נוח, מגבת ובקבוק מים לא יטעו. אנו בטוחים שתיהנו מאימוני הריקוד הגבוהים של BodyCombat!

פופולריים